Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 10 bar 1/4" HOBBY

  • Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 10 bar 1/4" HOBBY
Kód produktu:
TGTA139
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 20,00 €

  • (16,67 € bez DPH)

Združený regulátor tlaku vzduchu s primazávacou jednotkou a filtrom vzduchu umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak
stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.
Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím chráni a predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení.
Zariadenie dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému. 

Technické parametre:
vypúšťací ventil vody
- manometer s dvojitým meradlom (MPa-psi)
- materiál: hliník, plast
- montážna konzola
- vnútorný závit 1/4"
- rozsah pracovného tlaku 0-150 psi (10bar)



Príbuzné produkty:

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 1/2" HOBBY SATRA

Združený regulátor tlakového vzduchu pre pneumatické rozvody vrátane primazávača, vzduchového filtra a odvlhčovača.Potrebné náradie pre profesionálne rozvody tlakového vzduchu. Regulátor udržuje stály tlak v rozvodoch a prietok vzduchu a pridáva olej potrebný k mazaniu pneumatického náradia.   Technické parametre:- systém regulácie prietoku oleja - maximálny tlak 10 bar - odvlhčovač s vypúšťacím ventilom 80 ml - olejová nádrž 150 ml - maximálna teplota 60° C - vstup/výstup 1/2" - maximálny prietok vzduchu 4000 l/min      ..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom JET 1/4" ADLER

Zostava AD-FRL JET umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlakuv pneumatických rozvodoch.Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení.Automaticky dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a výrazne predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému.Dávkovanie oleja je možné nastaviť.Obidve prípojky sú 1/4" vnútorné závity. Možno ich namontovať v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu.Inštalácia iba vo vertikálnej polohe.Technické parametre:- typ regulátora membrána- priemer závitu 2 x 1/4" W- priemer závitu manometra 1/8"..

13,20 € 11,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar 1/4" ADLER Industrial

Zostava AD-FRL 1/4" umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotuvstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Zostavy môžu byť namontované iba vo zvislej polohe, v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu.Priemyselné filtre Adler sú vybavené kvalitnými filtračnými vložkami s filtračnou úrovní nad 5 µm.Regulátory majú membránu.Ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného blokua zaskrutkujte predchádzajúci otvor.Kvôli zvýšenému tlaku až do 16 bar (bežné zosta..

36,00 € 30,00 € bez DPH