Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 10 bar 1/4" HOBBY

  • Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 10 bar 1/4"  HOBBY
Kód produktu:
TGTA139
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 15,00 €

  • (12,50 € bez DPH)

Združený regulátor tlaku vzduchu s primazávacou jednotkou a filtrom vzduchu  umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.

Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím chráni a predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení.

Zaridenie dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a  predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému. 


Technické informácie:


vypúšťací ventil vody

manometer s dvojitým meradlom (MPa-psi)

materiál: hliník, plast

montážna konzola

Vnútorný závit: 1/4 "

Rozsah pracovného tlaku: 0 - 150 psi ( 10bar)Príbuzné produkty:

Regulátor tlaku vzduchu s primazávačom 1/2" SATRA

Združený regulátor tlakového vzduchu pre pneumatické rozvody vrátane primázavača , vzduchového filtra a odvlhčovača Potrebné náradie pre profesionálne rozvody tlakového vzduchu . Regulátor udržuje stály tlak v rozvodoch a prietok vzduchu a pridáva olej potrebný k mazaniu pneumatického náradia   Technické parametre   Systém regulácie prietoku oleja Max. tlak: 10 bar Odvlhčovač s vypúšťacím ventilom: 80 ml Olejová nádrž: 150 ml Max. teplota: 60 ° C Vstup / výstup : 1/2" Max. prietok vzduchu : 4000 l/min          ..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom JET 1/4" ADLER

Zostava AD-FRL JET  umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch. Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Automaticky dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a výrazne predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému. Dávkovanie oleja je možné nastaviť.Obidve prípojky sú 1/4 "vnútorné závity. Možno ich namontovať v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu. Inštalácia iba vo vertikálnej polohe.Technické údajeTyp regulátoru: membránaPriemer závitu: 2 x 1/4 "WPriemer závitu manometra: 1/8 "WM..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar 1/4" ADLER Industrial

Zostava AD-FRL 1/4"  umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Zostavy môžu byť namontované iba vo zvislej polohe v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu. Priemyselné filtre Adler sú vybavené kvalitnými filtračnými vložkami s filtračnou úrovní nad 5 µm. Regulátory majú membránu, ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného bloku a zaskrutkujte predchádzajúci otvor. Kvôli zvýšenému tlaku až do &nbs..

36,00 € 30,00 € bez DPH