Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar 1/4" ADLER Industrial

  • Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar   1/4" ADLER Industrial
Výrobca:
ADLER
(produkty ADLER)
Kód produktu:
AD-FRL 1/4"
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 36,00 €

  • (30,00 € bez DPH)

Zostava AD-FRL 1/4"  umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.

Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. 

Zostavy môžu byť namontované iba vo zvislej polohe v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu. Priemyselné filtre Adler sú vybavené kvalitnými filtračnými vložkami s filtračnou úrovní nad 5 µm. Regulátory majú membránu, ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného bloku a zaskrutkujte predchádzajúci otvor. Kvôli zvýšenému tlaku až do  16 bar (bežné zostavy iba do 10 - 12 bar)  sú filtre vybavené odolnejšími ručnými vypúšťacími ventilmi.


Technické údaje :


Typ reduktora: membrána

Priemer závitu: 2 x 1/4 "W

Stupeň filtrácie: 5 mikrónov (5µ)

Maximálny prietok vzduchu : 850 l / min

Maximálny vstupný tlak: 16 bar / 1,6 MPa

Manometer : 0-16 bar / 1,6 MPa

Minimálny prietok zabezpečujúci dávkovanie oleja: 3 l / m

Objem olejničky: 22 ml

Odporúčaný olej: Adler Pneumatic Premium 15

Typ vypúšťacieho ventilu: manuálny

Pracovná teplota: -10 ° C - + 60 ° C


Hodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v závislosti od nominálneho prietoku vzduchu qn [l / min]

Produktová línia  Adler Industrial sa vyznačuje svojou odolnosťou a vysokou kvalitou. Bloky sú odlievané z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny a vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti tlaku .  Príbuzné produkty:

Regulátor tlaku vzduchu - membránový do 12 bar 1/4" ADLER

Regulátor (redukčný ventil) umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku. Obidve pripojenia sú  1/4 " vnútorný závit. Je možné ich osadiť  iba v jednom smere. Tento 1/4" reduktor je navrhnutý pre malé hobby (modelovacie) vzduchové kompresoryTechnické údajeTyp reduktora : membránaPriemer závitu: 2 x 1/4 "WMaximálny napájací tlak: 12 barMaximálny pracovný tlak: 12 barStupnica manometra: 0-12 bar / 0-175 psiPresnosť tlakomeru: 0,5 baru..

4,20 € 3,50 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu - membránový s manometrom 3/8" ADLER

Regulátor (redukčný ventil) umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku. Obidve pripojenia sú  3/8 " vnútorný závit.Je možné regulátor osadiť  v oboch smeroch. Iba sa manometer otočí.Tento 3/8" reduktor je navrhnutý pre malé a stredné hobby (modelovacie) vzduchové kompresoryTechnické údajeTyp reduktora: membránaPriemer závitu prípojok: 2 x 3/8 "WPriemer závitu tlakomeru: 1/4 "WMaximálny napájací tlak: 10 barMaximálny pracovný tlak: 10 barStupnica manometra: 0-10 bar / 0-145 psiPresnosť tlakomeru: 0,5 baru..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu membránový do 16 bar 1/4" ADLER

Regulátor tlaku vzduchu je určený pre inštalácie s priemerom potrubia 1/4 ″.  Regulátor umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku.Regulátory majú tlakomery do max. tlaku  16 bar s možnosťou montáže na druhú stranu v závislosti od smeru prúdenia vzduchu v zariadení. Ak je potrebné namontovať opačný smer, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu regulačného bloku a predchádzajúci otvor uzavrite skrutkou.Obidve prípojky majú vnútorné závity 1/4 ". Technické údaje:Typ reduktora: membránaPriemer závitu: 2 x 1/4 "WPriemer závitu manometra: 1/8 "WMaximálny prietok : 650 l / minMaximálny pracovný tlak: 10 barStupni..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom JET 1/4" ADLER

Zostava AD-FRL JET  umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch. Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Automaticky dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a výrazne predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému. Dávkovanie oleja je možné nastaviť.Obidve prípojky sú 1/4 "vnútorné závity. Možno ich namontovať v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu. Inštalácia iba vo vertikálnej polohe.Technické údajeTyp regulátoru: membránaPriemer závitu: 2 x 1/4 "WPriemer závitu manometra: 1/8 "WM..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar 1/2" ADLER Industrial

Zostava AD-FRL 1/2"  umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Zostavy môžu byť namontované iba vo zvislej polohe v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu. Priemyselné filtre Adler sú vybavené kvalitnými filtračnými vložkami s filtračnou úrovní nad 5 µm. Regulátory majú membránu, ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného bloku a zaskrutkujte predchádzajúci otvor. Kvôli zvýšenému tlaku až do ..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Primazávacia jednotka 1/4" 16 bar , 22 ml ADLER Industrial

Primazávacia jednotka sa používa pre automatické dávkovanie olejovej hmly do rozvodov tlakového vzduchu pre pohon pneumatických strojov. Toto zariadenie výrazne ovplyvňuje životnosť pneumatického náradia.Primazávač môže byť namontovaný v oboch smeroch podľa smeru prúdenia vzduchu (šípky vyrazené na spojovacích doskách).  Inštalácia je povolená iba vo zvislej polohe.Otáčaním mikrometrovej skrutky upravíme množstvo dávkovaného oleja.Olej je možné doplniť po odskrutkovaní šálky oleja. Montážne konzoly sú priskrutkované k čiernym spojovacím doskám na bokoch jednotiek.Technické údaje:Priemer závitu: 2 x 1/4 "WMaximálny prietok vzduchu : 2300 l / minMaximálny vstupný tlak: 16 bar / 1,6 M..

16,80 € 14,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a manometrom 16 bar 1/4" Adler Industrial

Regulátory umožňujú nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnote vstupného tlakuJednotka má zároveň aj filtračnú funkciu a jednotky Adler sú vybavené precíznymi filtračnými vložkami pre zachytenie pevných a kvapalných častíc  väčších ako 5 mikrónov (5 µ), čím značne chránia a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/4 . Zostava môžu byť namontované iba vo zvislej polohe v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu.  Regulátory majú membránu . Ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného bloku a zaskrutkujte predchádzajúci otvor.Kv..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Filtračná jednotka 16 bar 1/4" ADLER Industrial

Samostatná filtračná jednotka čistí stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím značne chránia a výrazne predlžujú životnosť pneumatických strojov a zariadení. Priemyselné filtre Adler sú vybavené precíznymi filtračnými vložkami pre stlačený vzduch z častíc väčších ako 5 mikrónov (5 µ).Jednotka môže byť namontované iba vo zvislej polohe v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu.  Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/4"Technické údaje:Priemer závitu: 2 x 1/4 "WStupeň filtrácie: 5 mikrónov (5µ)Maximálny výkon: 950 l / minMaximálny vstupný tlak: 16 bar / 1,6 MPaTyp vypúšťacieho ventilu: manuálnyPracovná teplota: -10 ° C - + 60 ° CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v záv..

15,00 € 12,50 € bez DPH

Filtračná jednotka 16 bar 1/2" ADLER Industrial

Samostatná filtračná jednotka čistí stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím značne chránia a výrazne predlžujú životnosť pneumatických strojov a zariadení.Priemyselné filtre Adler sú vybavené precíznymi filtračnými vložkami pre stlačený vzduch z častíc väčších ako 5 mikrónov (5 µ).Jednotka môže byť namontované iba vo zvislej polohe v oboch smeroch v smere prúdenia vzduchu.  Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/2"Technické údaje:Priemer závitu: 2 x 1/2 "WStupeň filtrácie: 5 mikrónov (5µ)Maximálny výkon: 1900 l / minMaximálny vstupný tlak: 16 bar / 1,6 MPaTyp vypúšťacieho ventilu: manuálnyPracovná teplota: -10 ° C - + 60 ° CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v záv..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu membránový do 16 bar 1/4" ADLER Industrial

Regulátor tlaku  vzduchu umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku.Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/4 ". Môže byť namontovaný v oboch smeroch podľa smeru prúdenia vzduchu. Ak je potrebné namontovať opačný smer, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu bloku regulátora a zatvorte predchádzajúci otvor.Technické údaje:Typ : membránaPriemer závitu: 2 x 1/4 "WMaximálny prietok: 1600 l / minMaximálny vstupný tlak: 16 bar / 1,6 MPaStupnica manometra: 0-16 bar / 1,6 MPaPracovná teplota: -10 ° C - + 60 ° CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v závislosti od nominálneho prietoku vzduchu qn [l / min]..

15,60 € 13,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu membránový do 16 bar 1/2" ADLER Industrial

Regulátor tlaku  vzduchu umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku.Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/2 ". Môže byť namontovaný v oboch smeroch podľa smeru prúdenia vzduchu. Ak je potrebné namontovať opačný smer, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu bloku regulátora a zatvorte predchádzajúci otvor.Technické údaje:Typ : membránaPriemer závitu: 2 x 1/2 "WMaximálny prietok: 4000 l / minMaximálny vstupný tlak: 16 bar / 1,6 MPaStupnica manometra: 0-16 bar / 1,6 MPaPracovná teplota: -10 ° C - + 60 ° CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v závislosti od nominálneho prietoku vzduchu qn [l / min]..

31,80 € 26,50 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 10 bar 1/4" HOBBY

Združený regulátor tlaku vzduchu s primazávacou jednotkou a filtrom vzduchu  umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím chráni a predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení.Zaridenie dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a  predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému. Technické informácie:vypúšťací ventil vodymanometer s dvojitým meradlom (MPa-psi)materiál: hliník, plastmontážna konzolaVnútorný závit: 1/4 "Rozsah pracovného tlaku: 0 - 150 psi ( 10bar)..

15,00 € 12,50 € bez DPH