Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar 1/4" ADLER Industrial

  • Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar 1/4" ADLER Industrial
Výrobca:
ADLER
(produkty ADLER)
Kód produktu:
AD-FRL 1/4
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 36,00 €

  • (30,00 € bez DPH)

Zostava AD-FRL 1/4" umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu

vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.

Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. 

Zostavy môžu byť namontované iba vo zvislej polohe, v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu.

Priemyselné filtre Adler sú vybavené kvalitnými filtračnými vložkami s filtračnou úrovní nad 5 µm.

Regulátory majú membránu.

Ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného bloku

a zaskrutkujte predchádzajúci otvor.

Kvôli zvýšenému tlaku až do 16 bar (bežné zostavy iba do 10-12 bar) sú filtre vybavené odolnejšími ručnými vypúšťacími ventilmi.


Parametre:

- typ reduktora membrána

- priemer závitu 2 x 1/4" W

- stupeň filtrácie 5 mikrónov (5µ)

- maximálny prietok vzduchu 850 l/min

- maximálny vstupný tlak 16 bar/1,6 MPa

- manometer 0-16 bar/1,6 MPa

- minimálny prietok zabezpečujúci dávkovanie oleja 3 l/m

- objem olejničky 22 ml

- odporúčaný olej Adler Pneumatic Premium 15

- typ vypúšťacieho ventilu manuálny

- pracovná teplota -10° C - + 60° C


Hodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v závislosti od nominálneho prietoku vzduchu qn [l/min].

Produktová línia Adler Industrial sa vyznačuje svojou odolnosťou a vysokou kvalitou.

Bloky sú odlievané z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny a vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti tlaku.  Príbuzné produkty:

Regulátor tlaku vzduchu - membránový do 12 bar 1/4" ADLER

Regulátor (redukčný ventil) umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku. Obidve pripojenia sú 1/4" vnútorný závit. Je možné ich osadiť iba v jednom smere. Tento 1/4" reduktor je navrhnutý pre malé hobby (modelovacie) vzduchové kompresory.Parametre:- typ reduktora - membrána- priemer závitu 2 x 1/4" W- maximálny napájací tlak 12 bar- maximálny pracovný tlak 12 bar- stupnica manometra 0-12 bar/0-175 psi- presnosť tlakomeru 0,5 bar..

4,20 € 3,50 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu - membránový s manometrom 3/8" ADLER

Regulátor (redukčný ventil) umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku. Obidve pripojenia sú 3/8" vnútorný závit.Regulátor je možné osadiť v oboch smeroch. Točí sa iba manometer.Tento 3/8" reduktor je navrhnutý pre malé a stredné hobby (modelovacie) vzduchové kompresory.Parametre:- typ reduktora - membrána- priemer závitu prípojok 2 x 3/8" W- priemer závitu tlakomeru 1/4" W- maximálny napájací tlak 10 bar- maximálny pracovný tlak 10 bar- stupnica manometra 0-10 bar/0-145 psi- presnosť tlakomeru 0,5 bar..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu membránový do 16 bar 1/4" ADLER

Regulátor tlaku vzduchu je určený pre inštalácie s priemerom potrubia 1/4″.  Regulátor umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku.Regulátory majú tlakomery do max. tlaku  16 bar s možnosťou montáže na druhú stranu v závislosti od smeru prúdenia vzduchu v zariadení. Ak je potrebné namontovať opačný smer, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu regulačného bloku a predchádzajúci otvor uzavrite skrutkou. Obidve prípojky majú vnútorné závity 1/4". Parametre:- typ reduktora: membrána- priemer závitu 2 x 1/4" W- priemer závitu manometra 1/8" W- maximálny prietok 650 l/min- maximálny pracovný tlak 10 bar..

7,20 € 6,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom JET 1/4" ADLER

Zostava AD-FRL JET umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch. Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Automaticky dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a výrazne predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému. Dávkovanie oleja je možné nastaviť.Obidve prípojky sú 1/4" vnútorné závity. Možno ich namontovať v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu. Inštalácia iba vo vertikálnej polohe.Parametre:- typ regulátora membrána- priemer závitu 2 x 1/4" W- priemer závitu manometra 1/8" W- m..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 16 bar 1/2" ADLER Industrial

Zostava AD-FRL 1/2" umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím výrazne chráni a výrazne predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení. Zostavy môžu byť namontované iba vo zvislej polohe, v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu. Priemyselné filtre Adler sú vybavené kvalitnými filtračnými vložkami s filtračnou úrovní nad 5 µm. Regulátory majú membránu.Ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného bloku a zaskrutkujte predchádzajúci otvor. Kvôli zvýšenému tlaku až do 16 bar (b..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Primazávacia jednotka 1/4" 16 bar 22 ml ADLER Industrial

Primazávacia jednotka sa používa pre automatické dávkovanie olejovej hmly do rozvodov tlakového vzduchu pre pohon pneumatických strojov. Toto zariadenie výrazne ovplyvňuje životnosť pneumatického náradia.Primazávač môže byť namontovaný v oboch smeroch podľa smeru prúdenia vzduchu (šípky vyrazené na spojovacích doskách).  Inštalácia je povolená iba vo zvislej polohe.Otáčaním mikrometrovej skrutky upravíme množstvo dávkovaného oleja.Olej je možné doplniť po odskrutkovaní šálky oleja. Montážne konzoly sú priskrutkované k čiernym spojovacím doskám na bokoch jednotiek.Parametre:- priemer závitu 2 x 1/4" W- maximálny prietok vzduchu 2300 l/min- maximálny vstupný tlak 16 bar/1,6 MPa- mini..

16,80 € 14,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a manometrom 16 bar 1/4" Adler Industrial

Regulátory umožňujú nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku.Jednotka má zároveň aj filtračnú funkciu a jednotky Adler sú vybavené precíznymi filtračnými vložkami pre zachytenie pevných a kvapalných častíc väčších ako 5 mikrónov (5 µ), čím značne chráni a výrazne predlžujú životnosť pneumatických strojov a zariadení. Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/4". Zostava môžu byť namontované iba vo zvislej polohe, v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu.  Regulátory majú membránu. Ak je potrebné ich namontovať v opačnom smere, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu redukčného bloku a zaskrutkujte predchádzajúci otvor.Kvôli z..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Filtračná jednotka 16 bar 1/4" ADLER Industrial

Samostatná filtračná jednotka čistí stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím značne chráni a výrazne predlžujú životnosť pneumatických strojov a zariadení. Priemyselné filtre Adler sú vybavené precíznymi filtračnými vložkami pre stlačený vzduch z častíc väčších ako 5 mikrónov (5 µ).Jednotka môže byť namontované iba vo zvislej polohe, v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu.  Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/4".Parametre:- priemer závitu 2 x 1/4" W- stupeň filtrácie 5 mikrónov (5µ)- maximálny výkon 950 l/min- maximálny vstupný tlak 16 bar/1,6 MPa- typ vypúšťacieho ventilu - manuálny- pracovná teplota -10 ° C - + 60 ° CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v záv..

15,00 € 12,50 € bez DPH

Filtračná jednotka 16 bar 1/2" ADLER Industrial

Samostatná filtračná jednotka čistí stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím značne chráni a výrazne predlžujú životnosť pneumatických strojov a zariadení.Priemyselné filtre Adler sú vybavené precíznymi filtračnými vložkami pre stlačený vzduch z častíc väčších ako 5 mikrónov (5 µ).Jednotka môže byť namontované iba vo zvislej polohe, v oboch smeroch, v smere prúdenia vzduchu.  Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/2".Parametre:- priemer závitu 2 x 1/2" W- stupeň filtrácie 5 mikrónov (5µ)- maximálny výkon 1900 l/min- maximálny vstupný tlak 16 bar/1,6 MPa- typ vypúšťacieho ventilu - manuálny- pracovná teplota -10 °C - + 60 °CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v závis..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu membránový do 16 bar 1/4" ADLER Industrial

Regulátor tlaku vzduchu umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku.Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/4". Môže byť namontovaný v oboch smeroch podľa smeru prúdenia vzduchu. Ak je potrebné namontovať opačný smer, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu bloku regulátora a zatvorte predchádzajúci otvor.Parametre:- typ membrána- priemer závitu 2 x 1/4" W- maximálny prietok 1600 l/min- maximálny vstupný tlak 16 bar/1,6 MPa- stupnica manometra 0-16 bar/1,6 MPa- pracovná teplota -10° C - + 60° CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v závislosti od nominálneho prietoku vzduchu qn [l/min]...

15,60 € 13,00 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu membránový do 16 bar 1/2" ADLER Industrial

Regulátor tlaku vzduchu umožňuje nastaviť a udržiavať tlak stlačeného vzduchu na výstupe bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku.Obidve pripojenia sú vnútorné závity 1/2". Môže byť namontovaný v oboch smeroch podľa smeru prúdenia vzduchu. Ak je potrebné namontovať opačný smer, priskrutkujte indikátor tlaku na druhú stranu bloku regulátora a zatvorte predchádzajúci otvor.Parametre:- typ: membrána- priemer závitu 2 x 1/2" W- maximálny prietok 4000 l/min- maximálny vstupný tlak 16 bar/1,6 MPa- stupnica manometra 0-16 bar/1,6 MPa- pracovná teplota -10° C - + 60° CHodnota poklesu výstupného tlaku P2 [bar] v závislosti od nominálneho prietoku vzduchu qn [l/min]...

31,80 € 26,50 € bez DPH

Regulátor tlaku vzduchu s filtrom a primazávačom 10 bar 1/4" HOBBY

Združený regulátor tlaku vzduchu s primazávacou jednotkou a filtrom vzduchu umožňuje nastaviť a udržiavať výstupný tlak stlačeného vzduchu bez ohľadu na hodnotu vstupného tlaku v pneumatických rozvodoch.Filtruje stlačený vzduch z pevných a kvapalných častíc, čím chráni a predlžuje životnosť pneumatických strojov a zariadení.Zariadenie dávkuje olejovú hmlu do rozvodu, čím zaisťuje a predlžuje životnosť pneumatického náradia pripojených k systému. Parametre:- vypúšťací ventil vody- manometer s dvojitým meradlom (MPa-psi)- materiál: hliník, plast- montážna konzola- vnútorný závit 1/4"- rozsah pracovného tlaku 0-150 psi (10bar)..

15,00 € 12,50 € bez DPH