Merač hrúbky laku Fe/Al do 2mm vreckový

  • Merač hrúbky laku Fe/Al do 2mm vreckový
Kód produktu:
81731
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 24,00 €

  • (20,00 € bez DPH)

Vreckový merač hrúbky laku pre zisťovanie hrúbky laku a iných povrchových nánosov na magnetickom podklade (Fe) alebo nemagnetickom podklade (NFe) (zliatiny hliníka).

Technické parametre:
- merací rozsah 0 - 2 mm
- presnosť +/- 2 %Príbuzné produkty:

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 5mm s integrovanou guľôčkovou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie so špeciálnou guľôčkovou sondou integrovanou do tela prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch ako základnom materiáli.Okrem štandardných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch (kryty tlmičov, okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty). K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu oproti iným podobným prístrojom. Preto máte s týmto prístrojom široký rozsah použitia. Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúb..

80,00 € 66,67 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 2mm s integrovanou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie so sondou integrovanou do tela prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch ako základnom materiáli. Okrem štandardných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch (kryty tlmičov, okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty). K meraniu povrchu potrebuje sonda minimálnu plochu oproti iným podobným prístrojom. Preto tento prístroj poskytuje široký rozsah použitia.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku).Roz..

42,00 € 35,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 2mm s integrovanou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s plochou kontaktnou sondou integrovanou do tela prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch a aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníka) ako základnom materiáli. Prístroj je určený na rôzne priemyselné aplikácieNovinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku).Rozsah je prednastavený výrobcom (informácie na dopyt): 0-120 μm - zelené podsvietenie, 121-220 μm - žlté podsvietenie, 221 a viac μm - červené podsvietenie. ..

63,00 € 52,50 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 3/2mm s integrovanou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s plochou kontaktnou duálnou sondou zabudovanou v tele prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch a aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníka atď.). Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku).Rozsah je prednastavený výrobcom (informácie na dopyt): 0-120 μm - zelené podsvietenie, 121-220 μm - žlté podsvietenie, 221 a viac μm - červené podsvietenie. Táto funkci..

57,00 € 47,50 € bez DPH

Merač hrúbky laku eXpert Fe/NFe do 2mm s káblovou guľôčkovou sondou

Elegantný sofistikovaný merač hrúbky lakov na oceľových - magnetických (Fe) a nemagnetických (NFe) (zliatinových s obsahom hliníku) podkladoch.Použitie pre priemyselné aplikácie, auto-moto, inšpekčné a certifikačné činnosti.Tento prístroj má navyše jednu skvelú funkciu. Dokáže zistiť, či je základný materiál opatrený galvanizovanou vrstvou antikoróznej ochrany pod vrchným lakom a to až do hrúbky vrstvy 400 mikrometrov. U automobilov ide o pozinkované vrstvy.Táto funkcia nie je vždy korektná u japonských vozidiel zn. MAZDA, HONDA, NISSAN, kde sa antikorózna zinková vrstva nanáša inou technológiou ako u väčšiny ostatných značiek vozidiel. Výsledky meraní prístroj môže zapísať do..

132,00 € 110,00 € bez DPH