Vlajkové stožiare

Vlajkové stožiare

Vlajkové stožiare sú nosičom reklamných vlajok a zástav, ktorými je možné označiť viditelne sídlo firmy, prevádzky alebo iného subjektu na väčšiu vzdialenosť. Vlajkové stožiare alebo vlajky sa použivali už v staroveku a v súčasnosti sú bežnou súčasťou vizuálnej reklamy.

Ponúkame vlajkové stožiare rôznych výšok a to od 5 do 12 m, na želanie je možné vyrobiť aj viacmetrové stožiare , napríklad 15 , 20 m. Stožiare sú vyrobené z hliníku alebo sklolaminátu, môžu byť delené ( výhodná preprava) alebo v jednom kuse ( sklolaminátové stožiare, kónicke stožiare), stacionárne alebo mobilné stožiare ( beachflag)

Dodávame i vlajky a bannery rôznych rozmerov a grafického prevedenia


Vlajkový stožiar SUPER 6 -12 m

Vlajkové stožiare typu SUPER   môžu byť vyhotovené z hliníkovej zliatiny alebo sklolaminátu.Vlajkové vedenie na spúšťanie vlajky je uložené vo vnútri stožiaru, kde je zachytené v navíjacom mechanizme. Navíjacia mechanika môže byť ovládaná kľukou alebo bez kľuky. Mechanika môže byť aj chránená zámkom. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená  úchytkami. Vlajka je viditeľná len ak fúka vietor !!Stožiare sa vyrábajú v plnej dľžke alebo sú rúry rozdelené na časti - tzv. segmentySegmentové hliníkové stožiareSú vyhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiar..

na dopyt
0,00 € 0,00 € bez DPH

Vlajkový stožiar BANNER PLUS 6 - 12 m

Vlajkové stožiare typu BANNER PLUS môžu byť vyhotovené z hliníkovej zliatiny alebo sklolaminátuVlajkové vedenie na spúšťaniea vyťaženie vlajky je uložené vo vnútri stožiaru, kde je zachytené v navíjacom mechanizme. Navíjacia mechanika môže byť ovládaná kľukou alebo bez kľuky. Mechanika môže byť aj chránená zámkom.Stožiar má otočné rameno a tak vlajka je viditeľná aj keď nefúka vietor. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená úchytkamiStožiare sa vyrábajú v plnej dľžke alebo sú rúry rozdelené na časti - tzv. segmentySegmentové hliníkové stožiareSú vyhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 se..

do 3 - 10 dní
0,00 € 0,00 € bez DPH

Vlajkový stožiar STANDARD 5 - 12 m

Vlajkové stožiare typu STANDARD   môžu byť vyhotovené z hliníkovej zliatiny alebo sklolaminátu.Vlajkové vedenie na spúšťanie vlajky je uložené na povrchu stožiara Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená  úchytkami. Vlajka je viditeľná len ak fúka vietor !!Stožiare sa vyrábajú v plnej dľžke alebo sú rúry rozdelené na časti - tzv. segmentySegmentové hliníkové stožiareSú vyhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 6,35 , 8,35 , 10 m ( na zakázku aj 12 m alebo iné výšky)  Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady.Základne ..

na dopyt
0,00 € 0,00 € bez DPH

Vlajkový stožiar BANNER 5 - 12 m

Vlajkové stožiare typu BANNER môžu byť vyhotovené z hliníkovej zliatiny alebo sklolaminátuStožiare sa vyrábajú v plnej dľžke alebo sú trúbky rozdelené na časti - tzv. segmentySegmentové hliníkové stožiare Sú vyhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady.Základne farebné prevedenie je sivá farba , iné farebné prevedenie je možné za príplatok k základnej cene podľa výšky stožiaraSklolaminátové stožiare1Sklolaminátové stožiare sú vyrobené z kónických sklolaminátových rúr. Výhoda stožiarov je vysoká pružnosť a húževnatosť materiálu, ..

na dopyt
0,00 € 0,00 € bez DPH

Teleskopický mobilný stožiar 5,75 m

Teleskopické mobilné stožiare sú vyrobené z eloxovaných hliníkových trubiek. Pomocou samosvorného mechanizmu je možné regulovať výšku stožiaru. K stožiaru je možné dodať podľa Vášho želania pätku nájazdovú, kruhovú, guľatú, do zeme alebo závrtnú do zeme. V hornej časti má stožiar otočnú hlavicu a rameno s dĺžkou 120 cm / priemer 2 cm. Rameno je možné upraviť na rozmer vlajky. Súčasťou dodávky sú úchytky na vlajku a závažia. Tieto stožiare sú vhodné pre predvádzacie akcie, do autosalónov a apod. Maximálna výška 5,75 m Hmotnosť : 5 kg Dĺžka stožiara v zloženom stave : 1,9 m Max. odporúčana veľkosť vlajky : 120 x 280 cm   V základnom prevedení sa stožiar dodáva s oce..

do 3 - 10 dní
204,00 € 170,00 € bez DPH

Beachflag - tvar a výška

Na priloženom obrázku si vyberte prosím tvar  Beachflag-u a my Vám obratom zašleme cenovú ponuku na jednotlivé veľkosti vlajok podľa výšky stožiara. Výšky  sú od 2,2 m do 5,7 m v závislosti na typu vlajky.  Nezverejňujeme pevné ceny kompletov, pretože na cenu kompletu má výrazný vplyv počet kusov, ich tvar, prípadná potlač tunela, typ uchytenia na podklad a iné.  Cena stožiarikov je cca 10 až 35 Eur bez DPH , ale cenu vlajok stanovujeme na základe uvedených  a iných kritérií a to individuálne. Dodávame stožiariky hliníkové a kompozitné  a na výrobu vlajok ako jediná firma v SR používame okrem materiálu "Polyflag" 120 g/m2 aj iné materiály určené do extré..

na dopyt
0,00 € 0,00 € bez DPH