Teleskopický mobilný stožiar 5,75 m

Teleskopické mobilné stožiare sú vyrobené z eloxovaných hliníkových trubiek. Pomocou samosvorného mechanizmu je možné regulovať výšku stožiaru. K stožiaru je možné dodať podľa Vášho želania pätku nájazdovú, kruhovú, guľatú, do zeme alebo závrtnú do zeme. V hornej časti má stožiar otočnú hlavicu a rameno s dĺžkou 120 cm / priemer 2 cm. Rameno je možné upraviť na rozmer vlajky. Súčasťou dodávky sú úchytky na vlajku a závažia. Tieto stožiare sú vhodné pre predvádzacie akcie, do autosalónov a apod. Maximálna výška 5,75 m Hmotnosť : 5 kg Dĺžka stožiara v zloženom stave : 1,9 m Max. odporúčana veľkosť vlajky : 120 x 280 cm   V základnom prevedení sa stožiar dodáva s ocelovou nájaz..

do 3 - 10 dní
204,00 € 170,00 € bez DPH

Sklolaminátový stožiar SUPER WINDTRACKER 6 -12 m FBS SW

   Sklolaminátové stožiare sú vyrobené z kónických sklolaminátových trúb. Výhoda stožiarov je vysoká pružnosť a húževnatosť materiálu, stožire nekorodujú, sú odolné voči agresivným dažďom. Dodávajú sa v štandartnej bielej farbe RAL 9010. Na želanie je možné vyrobiť stožiare vo farbe podla škály RAL. Upozorňujeme, že farebné stožiare sa vyrábajú z farebného sklolaminátu a tedy nie len povrchovým nanesením farby a tým je zaručená farebná stálosť stožiaru po celou dobu životnosti  Nevýhodou sú vyššie prepravné náklady najmä od výšky 7m Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.   Technické údaje: Výška stožiaru&n..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Sklolaminátový stožiar SUPER LUX 6 -12 m FBS SPLUX

   Sklolaminátové stožiare sú vyrobené z kónických sklolaminátových trúb. Výhoda stožiarov je vysoká pružnosť a húževnatosť materiálu, stožire nekorodujú, sú odolné voči agresivným dažďom. Dodávajú sa v štandartnej bielej farbe RAL 9010. Na želanie je možné vyrobiť stožiare vo farbe podla škály RAL. Upozorňujeme, že farebné stožiare sa vyrábajú z farebného sklolaminátu a tedy nie len povrchovým nanesením farby a tým je zaručená farebná stálosť stožiaru po celou dobu životnosti  Nevýhodou sú vyššie prepravné náklady najmä od výšky 7m Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.     Technické údaje..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Sklolaminátový stožiar SUPER 6 -12 m FBS SP

   Sklolaminátové stožiare sú vyrobené z kónických sklolaminátových trúb. Výhoda stožiarov je vysoká pružnosť a húževnatosť materiálu, stožire nekorodujú, sú odolné voči agresivným dažďom. Dodávajú sa v štandartnej bielej farbe RAL 9010. Na želanie je možné vyrobiť stožiare vo farbe podla škály RAL. Upozorňujeme, že farebné stožiare sa vyrábajú z farebného sklolaminátu a tedy nie len povrchovým nanesením farby a tým je zaručená farebná stálosť stožiaru po celou dobu životnosti  Nevýhodou sú vyššie prepravné náklady najmä od výšky 7m Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.    Technické údaje:..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Sklolaminátový stožiar ŠTANDART 6 -12 m FBS ST

   Sklolaminátové stožiare sú vyrobené z kónických sklolaminátových trúb. Výhoda stožiarov je vysoká pružnosť a húževnatosť materiálu, stožire nekorodujú, sú odolné voči agresivným dažďom. Dodávajú sa v štandartnej bielej farbe RAL 9010. Na želanie je možné vyrobiť stožiare vo farbe podla škály RAL. Upozorňujeme, že farebné stožiare sa vyrábajú z farebného sklolaminátu a tedy nie len povrchovým nanesením farby a tým je zaručená farebná stálosť stožiaru po celou dobu životnosti  Nevýhodou sú vyššie prepravné náklady,  najmä od výšky 7m Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.    Technické údaje: V..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Sklolaminátový stožiar S. WINDTRACKER LUX 6 -12 m FBS SWLUX

 Sklolaminátové stožiare sú vyrobené z kónických sklolaminátových trúb. Výhoda stožiarov je vysoká pružnosť a húževnatosť materiálu, stožire nekorodujú, sú odolné voči agresivným dažďom. Dodávajú sa v štandartnej bielej farbe RAL 9010. Na želanie je možné vyrobiť stožiare vo farbe podla škály RAL. Upozorňujeme, že farebné stožiare sa vyrábajú z farebného sklolaminátu a tedy nie len povrchovým nanesením farby a tým je zaručená farebná stálosť stožiaru po celou dobu životnosti  Nevýhodou sú vyššie prepravné náklady najmä od výšky 7m Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.   Od 4 ks je preprava zdarma Technic..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Sklolaminátový stožiar BANNER 6 -12 m FBS B

 Sklolaminátové stožiare sú vyrobené z kónických sklolaminátových trúb. Výhoda stožiarov je vysoká pružnosť a húževnatosť materiálu, stožire nekorodujú, sú odolné voči agresivným dažďom. Dodávajú sa v štandartnej bielej farbe RAL 9010. Na želanie je možné vyrobiť stožiare vo farbe podla škály RAL. Upozorňujeme, že farebné stožiare sa vyrábajú z farebného sklolaminátu a tedy nie len povrchovým nanesením farby a tým je zaručená farebná stálosť stožiaru po celou dobu životnosti  Nevýhodou sú vyššie prepravné náklady najmä od výšky 7m Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.   Od 4 ks je preprava zdarma   ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový vlajkový stožiar Exclusive SUPER LUX

Stožiare EXCLUSIVE  sú vyrobené z hliníkových eloxovaných valcových profilovaných  trúb o priemeru 75 a 93 mm. Mají efektný vzhľad a vynikajúci, jednoduchý a elegantný systém ovládánia spúšťania a vztýčenia vlajky. Vzhľadom na svoju konštrukciu sú prakticky bezúdržbové. Vzhľadom na to,že sa dodávajú v plnej dľžke, náklady na dopravu nie sú v cene stožiarov Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.  Od výšky stožiara 7m sa doprava kalkuluje osobitne Dodávajú sa v týchto rozmerových radách : Vonkajší priemer 75 mm  :  5 -  8 m Vonkajší priemer 93 mm :   5 - 10 m Cenu stožiarov Vám z..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hlinikový vlajkový stožiar EXCLUSIVE ORBIT 5-12 m ALS EXO

Hliníkové stožiare EXCLUSIVE  ORBIT  sú vyrobené z hliníkových eloxovaných kónicky profilovaných trúb o priemeru 60 / 100 mm (stožiare o výške 5 - 8 m)  alebo 60 / 145 mm (stožiare o výške 9 - 12 m).   Majú okrem exkluzívného vzhľadu aj výhodu v tom, že sa otáčajú okolo svojej osi v smere vetru. V podstate ide o stožiar typu Windtracker LUX s ramenom, ktoré sa pohybuje v profilovej drážke tela stožiaru. Ide o prakticky bezúdržbové stožiare. Dodávajú sa len so sklopnými pätkami a v plnej dľžke. Základné prevedenie povrchovej úpravy - strieborný elox. Iné farebné prevedenia sú možné na dopyt Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový vlajkový stožiar Exclusive BANNER LUX

Stožiare EXCLUSIVE  sú vyrobené z hliníkových eloxovaných valcových profilovaných  trúb o priemeru 75 a 93 mm. Mají efektný vzhľad a vynikajúci, jednoduchý a elegantný systém ovládánia spúšťania a vztýčenia vlajky. Vzhľadom na svoju konštrukciu sú prakticky bezúdržbové. Stožiare typu BANNER LUX sa dodávajú vrátane spúštiaceho ramena (160 cm) na uchytenie zástavy a sklopnej alebo pevnej pätky Vzhľadom na to,že sa dodávajú v plnej dľžke, náklady na dopravu nie sú v cene stožiarov Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.  Od výšky stožiara 7m sa doprava kalkuluje osobitne   Dodávajú sa v týchto..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER LUX 7 - 9 m ALSS SP LUX

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 7 až 9 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Super Lux vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je zachytené v navíjacom mechanizme ovládaného kľukou. Mechanizmus je zabezpečený zámkom na kľúč. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami. Stiahnite si montážny návod a podrobnejšie informácie v .pdf   Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie.   Poznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Môžeme..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER WINDTRACKER LUX 7 - 9 m ALSS SWLUX

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je  7 až 9 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Super Windtracker Lux vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je zachytené v navíjacom mechanizme ovládaného kľukou. Mechanizmus je zabezpečený zámkom na kľúč. Stožiar má otočné rameno Windtracker. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami. Stiahnite si montážny návod a podrobnejšie informácie v .pdf   Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie    Doprava zdarma od 4 k..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER WINDTRACKER 5 - 12 m ALSS W

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Super Windtracker vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je zachytené nylónovou svorkou a zakryté krytkou na imbosové skrutky. Stožiar má otočné rameno Windtracker. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami. Stiahnite si montážny návod a podrobnejšie informácie v .pdf   Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie  Doprava zdarma od 4 kusov stožiarov.  Cena dopravy do 4 ks  : &nb..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER 5 - 12 m ALSS SP

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady.  Super vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je prichytené nylónovou svorkou a zakryté krytkou na imbusové skrutky. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo a stožiaru je uchytená POE úchytkami.    Stiahnite si montážny návod a podrobnejšie informácie v .pdf   Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie  Poznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Môžeme žiadať..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar ŠTANDART 5 - 12 m ALSS ST

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodoau je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Standart (najjednoduchší typ stožiaru; vlajka je upevnená na vonkajšom lankovom vedení, ktoré je upevnené na vonkajšom držiaku). Stiahnite si montážny návod a  podrobnejšie informácie v .pdf   Ceny stožiarov Vám oznámime n..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar BANNER 5 - 12 m ALSS B

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Banner vlajka je navlečená na integrovanom ramene na otočnej hlavici. Vlajka je ťahaná dolu omocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami. Pri výmene vlajky sa musí sklopiť celý stožiar. Stiahnite si podrobnejšie informácie v .pdf.   Ceny stožiarov Vá..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Beachflag - tvar a výška

Na priloženom obrázku si vyberte prosím tvar  Beachflag-u a my Vám obratom zašleme cenovú ponuku na jednotlivé veľkosti vlajok podľa výšky stožiara. Výšky  sú od 2,2 m do 5,7 m v závislosti na typu vlajky.  Nezverejňujeme pevné ceny kompletov, pretože na cenu kompletu má výrazný vplyv počet kusov, ich tvar, prípadná potlač tunela, typ uchytenia na podklad a iné.  Cena stožiarikov je cca 10 až 35 Eur bez DPH , ale cenu vlajok stanovujeme na základe uvedených  a iných kritérií a to individuálne. Dodávame stožiariky hliníkové a kompozitné  a na výrobu vlajok ako jediná firma v SR používame okrem materiálu "Polyflag" 120 g/m2 aj iné materiály určené do extrémny..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH