Hliníkové segmentové stožiare

Hliníkové segmentové stožiare

 

 

 


Hliníkový segmentový stožiar BANNER 5 - 12 m ALSS B

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Banner vlajka je navlečená na integrovanom ramene na otočnej hlavici. Vlajka je ťahaná dolu omocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami. Pri výmene vlajky sa musí sklopiť celý stožiar.  Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie  Doprava - na dopytPoznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Môžeme žiadať 100% úhradu na predfaktúru  ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER LUX 7 - 9 m ALSS SP LUX

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 7 až 9 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Super Lux vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je zachytené v navíjacom mechanizme ovládaného kľukou. Mechanizmus je zabezpečený zámkom na kľúč. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami.  Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie.Doprava - na dopyt   Poznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Môžeme žiadať 100% úhradu na predfaktúru  ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER WINDTRACKER LUX 7 - 9 m ALSS SWLUX

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je  7 až 9 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Super Windtracker Lux vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je zachytené v navíjacom mechanizme ovládaného kľukou. Mechanizmus je zabezpečený zámkom na kľúč. Stožiar má otočné rameno Windtracker. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami.   Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie    Doprava - na dopytPoznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vr..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER WINDTRACKER 5 - 12 m ALSS W

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Super Windtracker vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je zachytené nylónovou svorkou a zakryté krytkou na imbosové skrutky. Stožiar má otočné rameno Windtracker. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo stožiaru je uchytená POE úchytkami.    Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie  Doprava - na dopytPoznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Môžeme žiadať 100% úhrad..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar SUPER 5 - 12 m ALSS SP

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodou je priaznivá cena a nízke prepravné náklady.  Super vlajkové vedenie je uložené vnútri stožiaru, kde je prichytené nylónovou svorkou a zakryté krytkou na imbusové skrutky. Vlajka je ťahaná dole pomocou závažia a okolo a stožiaru je uchytená POE úchytkami.      Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie  Poznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Môžeme žiadať 100% úhradu na predfaktúru  ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový segmentový stožiar ŠTANDART 5 - 12 m ALSS ST

Stožiare sú zhotovené z eloxovaných hliníkových rúr. Stožiar je pomocou špeciálnych nadstavcov zložený podľa výšky z 2, 3 alebo 4 segmentov. Výška stožiaru je 5 až 12 m. Výhodoau je priaznivá cena a nízke prepravné náklady. Standart (najjednoduchší typ stožiaru; vlajka je upevnená na vonkajšom lankovom vedení, ktoré je upevnené na vonkajšom držiaku).  Ceny stožiarov Vám oznámime na vyžiadanie  Doprava - na dopytPoznámka :Vlajkové stožiare sa vyrábajú na objednávku a nie je možné ich vrátiť ani vymeniť. Môžeme žiadať 100% úhradu na predfaktúru  ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH