Hliníkové stožiare Exclusive

Hliníkové stožiare Exclusive

 


 


Hliníkový vlajkový stožiar Exclusive SUPER LUX

Stožiare EXCLUSIVE  sú vyrobené z hliníkových eloxovaných valcových profilovaných  trúb o priemeru 75 a 93 mm. Mají efektný vzhľad a vynikajúci, jednoduchý a elegantný systém ovládánia spúšťania a vztýčenia vlajky. Vzhľadom na svoju konštrukciu sú prakticky bezúdržbové. Vzhľadom na to,že sa dodávajú v plnej dľžke, náklady na dopravu nie sú v cene stožiarov Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.  Od výšky stožiara 7m sa doprava kalkuluje osobitne Dodávajú sa v týchto rozmerových radách : Vonkajší priemer 75 mm  :  5 -  8 m Vonkajší priemer 93 mm :   5 - 10 m Cenu stožiarov Vám z..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hlinikový vlajkový stožiar EXCLUSIVE ORBIT 5-12 m ALS EXO

Hliníkové stožiare EXCLUSIVE  ORBIT  sú vyrobené z hliníkových eloxovaných kónicky profilovaných trúb o priemeru 60 / 100 mm (stožiare o výške 5 - 8 m)  alebo 60 / 145 mm (stožiare o výške 9 - 12 m).   Majú okrem exkluzívného vzhľadu aj výhodu v tom, že sa otáčajú okolo svojej osi v smere vetru. V podstate ide o stožiar typu Windtracker LUX s ramenom, ktoré sa pohybuje v profilovej drážke tela stožiaru. Ide o prakticky bezúdržbové stožiare. Dodávajú sa len so sklopnými pätkami a v plnej dľžke. Základné prevedenie povrchovej úpravy - strieborný elox. Iné farebné prevedenia sú možné na dopyt Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Hliníkový vlajkový stožiar Exclusive BANNER LUX

Stožiare EXCLUSIVE  sú vyrobené z hliníkových eloxovaných valcových profilovaných  trúb o priemeru 75 a 93 mm. Mají efektný vzhľad a vynikajúci, jednoduchý a elegantný systém ovládánia spúšťania a vztýčenia vlajky. Vzhľadom na svoju konštrukciu sú prakticky bezúdržbové. Stožiare typu BANNER LUX sa dodávajú vrátane spúštiaceho ramena (160 cm) na uchytenie zástavy a sklopnej alebo pevnej pätky Vzhľadom na to,že sa dodávajú v plnej dľžke, náklady na dopravu nie sú v cene stožiarov Do výšky 6m prepravujeme stožiare prepravcom TOPTRANS  za štandartné ceny prepravy.  Od výšky stožiara 7m sa doprava kalkuluje osobitne   Dodávajú sa v týchto..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH