Valcový brúsny kotúč-pomosadzený drôt 120x100x0,3x19mm

  • Valcový brúsny kotúč-pomosadzený drôt 120x100x0,3x19mm
Kód produktu:
GT4122
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 24,00 €

  • (20,00 € bez DPH)

Valcová kefa vyrobená s oceľového drôtu 0,3 mm, ktorý je pomosadzený. 
Použitie je vhodné najmä  pri odstraňovaní lakov a farieb, hrdze  a iných nečistôt, najmä na drevenom a kovovom povrchu (zliatiny hliníku).
Valcový kotúč môže byť použitý v brúskach zodpovedajúcich rozmerom kefy s maximálnou rýchlosťou 4 500 ot/min.

Technické parametre:
- rozmery 120 × 100 mm 
- priemer drôtu 0,3 mm
- uchytenie 19 mm
- materiál pomosadzený drôt

Príbuzné produkty:

Mini kefka medená ASTA

Malá kefka s medenými štetinami je určená najmä pre čistenie závitov zapaľovacích sviečok, žhavičov.Jej použitie je možné aj všade tam, kde nesmie dôjsť k povrchovému poškodeniu povrchu...

0,60 € 0,50 € bez DPH

Drôtená kefa mosadzná 130mm

Kefa je vyrobená z vysoko kvalitného vlnitého mosadzného drôtu.Je vhodná na čistenie kovových povrchov od hrdze, farieb, lakov, ako aj na čistenie zvarov a závitov.Rukoväť je vyrobená z pevného plastu s vysokou pevnosťou v lome.Technické parametre:- celková dĺžka 25,5 cm- dĺžka brúsnej časti 13 cm- plastová rukoväť..

0,90 € 0,75 € bez DPH

Brúsna drôtená mosadzná kefa čelná 75mm M14

Kvalitná profesionálna mosadzná drôtená kefa s vlnitým drôtom pre uhlové brúsky.Kefa je vhodná na jemné brúsenie na kovoch alebo dreve (štruktúrovanie dreva).Technické parametre:- priemer 75 mm- závit M14- krimpovaný drôt 0,3 mm- maximálne otáčky 12500 ot/min..

1,80 € 1,50 € bez DPH

Kefka oceľová stopková na čistenie dutín s mosadzným povlakom 18mm

Kefka s mosadzným povlakom je vhodná na čistenie dutín alebo vnútorných závitov po prerezaní alebo oprave od nečistôt.Stopka umožňuje upnutie do vŕtačky, brúsky alebo ručného prípravku.Technické parametre:- priemer 18 mm- materiál oceľový drôt + mosadzKefka je súčasťou sady A-14DIB..

0,90 € 0,75 € bez DPH

Kefka oceľová stopková na čistenie dutín s mosadzným povlakom 22mm

Kefka s mosadzným povlakom je vhodná na čistenie dutín alebo vnútorných závitov po prerezaní alebo oprave od nečistôt.Stopka umožňuje upnutie do vŕtačky, brúsky alebo ručného prípravku.Technické parametre:- priemer 22 mm- materiál oceľový drôt + mosadzKefka je súčasťou sady A-14DIB..

0,90 € 0,75 € bez DPH

Valcový brúsny kotúč z netkaného vlákna a textílie 100x100x19mm P80

Valcový brúsny kotúč je vyhotovený zo striedavo usporiadaných plátov brúsnej látky a netkanej textílie.Toto usporiadanie brúsnych materiálov umožňuje použitie na homogénne a presné brúsenie.Brúsenie je hlbšie a intenzívnejšie.Valec sa neupcháva a neprehrieva, takže nespôsobuje farebné zmeny na povrchu a nespáli ošetrený povrch.Nedochádza k odletovaniu iskier.Tento brúsny valec je určený najmä pre dokončovacie práce na rôznych podkladoch ako je napríklad matovanie, saténovanie, vyhladenie alebo odstránenie sfarbenia a zakalenie povrchu.Použitie kotúča je vhodné pre veľké plochy a môže byť použitý na materiáloch:kovy a neželezné kovy, hliník, nehrdzavejúca oceľ, drevo, plasty a lakované p..

9,60 € 8,00 € bez DPH

Valcový brúsny kotúč z netkaného vlákna 100x100x19mm P240

Valcový brúsny kotúč z netkaným vláknom je určený najmä pre dokončovacie práce na rôznych podkladoch ako je napríklad  matovanie, saténovanie, vyhladenie alebo odstránenie sfarbenia a zakalenie povrchu.Použitie kotúča je vhodné pre veľké plochy a môže byť použitý na materiáloch:kovy a neželezné kovy, hliník, nehrdzavejúca oceľ, drevo, plasty a lakované povrchy.Valcový kotúč je vyrobený z vysoko kvalitného brúsneho rúna, veľmi rovnomerne rozmiestneného po povrchu.Vďaka tomu zaisťuje brúsny kotúč homogénne, presné brúsenie a estetické zakončenie ošetreného povrchu.Netkaná textília sa vyznačuje vysokou elasticitou - svojim tvarom sa dokonale prispôsobí ošetrenému povrchu.Valec sa neupcháva..

8,40 € 7,00 € bez DPH

Valcový brúsny kotúč z netkaného vlákna 100x100x19mm P600 ULTRA FINE

Valcový brúsny kotúč z netkaným vláknom je určený najmä pre dokončovacie práce na rôznych podkladoch ako je napríklad matovanie, saténovanie, vyhladenie alebo odstránenie sfarbenia a zakalenie povrchu.Valec sa neupcháva a neprehrieva, takže nespôsobuje farebné zmeny na povrchu a nespáli ošetrený povrch.Veľmi jemné rúnové vlákno ULTRA FINE  je vhodné pre dokonalé vyleštenie a vyhladenie ošetrovaného povrchu.Použitie kotúča je vhodné pre veľké plochy a môže byť použitý na materiáloch:kovy a neželezné kovy, hliník, nehrdzavejúca oceľ, drevo, plasty a lakované povrchy.Valcový kotúč je vyrobený z vysoko kvalitného brúsneho rúna, veľmi rovnomerne rozmiestneného po povrchu.Vďaka tomu zaisťuje ..

10,80 € 9,00 € bez DPH

Kefa nylonová stopková 100 mm 1 ks

Nylonová stopková kefa sa používa, okrem iného, na brúsenie, leštenie nepravidelne tvarovaných dielov a na prípravu povrchov dreva, kovov, plastov pre ďalšie povrchové úpravy.Technické parametre:- Priemer Ø 100 mm- Stopka / vreteno 6,35 mm- Max. otáčky: 4500 ot./min..

3,60 € 3,00 € bez DPH