Striekacia pištoľ HVLP 0,8 mm MINI 125 ml

  • Striekacia pištoľ  HVLP  0,8 mm  MINI  125 ml
Kód produktu:
SP-MINI125
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 10,50 €

  • (8,75 € bez DPH)

Striekacia pištoľ MINI 125 je určená na nanášanie farieb a lakov stlačeným vzduchom.
Je vhodná pre menšie plochy, drobné opravy - ideálna na dokončovacie práce.
Výhodou je, že je možné použiť pre prácu malé kompresory, menšie tlaky a prietok vzduchu. 
Telo je vyrobené z hliníka, zásobník je plastový (gravitačné spúšťanie farby).

Pištoľ  má bočné nastavenie šírky rozstreku, nastavenie množstva farby, prúdu a tlaku vzduchu

Súčasťou je namontovaná univerzálna spojka, ktorá umožňuje pripojenie ku všetkým rýchlospojkám dostupným na našom trhu.


Technické parametre:
- priemer dýzy 0,8 mm (mosadzná ihla)
- možnosť regulácie vzduchu a farby
- 125 ml nádobka
- odporúčaný pracovný tlak od 2,5 do 3 bar
- hmotnosť 0,55 kg 
- 1/4" pripojeniePríbuzné produkty:

Striekacia pištoľ LVLP nízkotlaková 1,4 mm ASTA

Profesionálna striekacia pištoľ nízkotlakového prevedenia určená pre akrylové farby na báze vody. Technické parametre:- zásobníka 0,6 l- pracovný tlak 2 bar- spotreba vzduchu 250 l/min-- priemer dýzy 1,4 mm- pripojenie 3/8"- systém LVLP (Low Volume Low Pressure)    Systém LVLP je založený na nízkom podielu vzduchu a nižšom tlaku pre rozptyl farby. Zámerom je zníženie spotreby vzduchu.     Výrobca ASTA TW ..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Striekacia pištoľ HVLP 1,4 mm s nádobkou 0,6 l SATRA

Profesionálna striekacia pištoľ s nádobkou pre hrubšie vrstvy laku.Technické parametre:- priemer dýzy 1,4 mm- tlak 3 bar- objem nádobky 600 ml- gravitačné spúšťanie farby- spotreba vzduchu 300 l/min- kompresor min. 350/100 l, 2,2-3 kW- typ HVLP - vysokotlakový systém- v sade je filter, 2 kľúče na nastavenie dýzy a kefka- pištoľ má 3 nastavenia: tlak vstupného vzduchu, množstvo materiálu, uhol rozstreku ..

18,00 € 15,00 € bez DPH

Stojan na plnenie striekacej pištole

Stojan na ručné plnenie zásobnej nádoby striekacích pištolí.Technické parametre:- celková výška s úchytom na sitko 37 cm- výška úchytu na pištoľ 19 cm- dĺžka 20 cm- šírka 8,5 cm- pozinkovaná oceľ ..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Striekacia pištoľ HVLP 1,4 mm/2,0 mm s vrchnou nádobkou 0,6 l a príslušenstvom

Kvalitná striekacia pištoľ vybavená tromi možnosťami nastavenia: vzduch, farba a výstrek. Pištoľ je vybavená nezávislým mechanizmom aktivácie vzduchu a farby. Vďaka tomuto riešeniu po ľahkom stlačení spúšte uniká stlačený vzduch z dýzy a potom, po zvýšení tlaku na spúšti, dochádza k vystrekovaniu farby .To má veľký vplyv na kvalitu náteru.Pištoľ je vyrobená v technológii HVLP - prispôsobená nižšiemu tlaku, čo umožňuje ušetriť až 30% farby.Súčasťou balenia je redukčný tlakový ventil s manometrom, vzduchový mini filter, doplnková dýza 2 mm, nádobka 0,6 l.Balenie - blistrový obal..

36,00 € 30,00 € bez DPH

Striekacia pištoľ HVLP 1,5 mm s nádobkou 0,6 l ADLER

Striekacia pištoľ BLUE HP je vysokotlaková pištoľ s jedným priemerom dýzy 1,5 mm.Jej určenie je najmä pre režim HOBBY. Je vybavená hornou, gravitačnou, plastovou nádržou s objemom 600 ml.Má bočné nastavenie šírky rozstreku a zadné nastavenie množstva farby.Súčasťou je namontovaná univerzálna spojka, ktorá umožňuje pripojenie ku všetkým rýchlospojkám dostupným na našom trhu.Technické parametre:- typ pištole - vysoký tlak  - HVLP- typ nádrže - vrchná (gravitačná)- objem nádobky 600 ml- priemer dýzy 1,5 mm- šírka rozstreku 160 - 230 mm- spotreba vzduchu 150 - 250 l/min- pracovný tlak 4 - 6 bar- hmotnosť 0,56 kg..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Sada pneumatického náradia a príslušenstva 18 ks

Sada pneumatického náradia pre bežné použitie v dielni, domácnosti - hobby režim.Obsah sady:- pneumatická pištoľ pre dofukovanie pneumatík s manometrom- striekacia lakovnícka pištoľ s hornou nádobkou (dýza 1,5 mm, nádobka 600 ml)- umývacia - mazacia pištoľ zo spodným zásobníkom (dýza 15 cm)- pištoľ na ofukovanie a plnenie + adaptéry pre lopty a iné použitie- špirálová hadica PE 8 x 5 mm, dĺžka 5 m s rýchlospojkami- adaptéry a nadstavce pre rôzne použitie ..

22,00 € 18,33 € bez DPH

Pneumatická striekacia pištoľ na hydroxid sodný + 4 dýzy HAZET

Striekacia pištoľ so zásobníkom na hydroxid sodný - čistiaci prostriedok NaHCO3 ("nátron") je skvelým pomocníkompre čistenie povrchov bez mechanického poškodenia a iných náročných mechanických úprav ako napríklad brúsenie.Nie je potrebné žiadne ohrievanie roztoku, čím sa zabraňuje mechanickým deformáciám čistených povrchov.Pomocou pištole, z ktorej sa pod vysokým tlakom nanáša roztok je možné:- odstrániť farbu zo sklenených povrchov, okenných rámov bez poškodenia skla alebo tesnenia- odstrániť laky z drevených predmetov- odstrániť graffiti a vyčistiť fasády a pamiatkyPištoľ sa dodáva vrátane zásobníka, kovovej a 3 plastových širokých dýz a 1 kg minerálneho prostriedku NaHCO3.Technické parame..

114,00 € 95,00 € bez DPH

Pištoľ na konzervovanie dutín podvozku vozidiel do 8 bar ADLER

Striekacia pištoľ určená pre nástreky podvozkov vozidiel konzervačným prípravkom. Pomocou prídavnej hadičky je možné dopraviť konzervačný prostriedok do ťažko prístupných miest a dutín, kde nie je možné sa dostať iným spôsobom, štetcom.Závit príruby je kompatibilný s bežnými nádobami s konzervačnými prostriedky.Technické parametre:- maximálny pracovný tlak 4 - 8 bar- spotreba vzduchu cca 250 l/min- dĺžka prídavnej hadičky 60 cm- materiál: hliníková zliatina - hmotnosť 0,4 kg..

12,00 € 10,00 € bez DPH