Sťahovák homokinetických kĺbov 230mm

  • Sťahovák homokinetických kĺbov 230mm
Kód produktu:
TG037
Dostupnosť:
skladom
  • 14,40 €
  • 12,60 €

  • (10,50 € bez DPH)

Špeciálny prípravok pre ľahkú demontáž homokinetických kĺbov a gumených manžiet na vozidle s predným náhonom, bez použitia hrubej sily s kladivom.
Určené najmä pre vozidlá Audi, VW, Škoda (okrem SEAT) a aj pre iné značky.
Nie je potrebné demontovať celý hnací hriadeľ.

Technické parametre:
- dĺžka 230 mm
- maximálny priemer čapu 95 mm
- priemer oka 30 mm

Sťahovák homokinetických kĺbov SATRA
Príbuzné produkty:

Kliešte na nerezové spony homokinetických kĺbov

Kliešte na stláčanie nerezových spôn homokinetických kĺbov a doťahovaním na požadovaný moment.Technické parametre:- pevný materiál - kalené čeľuste - dĺžka 250 mm- vstup pre kľúč 3/8"- použitie u vozidiel VW, Opel, Citroen, Seat, Nissan, Mazda, Honda, Ford, BMW, Audi    ..

22,20 € 18,50 € bez DPH

Kliešte na spony manžiet homokinetických kĺbov SATRA

Kliešte určené na montážne práce s tvrdými sponami manžiet homokinetických kĺbov. Sú určené na upevňovanie stláčacích spôn manžiet poloosi, hadíc chladiaceho a palivového systému. Vhodné pre rôzne pružné spony na olejových, vodných a palivových systémoch. Špeciálna konštrukcia klieští umožňuje použitie páky alebo račne s výstupom 1/2" na zvýšenie sily počas stláčania spony alebo momentového kľúča s možnosťou utiahnutia spôn s príslušnou silou Nm. Pre modely VW, Audi, Opel, BMW, Mercedes Benz, Honda, Nissan, Mazda.         ..

11,40 € 9,50 € bez DPH

Kliešte na spony manžiet homokinetických kĺbov YATO

Kliešte určené na montážne práce s tvrdými CV sponami manžiet homokinetických kĺbov. Sú určené na upevňovanie stláčacích spôn manžiet poloosi, hadíc chladiaceho a palivového systému. Vhodné pre rôzne pružné spony na olejových, vodných a palivových systémoch. Špeciálna konštrukcia klieští umožňuje použitie páky alebo račne s výstupom 1/2" na zvýšenie sily počas stláčania spony alebo momentového kľúča s možnosťou utiahnutia spôn s príslušnou silou Nm. Pre modely VW, Audi, Opel, BMW, Mercedes Benz, Honda, Nissan, Mazda. Dĺžka: 235 mm..

18,00 € 15,00 € bez DPH

Kliešte na spony manžiet homokinetických kĺbov

Kliešte určené na montážne práce s tvrdými sponami manžiet homokinetických kĺbov. Sú určené na upevňovanie stláčacích spôn manžiet poloosi, hadíc chladiaceho a palivového systému. Vhodné pre rôzne pružné spony na olejových, vodných a palivových systémoch.Kliešte sú vhodné skôr pre náhrady originálnych spôn. Pre originálne spony odporúčame iné typy klieštíŠpeciálna konštrukcia klieští umožňuje použitie páky alebo račne s výstupom 1/2" na zvýšenie sily počas stláčania spony alebo momentového kľúča s možnosťou utiahnutia spôn s príslušnou silou Nm. Pre modely VW, Audi, Opel, BMW, Mercedes Benz, Honda, Nissan, Mazda.Výrobca: Čína no namePoznámka:Kliešte sú určené na účeľ uvedený v popi..

8,40 € 7,00 € bez DPH