Sťahovač na ramienka stieračov VW ASTA

  • Sťahovač na ramienka stieračov VW   ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-746
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 14,40 €

  • (12,00 € bez DPH)

Sťahovač na ramienka stieračov VW.
Modely vozidiel: ŠKODA, AUDI, SEAT, VW atď.
Použitie s račňou 3/8".Príbuzné produkty:

Sťahovák na ramienka stieračov a iných častí SATRA

Sťahovák na ramienka stieračov, malých remeníc, ložísk, svoriek pólov batérií atď. Pracovný rozsah 6-27 mm. Maximálne rozovretie 40 mm.   ..

6,00 € 5,00 € bez DPH

Sada sťahovákov na ramienka stieračov s reverzným kladivom SATRA

Sada pre profesionálne stiahnutie ramienok stieračov. Sada obsahuje adaptéry pre stiahnutie ramienok, reverzný vyťahovák (kladivo) a tlačné vreteno. Modely vozidiel:  Audi, Alfa Romeo, BMW, Chrysler-Jeep, Citroen, Chevrolet-Daewoo, Daihatsu, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, KIA, Land Rover, Mazda, MG-Rover, MB, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Suzuki, Toyota, Volvo, VW, MAN, MB, Scania ...     ..

36,00 € 30,00 € bez DPH

Sťahovák na ramienka stieračov s nastaviteľnými ramenami SATRA

Špeciálny sťahovák na ramienka stieračov. Sťahovák má nastaviteľné ramená pre jednodušší prístup do nedostupného priestoru.   ..

6,00 € 5,00 € bez DPH

Sťahovák na ramienka stieračov 0 - 30 mm ASTA

Špeciálny sťahovák na ramienka stieračov je určený na sťahovanie aj tých najviac zatvorených ramien stieračov.Ramená sťahováku sú nastaviteľné v rozsahu 0-30 mm a zviera ich silná pružina, aby nedošlo k vykĺznutiu. Posuvná T-rukoväť zaisťuje maximálny krútiaci moment pri ťahaní.Závitové vreteno má na svojom konci oceľovú guľu na zníženie trenia a poškriabania stierača.Sťahovák sa dodáva zabalený v penovej vložke a v nej sa pak môže uložiť napr. do dielenského vozíku...

21,00 € 17,50 € bez DPH