Čistič bŕzd 500 ml Uni Rapid WURTH

  • Čistič bŕzd 500 ml  Uni Rapid   WURTH
Výrobca:
WURTH
(produkty WURTH)
Kód produktu:
WRT0890117
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 2,10 €

  • (1,75 € bez DPH)

Univerzálny čistič bŕzd v spreji 500 ml od značky Würth


Vysokoúčinný odmasťovač a čistič bŕzd vyrobený na báze uhľovodíka a rýchlo prchavých látok. Veľmi rýchlo a efektívne odstraňuje mastnotu, olejové a tukové zvyšky pri montáži a údržbe.

Účinný pri údržbe kotúčových a bubnových bŕzd, obložení, brzdových puzdier a valcov.

Vynikajúci na čistenie motorových častí, naftových a benzínových púmp a čerpadiel.

Nezanecháva zvyšky, čistí bez škvŕn s vysokou rýchlosťou odparovania.

Nie je agresívny voči gumovým tesneniam ani plastovým častiam.

Neobsahuje acetón, silikón ani AOX.

    Príbuzné produkty:

Odhrdzovač Boltex 250 ml WURTH

High-tech odhrdzovač bez obsahu minerálnych olejov s mikrofluidnou receptúrou KENA® na uvoľňovanie zadretých spojení a čistenie povrchu od hrdze a hrdzavých škvŕn.Uvoľňuje aj húževnaté, zadreté skrutkové spojeniaPôsobí niekoľko hodín bez straty uvoľňovacej sily3 x väčšia účinnosť vďaka mikrofluidnej receptúre KENA®.Inteligentná rozprašovacia hubica 2 v 1Presné sprejovanie zaručujúce ekonomické dávkovanieSprejovanie celej plochy očisteného povrchuUvoľňuje hrdzu z povrchuÚčinne preniká zhrdzavenými spojmiZjednodušuje uvoľňovanie zadretých skrutiek a matíc..

18,00 € 15,00 € bez DPH

Adhézne mazivo HHS 2000 500 ml WURTH

Čiastočne syntetický olej, ktorý je mimoriadne odolný voči vysokým tlakom a opotrebovaniu s vynikajúcim tlmením hluku a vibráciíVynikajúce mazanie malých medzierSpoľahlivá ochrana proti koróziiMazivo je veľmi prilnavé a neodprskáva z otočných a rotujúcich dielovOdolné voči striekajúcej vode, slanej vode, slabým kyselinám a zásadám.Neobsahuje silikón, živice ani kyseliny...

15,90 € 13,25 € bez DPH