Samosvorný kľúč typu STILLSON 350 mm

  • Samosvorný kľúč typu STILLSON  350 mm
Kód produktu:
SWT11007
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 7,20 €

  • (6,00 € bez DPH)

Samosvorné kľúče typu STILLSON ( hasák) sú vhodné pre prácu s kruhovými tvary materiálov - trúbky, armatúry, skrutky, matice  a pod.


Dĺžka: 350 mm

Rozovretie čeľustí : 50 mm

Kalené čeľusti 

Konštrukcia : oceľ CrV


Príbuzné produkty:

Nastaviteľné kliešte typu COBRA 400 mm "sikovky" ASTA

Kliešte tzv. sikovky sú určené pre náročné použitie v stavebníctve, auto-moto , priemyslu a všade, kde je treba veľkých momentov a síl   Kliešte majú tvrdené čeľusti a špeciálny tvar, ktorý umožňuje uchytenie rôznych profilov - obdĺžnikový, šesťuholníkový, guľatý ,hranatý alebo iných nepravideľných tvarov Jednoduché nastavenie polohy čeľustí pomocou tlačidla, na rubovej strane západka aby nedošlo k samovoľnému prestavenie zovretia   Rukoväte potiahnuté tenkou protišmykovou PVC , povchová úprava  - poniklovanie     Dĺžka 400 mm   Prevádzkový rozsah: až 95 mm   Šírka čeľustí : 13 mm   Možnos..

30,00 € 25,00 € bez DPH

Kliešte nastaviteľné 266 mm ASTA

Špeciálna konštrukcia čeľustí umožňuje bezpečné uchytenie štvorcových, šesťhranných, okrúhlych alebo štvorcových prvkov   Široké použitie  pri montážnych a technických prácach v dielni, servise alebo doma.   Samočinné upínacie čeľuste  Zušľachtené zuby Rukoväte pokryté tenkým protišmykovým PVC   Dĺžka 266 mm       ..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Nastaviteľné kliešte typu COBRA 300 mm "sikovky" ASTA

Kliešte tzv. sikovky sú určené pre náročné použitie v stavebníctve, auto-moto , priemyslu a všade, kde je treba veľkých momentov a síl Kliešte majú tvrdené čeľusti a špeciálny tvar, ktorý umožňuje uchytenie rôznych profilov - obdĺžnikový, šesťuholníkový, guľatý ,hranatý alebo iných nepravideľných tvarovJednoduché nastavenie polohy čeľustí pomocou tlačidla, na rubovej strane západka aby nedošlo k samovoľnému prestavenie zovretia Rukoväte potiahnuté tenkou protišmykovou PVC , povchová úprava  - poniklovanie  Dĺžka 300 mm Prevádzkový rozsah: až do 46 mm Šírka čeľustí : 10 mm Možnosť nastavenia  : 18 polôh..

20,00 € 16,67 € bez DPH

Samosvorný kľúč typu STILLSON 250 mm

Samosvorné kľúče typu STILLSON ( hasák) sú vhodné pre prácu s kruhovými tvary materiálov - trúbky, armatúry, skrutky, matice  a pod.Dĺžka: 250 mmRozovretie čeľustí : 30 mmKalené čeľusti Konštrukcia : oceľ CrV..

6,00 € 5,00 € bez DPH