Striekacia pištoľ HVLP 1,4 / 2,0 mm s vrchnou nádobkou 0,6 l a príslušenstvom

  • Striekacia pištoľ HVLP 1,4 / 2,0 mm s vrchnou nádobkou 0,6 l a príslušenstvom
Kód produktu:
TGTA133
Dostupnosť:
skladom
  • 36,00 €
  • 30,00 €

  • (25,00 € bez DPH)

Kvalitná striekacia pištoľ vybavená tromi možnostmi nastavenia : vzduch, farba a výstrek 

Pištoľ je vybavená nezávislým mechanizmom aktivácie vzduchu a farby. Vďaka tomuto riešeniu po ľahkom stlačení spúšte uniká stlačený vzduch z dýzy a potom, po zvýšení tlaku na spúšti dochádza k vystrekovaniu farby . To má veľký vplyv na kvalitu náteru.


Pištoľ je vyrobená v technológii HVLP - prispôsobená nižšiemu tlaku, čo umožňuje ušetriť až 30%  farby


Súčasťou balenia je redukčný tlakový ventil s manometrom , vzduchový mini filter, doplnková dýza 2 mm , nádobka 0,6 l


Balenie : blistrový obal


Príbuzné produkty:

Striekacia pištola nízkotlaká 1,4 mm HVLP ASTA

Profesionálna striekacia pištola nízkotlakového prevedenia určená pre akrylové farby na báze vody. Dodáva sa vrátane zásobníka 0,6 l.   Pracovný tlak 2 bar , spotreba vzduchu 250 l/min, priemer dýzy 1,4 mm , pripojenie 3/8"   Systém: HVLP  (High Volume Low Pressure)  Systém HVLP je založený na vyššom podielu vzduchu a nižšom tlaku pre rozptyl farby a výsledkom je aj nižšia spotreba materiálu a znečistenie ovzdušia. HVLP striekacie systémy sa používajú v automobilovom priemysle, výtvarnom, ​​námornictvo, architektonické potreby, scénické maľby a kozmetický priemysel.   Značka  : ASTA TW ..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Striekacia pištol s nádobkou 0,6 l /1,4 mm/ HVLP

Profi striekacia pištoľa s nádobkou pre hrubšie vrstvy laku Priemer dýzy : 1,4 mm Tlak : 3 bar Objem nádobky : 600 ml Gravitačné spúšťanie farby Spotreba vzduchu : 300 l /min Kompresor : min. 350 / 100 l 2,2-3 kW Typ : HVLP - vysokotlakový systém V zostave je filter , 2 kľúče na nastavenie dýzy a kefka ..

21,60 € 18,00 € bez DPH

Stojan na plnenie striekacej pištole

Stojan je určený na ručné plnenie zásobnej nádoby striekacích pištolí   Celkový výška s úchytom na sítko : 37 cm  Výška úchytu na pištolu : 19 cm Dľžka : 20 cm Šírka : 8,5 cm Materiál : pozinkovaná oceľ ..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Vzduchový bezolejový jednovalcový kompresor 6 l / 1,1 kW / 8 bar ADLER

Kompresor Adler AD 1850-6BO je vyrobený renomovanou talianskou spoločnosťou FINI.Kompresor má  jednofázový motor s výkonom 1,1 kW, výkon sa prenáša priamo cez hriadeľ. Má veľkú nosnú rukoväť a gumené nožičky, aby sa zabránilo prenosu vibrácií. Prístroj má tlakový spínač, ktorý vám umožňuje nastaviť rozsah kompresie zapínania a vypínania, dva indikátory tlaku, regulátor tlaku a univerzálnu rýchlospojku, ktorá vám umožňuje pripojiť hadice pre prenos stlačeného vzduchu k náradiu.Kompresor je bezolejový, čo znamená, že nevyžaduje kontrolu hladiny oleja a jeho doplňovanie.  Činnosť zariadenia je obmedzená na periodické vypúšťanie kondenzátu tvoriaceho sa v tlakovej nádobe, čo je prirodz..

168,00 € 140,00 € bez DPH

Striekacia pištoľ MINI 200 ml

Striekacia pištoľ MINI je určená na nanášanie farieb a lakov stlačeným vzduchom. Je vhodná pre menšie plochy, drobné opravy  ideálna na dokončovacie práceVýhodou je , že je možné použiť pre prácu malé kompresory , menšie tlaky a prietok vzduchu Telo je vyrobené z hliníka, nádržka je vyrobená z tenkého oceľového plechuVylepšená konštrukcia dýzy (mosadz) zaisťuje rovnomerné rozprašovanie a vynikajúcu kvalitu povrchovej úpravyNastaviteľný tvar dýzy znamená menší prestrek a tým menej odpadu materiálu - najmä menej prchavých organických zlúčenin (VOC) Technické informácie:priemer dýzy 0,5 mm (mosadzná ihla)možnosť regulácie vzduchu a farby200 ml nádobkaodporúčaný pracovný tlak od 3..

7,20 € 6,00 € bez DPH