Striekacia pištoľ HVLP 1,4 mm/2,0 mm s vrchnou nádobkou 0,6 l a príslušenstvom

  • Striekacia pištoľ HVLP 1,4 mm/2,0 mm s vrchnou nádobkou 0,6 l a príslušenstvom
Kód produktu:
ST133
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 36,00 €

  • (30,00 € bez DPH)

Kvalitná striekacia pištoľ vybavená tromi možnosťami nastavenia: vzduch, farba a výstrek. 

Pištoľ je vybavená nezávislým mechanizmom aktivácie vzduchu a farby.

Vďaka tomuto riešeniu po ľahkom stlačení spúšte uniká stlačený vzduch z dýzy a potom, po zvýšení tlaku na spúšti,

dochádza k vystrekovaniu farby .To má veľký vplyv na kvalitu náteru.

Pištoľ je vyrobená v technológii HVLP - prispôsobená nižšiemu tlaku, čo umožňuje ušetriť až 30% farby.

Súčasťou balenia je redukčný tlakový ventil s manometrom, vzduchový mini filter, doplnková dýza 2 mm, nádobka 0,6 l.


Balenie - blistrový obal


Príbuzné produkty:

Striekacia pištoľ LVLP nízkotlaková 1,4 mm s nádobkou 0,6 l ASTA

Profesionálna striekacia pištoľ nízkotlakového prevedenia určená pre akrylové, základne, transparentné farby na báze vody. Technické parametre: - pracovný tlak 2 bary- spotreba vzduchu 250 l/min- priemer dýzy 1,4 mm - pripojenie 3/8"- vrátane zásobníka 0,6 l- systém: LVLP (Low Volume Low Pressure)  Systém LVLP je založený na vyššom podielu vzduchu a nižšom tlaku pre rozptyl farby a výsledkom je aj nižšia spotreba materiálu a znečistenie ovzdušia.LVLP striekacie systémy sa používajú v automobilovom priemysle, výtvarníctve, ​​architektonické potreby, scénické maľby, kozmetický priemysel.    ..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Striekacia pištoľ HVLP 1,4 mm s nádobkou 0,6 l SATRA

Profesionálna striekacia pištoľ s nádobkou pre hrubšie vrstvy laku.Technické parametre:- priemer dýzy 1,4 mm- tlak 3 bar- objem nádobky 600 ml- gravitačné spúšťanie farby- spotreba vzduchu 300 l/min- kompresor min. 350/100 l, 2,2-3 kW- typ HVLP - vysokotlakový systém- v sade je filter, 2 kľúče na nastavenie dýzy a kefka- pištoľ má 3 nastavenia: tlak vstupného vzduchu, množstvo materiálu, uhol rozstreku ..

18,00 € 15,00 € bez DPH

Stojan na plnenie striekacej pištole

Stojan na ručné plnenie zásobnej nádoby striekacích pištolí.Technické parametre:- celková výška s úchytom na sitko 37 cm- výška úchytu na pištoľ 19 cm- dĺžka 20 cm- šírka 8,5 cm- pozinkovaná oceľ ..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Vzduchový bezolejový jednovalcový kompresor 6l 1,1kW 8bar ADLER

Kompresor Adler je vyrobený renomovanou talianskou spoločnosťou FINI.Kompresor má jednofázový motor s výkonom 1,1 kW, výkon sa prenáša priamo cez hriadeľ.Má veľkú nosnú rukoväť a gumené nožičky, aby sa zabránilo prenosu vibrácií.Prístroj má tlakový spínač, ktorý vám umožňuje nastaviť rozsah kompresie zapínania a vypínania, dva indikátory tlaku, regulátor tlaku auniverzálnu rýchlospojku, ktorá vám umožňuje pripojiť hadice pre prenos stlačeného vzduchu k náradiu.Kompresor je bezolejový, čo znamená, že nevyžaduje kontrolu hladiny oleja a jeho doplňovanie. Činnosť zariadenia je obmedzená na periodické vypúšťanie kondenzátu tvoriaceho sa v tlakovej nádobe,čo je prirodzený jav vo všetkých zar..

168,00 € 140,00 € bez DPH

Striekacia pištoľ HVLP 1,5 mm s nádobkou 0,6 l ADLER

Striekacia pištoľ BLUE HP je vysokotlaková pištoľ s jedným priemerom dýzy 1,5 mm.Jej určenie je najmä pre režim HOBBY. Je vybavená hornou, gravitačnou, plastovou nádržou s objemom 600 ml.Má bočné nastavenie šírky rozstreku a zadné nastavenie množstva farby.Súčasťou je namontovaná univerzálna spojka, ktorá umožňuje pripojenie ku všetkým rýchlospojkám dostupným na našom trhu.Technické parametre:- typ pištole - vysoký tlak  - HVLP- typ nádrže - vrchná (gravitačná)- objem nádobky 600 ml- priemer dýzy 1,5 mm- šírka rozstreku 160 - 230 mm- spotreba vzduchu 150 - 250 l/min- pracovný tlak 4 - 6 bar- hmotnosť 0,56 kg..

12,00 € 10,00 € bez DPH

Striekacia pištoľ HVLP 0,8 mm MINI 125 ml

Striekacia pištoľ MINI 125 je určená na nanášanie farieb a lakov stlačeným vzduchom.Je vhodná pre menšie plochy, drobné opravy - ideálna na dokončovacie práce.Výhodou je, že je možné použiť pre prácu malé kompresory, menšie tlaky a prietok vzduchu. Telo je vyrobené z hliníka, zásobník je plastový (gravitačné spúšťanie farby).Pištoľ  má bočné nastavenie šírky rozstreku, nastavenie množstva farby, prúdu a tlaku vzduchuSúčasťou je namontovaná univerzálna spojka, ktorá umožňuje pripojenie ku všetkým rýchlospojkám dostupným na našom trhu.Technické parametre:- priemer dýzy 0,8 mm (mosadzná ihla)- možnosť regulácie vzduchu a farby- 125 ml nádobka- odporúčaný pracovný tlak od 2,5 do 3 bar-..

10,50 € 8,75 € bez DPH