Sada pre montáž a demontáž spojky SAC BMW, MERCEDES Benz SATRA

  • Sada pre montáž a demontáž spojky SAC BMW, MERCEDES Benz SATRA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
S-SAC34
Dostupnosť:
Na dopyt
Produkt má dostupnosť „NA DOPYT“. O možnosti dodania sa informujte.
  • Cena: 144,00 €

  • (120,00 € bez DPH)

Sada prípravkov pre montáž a demontáž samo nastaviteľných spojok (SAC) bez strediaceho tŕňa. Je nevyhnutným vybavením pre odbornú a rýchlu inštaláciu takmer všetkých samo nastaviteľných spojok SAC pre vozidlá  BMW a Mercedes-Benz.

Bez použitia týchto prípravkov by mohlo dôjsť k poškodeniu tejto spojky, ktorá je uchytená nastaviteľnými pružinami v prítlačnej doske. Nástroj chráni spojku pred poškodením počas montáže alebo demontáže a zabraňuje pretočeniu nastavovacieho krúžku v prítlačnej doske.

So touto sadou sa vykoná predpnutie ťažného taniera počas demontáže a montáže, vystredenie dosky smerom k ložisku alebo k ťažnému tanieru, snímanie nastavovacieho prstenca atď. 

sada-prípravkov-pre-montaz-samonastavitelnych-spojok-sacPríbuzné produkty:

Univerzálny prípravok pre vystredenie spojky

Univerzálny prípravok pre vystredenie spojky a jej manuálne nastavenie pre osobné a úžitkové vozidlá. Vhodné pre vozidlá s jednokotúčovou spojkou bez vodiaceho ložiska v kľukovom hriadeli. Obsah sady: 2ks podpora puzdra pre rôzne priemery ložísk vložených v kľukovom hriadeli1ks puzdro kotvy bez podpory ložiska spojkyPriemer vonkajší : Ø 15 -28 mm ..

4,20 € 3,50 € bez DPH

Sada pre montáž a demontáž spojky SAC VW, AUDI, FORD

Sada prípravkov pre montáž a demontáž samonastavitelných spojok (SAC) so strediacim tŕňom. Prípravky sú nevyhnutným vybavením pre odbornú a rýchlu inštaláciu takmer všetkých samonastavitelných spojok SAC. Bez použitia týchto prípravkov by mohlo dôjsť k poškodeniu tejto spojky, ktorá je uchytená nastaviteľnými pružinami v prítlačné doske. Nástroj chráni spojku pred poškodením počas montáže alebo demontáže a zabraňuje pretočeniu nastavovacieho krúžku v prítlačnej doske. So sadou sa vykoná predopnutie ťažného taniera počas demontáže a montáže, vystredenie dosky smerom k ložisku alebo k ťažnému tanieru, snímanie nastavovacieho prstenca atď.   Modely vozidiel:VW: Passat, Golf, Sh..

144,00 € 120,00 € bez DPH