Sada pre montáž a demontáž spojky SAC VW, AUDI, FORD

  • Sada pre montáž a demontáž spojky SAC VW, AUDI, FORD
Výrobca:
SATRA
(produkty SATRA)
Kód produktu:
S-SAC34UPG
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • 108,00 €
  • 96,00 €

  • (80,00 € bez DPH)

Sada prípravkov pre montáž a demontáž samonastavitelných spojok (SAC) so strediacim tŕňom. Prípravky sú nevyhnutným vybavením pre odbornú a rýchlu inštaláciu takmer všetkých samonastavitelných spojok SAC.

Bez použitia týchto prípravkov by mohlo dôjsť k poškodeniu tejto spojky, ktorá je uchytená nastaviteľnými pružinami v prítlačné doske. Nástroj chráni spojku pred poškodením počas montáže alebo demontáže a zabraňuje pretočeniu nastavovacieho krúžku v prítlačnej doske. So sadou sa vykoná predopnutie ťažného taniera počas demontáže a montáže, vystredenie dosky smerom k ložisku alebo k ťažnému tanieru, snímanie nastavovacieho prstenca atď.

 

Modely vozidiel:

VW: Passat, Golf, Sharan, Tiguan

Mercedes: C, E, CLS, S, CLK, SLK, SL

Audi: A3, A4, A6, A8

BMW: 320, 330, 520, 530

Ford: Mondeo, S-Max, Galaxy, Transit

Fiat: Ulysse, Croma, Ducato

Alfa Romeo: 147, 159, 166

LanciaPríbuzné produkty:

Univerzálny prípravok pre vystredenie spojky YATO

Univerzálny prípravok pre vystredenie spojky a jej manuálne nastavenie pre osobné a úžitkové vozidlá. Vhodné pre vozidlá s jednokotúčovou spojkou bez vodiaceho ložiska v kľukovom hriadeli. Obsah sady: 2ks podpora puzdra pre rôzne priemery ložísk vložených v kľukovom hriadeli1ks puzdro kotvy bez podpory ložiska spojkyPriemer vonkajší : Ø 15 -28 mm ..

6,60 € 5,50 € bez DPH

Sada pre montáž a demontáž spojky SAC BMW, MERCEDES Benz SATRA

Sada prípravkov pre montáž a demontáž samo nastaviteľných spojok (SAC) bez strediaceho tŕňa. Je nevyhnutným vybavením pre odbornú a rýchlu inštaláciu takmer všetkých samo nastaviteľných spojok SAC pre vozidlá  BMW a Mercedes-Benz. Bez použitia týchto prípravkov by mohlo dôjsť k poškodeniu tejto spojky, ktorá je uchytená nastaviteľnými pružinami v prítlačnej doske. Nástroj chráni spojku pred poškodením počas montáže alebo demontáže a zabraňuje pretočeniu nastavovacieho krúžku v prítlačnej doske. So touto sadou sa vykoná predpnutie ťažného taniera počas demontáže a montáže, vystredenie dosky smerom k ložisku alebo k ťažnému tanieru, snímanie nastavovacieho prstenca atď.  ..

108,00 € 90,00 € bez DPH