Sada náradia HOME 550 ks

  • Sada náradia HOME 550 ks
Výrobca:
YATO
(produkty YATO)
Kód produktu:
09461
Dostupnosť:
skladom
  • 60,00 €
  • 48,00 €

  • (40,00 € bez DPH)

Praktický prenosný kufrík s kvalitným náradím a so spojovacím materiálom.
 
Všetko usporiadané v prehľadných pozíciách, vnútri navyše jedno plato s nástrojmi (vrtáky , bity, nadstavce). Spojovací materiál je umiestnený vo veku kufra.
 
Sada obsahuje celý rad vrtákov, bitov, nástrčných kľúčov, skrutkovače, kliešte, kladivo, vodováhu, stranové kľúče, základný spojovací materiál a celý rad ďalšieho náradia, ktoré je vhodné pre použitie  doma, v garáži, tak aj na cestách.
 
Rozmery kufríkového obalu : 45 x 36 x 13 cm
 
Obsah sady :


Príbuzné produkty:

Sada náradia v plastovom kufríku 159 dielov HOUSE

Praktický prenosný kufrík s kvalitným náradím a základným spojovacím materiálom.   Všetko príslušenstvo je usporiadané v prehľadných priehradkach, vnútri sa nachádza aj jedno puzdro so spojovacím materiálom.   Sada obsahuje : ergonomické skrutkovače, imbusové kľúče, žiletkový nôž, najbežnejšie typy klieští vrátane elektrikárskych, kladivo, 3/8 "račňu s nadstavcami, LED svietidlo, skrutkovač na bity vrátane 20ks bitov, zvinovací meter (5 m), izolačnú pásku a ďalšie. Mimo iné je sada opatrená puzdrom s 92 ks spojovacieho materiálu.   Kufrík s rozmermi 38 x 34 x 8 cm je obzvlášť vhodný pre domáce použitie, ale uplatnenie nájde aj v garážach a na cestách.   ..

36,00 € 30,00 € bez DPH