Sada pre vyťahovanie preliačin PDR

  • Sada pre vyťahovanie preliačin PDR
Kód produktu:
MGS0022
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 60,00 €

  • (50,00 € bez DPH)

Sada špeciálneho náradia pre vyťahovanie preliačin technikou PDR na karosérii, spôsobených pádom drobných predmetov alebo krúpami bez poškodenia laku.


Obsah sady:

tavné tyčinky PDR priemer 11 mm

- pištoľ

- lepiace vložky 19 ks

- plastová škrabka 

- reverzné kladivo - hmotnosť 1 kg

- ručný vyťahovač preliačin

- fľaša s rozprašovačom na odstránenie lepidla ( kvapalina nie je súčasťou balenia)

 
Príbuzné produkty:

Sada pre vyťahovanie preliačin PDR ASTA

Sada špeciálneho náradia pre vyťahovanie preliačin technikou PDR na karosérii spôsobených pádom drobných predmetov alebo krúpami bez poškodenia laku.Obsah sady:- tavné tyčinky PDR 8 x 25 cm- pištoľ- lepiace vložky 9 ks- plastová škrabka 22 mm- reverzné kladivo - hmotnosť 1 kg- ručný vyťahovač preliačinTavné lepidlo je možné odstrániť bežne dostupným prostriedkom, ktorý sa môže nachádzať aj v bežnej domácnosti (názov prostriedku Vám prezradíme po objednaní sady)  Výrobca ASTA TW Profi trieda. oceľ S45     ..

120,00 € 100,00 € bez DPH

Sada PDR pre odstránenie preliačin v karosérii ASTA

Sada pre odstránenie malých preliačin bez rizika poškodenia karosérie a laku. Systém PDR.   Obsah sady:- 2 ks polkruhový, dĺžka 21 a 22 cm- 1 ks kruhový, dĺžka 42 cm- 1 ks polkruhový špicatý, dĺžka 60 cm- 2 ks okrúhly pod uhlom, dĺžka 46 a 100 cm - 1 ks špicatý, dĺžka 56 cm- 1 ks špeciálny typ háku, dĺžka 107 cm    Materiál SUS416 Tvrdosť HRC 32 - 35 Výrobca ASTA TW, profi trieda     ..

168,00 € 140,00 € bez DPH

Reverzné kladivo pre vyťahovanie preliačin s elektródou pre bodové zvary ASTA

Karosárske náradie určené k vyťahovaní preliačin a drobných defektov karosérie na základe bodového zvaru elektródy k oceľovému plechu - spotovanie. Navarením elektródy k povrchu dôjde k pevnému spojeniu a potom je možné preliačinu vytiahnuť pomocou reverzného kladiva. Pre prácu je možné použiť bežnú zváračku.Elektróda je vymeniteľná.Závit klznej tyče M12 x 1,5...

60,00 € 50,00 € bez DPH

Sada prípravkov na vyťahovanie preliačín metódou PDR

Sada obsahuje plastové "hríbiky" , ktorými v spolupráci s mechanickým vyťahovačom je možné odstrániť drobné preliačiny po krupobitiu alebo iným spôsobom poškodenú karosériuPlastové "hríbiky" sa prilepia pomocou tavnej pištole s príslušnými tavnými tyčinkami vyššej pevnosti. Miesto, kde sa plánuje prilepiť "hríbik", je potrebné dôkladne odmastiť..

39,00 € 32,50 € bez DPH