Sada na demontáž interiérového obloženia ASTA

  • Sada na demontáž interiérového obloženia ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-PRS11
Dostupnosť:
skladom
  • 14,40 €
  • 10,20 €

  • (8,50 € bez DPH)

 ks

Kompletná sada 11 ks páčidiel na demontáž obloženia alebo iné práce, kde je potrebné ,aby nedošlo k poškodeniu materiálov. Kvalitný a mechanicky odolný materiál - ABS. Sada je balená v kapsovitém obalu, takže je možné ju zavesiť na stenu ale uložiť v zásuvke

Farba prípravkov : modrá 

 

 Príbuzné produkty:

Nástroj na uvoľňovanie plastových príchytiek ASTA

Pracovný nástroj určený k rýchlemu a šetrnému uvoľneniu plastových spôn čalúnenia alebo aj k iným obdobným účelom. Ergonomická rukoväť - T.P.V. elastomer (dvojkompozitný materiál), profesionálne prevedenia, vysoká kvalita materiálu Rozmer 132 x 9,5 mm (d x šírka čepele)   Výrobca : ASTA TW Použitie : Profi trieda ..

4,80 € 4,00 € bez DPH

Sada plastových prípravkov na demontáž obloženia SATRA

Sada 5 ks plastových páčidiel na demontáž obloženia alebo iné práce, kde je potrebné ,aby nedošlo k poškodeniu materiálov. Kvalitný a mechanicky odolný materiál - ABS. Sada je balená v kapsovitém obalu, takže je možné ju zavesiť na stenu alebo uložiť v zásuvke Dľžka 160-200 mm ..

6,60 € 5,50 € bez DPH

Sada plastových klinov pre demontáž čalúnenia ASTA

Sada plastových klinov pre odstránenie čalúnenia. Kliny sú vyhotovená z velmi tvrdej a hladkej plastickej hmoty Rozmery kontaktnej plochy : 22 , 30 , 60 mm  ..

18,00 € 15,00 € bez DPH