Sada prípravkov pre demontáž silentblokov oceľ - guma, VAG

  • Sada prípravkov pre demontáž silentblokov oceľ - guma, VAG
Výrobca:
SATRA
(produkty SATRA)
Kód produktu:
S-B5BVW
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 36,00 €

  • (30,00 € bez DPH)

Sada prípravkov pre montáž a demontáž zadných silentblokov oceľ - guma na prednej náprave vozidiel koncernu VAG.

Modely vozidiel: Seat Cordoba III (od roku 2003), Škoda Fabia (od roku 2000), VW Polo IV (od roku 2002).

 
Sada prípravkov na demontáž / montáž silentblokov oceľ / guma  na zadnej náprave u vozidieľ koncernu VAG :
 


Príbuzné produkty:

Prípravky pre montáž plastových silentblokov ŠKODA Fabia, VW Polo, SEAT Ibiza

Prípravky pre montáž plastových silentblokov vozidiel Škoda Fabia, VW Polo, Seat Ibiza.Prípravky sú presné, vyrobené z kvalitného materiálu (európskej produkcie) na CNC strojoch.Výhodou je použitie ocele určenej na obrábanie, takže sú odolné aj voči bočnému namáhaniu.Kvalitné prípravky, ktoré šetria čas aj peniaze. ..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Prípravky pre stihnutie zadných silentblokov VAG

Prípravky sú určené pre stiahnutie zadných plastových alebo oceľových silentblokov vozidiel VW Golf IV, Bora, ŠKODA Octavia, AUDI A3. Prípravky sú presné, vyrobené z kvalitného materiálu (európskej produkcie) na CNC strojoch.Výhodou je použitie ocele určenej na obrábanie, preto sú prípravky odolné aj voči bočnému namáhaniu.Kvalitné prípravky, ktoré šetrí čas a tým aj Vaše peniaze. Overený produkt! ..

30,00 € 25,00 € bez DPH

Prípravky pre plastové silentbloky VW Touran, Škoda Octavia II, Golf 5

Prípravky určené pre stiahnutie plastových silentblokov vozidiel VW Touran, ŠKODA Octavia II, VW Golf 5Prípravky sú presné, vyrobené z kvalitného materiálu (európskej produkcie) na CNC strojoch.Výhodou je použitie ocele určenej na obrábanie, ktorá je odolná voči bočnému namáhaniu a nenatiahne sa závitnica, čo sa u prípravkov ázijskej produkcie stáva bežne.  Kvalitné prípravky, ktoré šetrí čas a tým aj Vaše peniaze. ..

39,00 € 32,50 € bez DPH

Prípravky pre zadné silentbloky AUDI 3, Škoda Octavia, VW Golf 4

Prípravky sú určené pre stiahnutie zadných silentblokov vozidiel VW Golf 4, ŠKODA Octavia, AUDI A3.Je možné aj tlakové vlisovanie silentblokov u febi ramien.Prípravky sú presné, vyrobené z kvalitného materiálu (európskej produkcie) na CNC strojoch.Výhodou je použitie ocele určenej na obrábanie, výrobky z nej sú odolné voči bočnému namáhaniu a závitnica sa nenatiahne tak, ako sa to bežne stáva u produktov ázijskej produkcie. Kvalitné prípravky, ktoré šetrí čas a tým aj Vaše peniaze. ..

33,00 € 27,50 € bez DPH