Digitálny povlakomer Fe/NFe PROFI AKUSTIK - káblova sonda

 • Digitálny povlakomer Fe/NFe PROFI AKUSTIK - káblova sonda
Kód produktu:
P-11-S-AL
Dostupnosť:
skladom
 • 120,00 €
 • 102,00 €

 • (85,00 € bez DPH)

 ks

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a priemyseľnej oblasti.

Výhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by bolo nemožné priame.  odčítanie hodnôt.  A taktiež má káblová sonda výhodu pri meraní povlakov na strechách SUV a vyšších vozidieľ.

Model AKUSTIK 

poskytuje užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povlakov akustickým signálom.

Jedno "pípnutie" :  pôvodný lak alebo jeden náter ( 0 - 170 mikrometrov)

 Dve  "pípnutie" po sebe :   dve vrstvy na sebe  ( 170 - 350 mikrometrov )

Jedno dlhšie neprerušené "pípnutie" : niekoľko vrstiev na sebe ako sú gity + laky  ( 350 - 1990 mikrometrov)  

Velmi rýchla a jednoduchá kalibrácia !!!

Technické parametre :

 • Rozsah merania pre obe sondy Fe/NFe  :  0 - 2000 mikrometrov 
 • Odčítanie hodnôt :  po 10 mikrom.
 • 1 LED dióda na zadnej strane (rubovej) tela merača
 • Dĺžka prípojného káblika : 70 cm
 • Pamäť  :  30 nameraných hodnôt
 • Rýchlosť merania : 3 hodnoty za sekundu
 • Podsvietený displej 
 • Batéria AA  2x1,5V ,, kalibračné doštičky a batéria sú súčasťou balenia Príbuzné produkty:

Digitálny povlakomer Fe / NFe BT 1500

Digitálny povlakomer - merač hrúbky laku  pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály)  alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch Prístroj automaticky rozlíši typ podkladu a zmerá príslušnú hodnotu hrúbky povlaku. Veľmi rýchla a jednoduchá kalibrácia  !!! Technické parametre : Rozsah merania :  1500 mikrometrov pre obe sondy ( oceľ / zliatiny hliníka) Odčítanie hodnôt : po 10 mikrometroch Dĺžka prípojného káblika : 80 cm Pamäť  :  30 nameraných hodnôt Podsvietený displej  Batéria 9V , kalibračné doštičky a sú súčasťou balenia  Batéria ni..

72,00 € 60,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer Fe/NFe PROFI

Profesionálny digitálny povlakomer s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod.. K meraniu povrchu sona potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej priemyseľnej oblasti. Velmi rýchla a jednoduchá kalibrácia. ..

102,00 € 85,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer Fe / NFe AKUSTIK

Digitálny povlakomer - merač hrúbky laku  pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. NOVINKA  modelu AKUSTIK  je schopnosť poskytnúť užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povlakov akustickým signálom. Jedno "pípnutie" :  pôvodný lak alebo jeden náter ( 0 - 170 mikrometrov)  Dve  "pípnutie"  po sebe :   dve vrstvy na sebe  ( 170 - 350 mikrometrov ) Jedno dlhšie neprerušené "pípnutie" : niekoľko vrstiev na sebe ako sú gity + laky  (..

60,00 € 78,00 € 50,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer Fe/NFe PROFI AKUSTIK

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálnu sondu, ktorá umožňuje meranie na oblých podkladoch. K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia napríklad v priemysle. Model AKUSTIK  poskytuje užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povlakov akust..

72,00 € 96,00 € 60,00 € bez DPH