Pracovné ochranné rukavice veľkosť 9 ASTA

  • Pracovné ochranné rukavice veľkosť 9 ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-GLOV9
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 1,20 €

  • (1,00 € bez DPH)

Ochranné pracovné rukavice polomáčané - nylón  ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny .

Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režime

Tieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt 

Flexibilné, dokonale padnú na ruku. 
 
Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu
 
Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom
 
Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420
 


Príbuzné produkty:

Profi pracovné rukavice HAZET

Profesionálne rukavice od fy HAZET, v ktorých budete cítiť aj tie najmenšie detaily rukavice potiahnuté micro-penou pre maximálnu flexibilitu a svobodu pohybu spoločne s vynikajúcou mechanickou ochranou priedušný materiál (udržujúci ruky  v suchu) vodoodolné ..

4,68 € 3,90 € bez DPH

Rukavice nitrilové MOTO - čierne 290 mm M

Špeciálne ochranné nitrilové rukavice s predĺženou manžetou a zosilneným materiálom , ktoré sú určené najmä pre autoservisné práce a automobilový priemyselMateriál je 3 x hrubší ako u iných typov rukavíc, čo zvyšuje ich mechanickú odoľnosť a minimalizuje sa riziko poraneniaTechnické informácie:Veĺkosť : M (8)Farba - čienaPočet kusov v balení : 100 ksHrúbka materiálu : 0,21 ± 0,02 mmDĺžka rukavíc : 290 mmBez púdru Univerzálne -  bez rozdielu medzi ľavou a pravouTextúra na koncoch prstov Typ manžety - valcovanýVýrobca : MercatorRukavice sú odporúčané pre:klampiarské a lakovnícké práce, opravy motorov a iných agregátov, elektromechanické práce , servis a údržba strojov , ..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Rukavice antivibračné ATOM

Špeciálne antivibračné rukavice s certifikátom CE a spľňujú normu EN ISO 10819  Sú určené pre činnosti , kde pri práci s náradím vznikajú rázy - pneumatické a elektrické zbíjačky, kladivá a pod.. Chráni ruky a kľby pred nadmerným zaťažením a tým eliminují následný vznik chorôb spájaných s vibračnými prácami Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu a zároveň ich prevedenie umožňuje pevné uchopenie náradia Veľkosti : M, L, XL ..

14,40 € 12,00 € bez DPH

Pracovné ochranné rukavice veľkosť 8 ASTA

Ochranné pracovné rukavice polomáčane - nylón / ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny .Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režimeTieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt Flexibilné, dokonale padnú na ruku.  Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420..

1,20 € 1,00 € bez DPH

Dezinfekčný prostriedok 70% Izopropanol 5 l

Dezinfekčný prostriedok DZ 70  je určený na ničenie baktérií a vírusov, ktoré sa môžu nachádzať na povrchu predmetov. Je vhodný najmä na dezinfekciu kľučiek dverí, zábradlia, dosky stolov a iných povrchov, kde dochádza k priamemu kontaktu človeka s povrchom.Je možné použiť ho aj priamo na dezinfekciu rúk, ale len v prípade ak má osoba zdravú pokožku bez povrchových poranení, ekzémov a pod.Dezinfekčný prostriedok nie je parfumovaný, k odpareniu alkoholu dochádza veľmi rýchlo.(V našej prevádzke používame tento prostriedok univerzálne, nakoľko sme zistili, že nie je potrebné si po aplikácii často natierať ruky ochranným krémom. Prostriedok obsahuje látky, ktoré bránia vysušovaniu po..

48,00 € 40,00 € bez DPH

Štuple do uší z mäkkej peny 2 ks

Jednorázové štuple do uší sú vyrobené z pomaly sa rozširujúcej mäkkej polyuretánovej peny používané na ochranu sluchu pred nadmerným hlukom na pracovisku.Kónický tvar, ktorý umožňuje prispôsobenie sa zvukovým kanálom rôznym veľkostiam...

0,09 € 0,08 € bez DPH