Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 0,8 l

  • Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 0,8 l
Kód produktu:
VRDSN1111
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 16,00 €

  • (13,33 € bez DPH)

 ks
Pneumatická sada je určená  na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdového okruhu
Pri práci je nutný zdroj tlakového vzduchu (kompresor)
Odpadá pumpovanie pedálom, na prácu stačí jeden človek
 
Možno použiť aj na odsávanie iných prevádzkových náplní, odvzdušnenie nízkotlakového naftového okruhu, zaliatie naftového filltru po výmene ...
 
Technické dáta:
Teplota pri práci: -20 ° C do + 50 ° C
Potrebný tlak: 5 až 8 bar
Spotreba vzduchu cca 180l / min
Vytvorený podtlak: 0,5bar
Závit pre pripojenie tlak. vzduchu: 1/4 ", rýchlospojka
 
Po stlačení spúšte je v nádobke vytvorený podtlak, ten vysáva hadičkou brzdovú kvapalinu povoleným odvzdušňovacím skrutkou
 
Kontrolná nádoba : 0,8l
Pracovná teplota  : 10 ° - 50 ° C
Hadička    : 1 m
Prívod :. 1/4 "
Kapacita  : cca 2 l / min
Prac. tlak: 5-8 bar (75-120 psi)
 
Sada obsahuje:
 
Nádobku na doplnenie aj odsávanie brzdovej kvapaliny s 1 m dlhou hadičkou zakončenou gumovou koncovkou.

4 pripojovacie adaptéry , 2 prípojky na brzdové vedenie , 2 rýchlospojky na pripojenie k tlakovému vzduchu

Upozornenie! Ak odvzdušňuje automobil so systémom ABS, pomocou vhodného prípravku alebo pomocníka stlačte brzdový pedál (dôjde tým k otvoreniu ventilkov v systéme ABS)
 


Príbuzné produkty:

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom YATO

Táto sada je určená k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu - 22 dielov. Možný podtlak / tlak : -1 - 3 bar. Sada umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykúrovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisí a iné podobné využitie   Sada obsahuje : Kovové čerpadlo s manometrom v rozsahu -1 až 3 bar 6mm hadica v dĺžke 600 mm - 2 kusy Sada pripojo..

90,00 € 75,00 € bez DPH

Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 1 l SATRA

Pneumatická sada je určená  na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdového okruhu Pri práci je nutný zdroj tlakového vzduchu (kompresor) Odpadá pumpovanie pedálom, na prácu stačí jeden človek   Možno použiť aj na odsávanie iných prevádzkových náplní, odvzdušnenie nízkotlakového naftového okruhu, zaliatie naftového filltru po výmene ...   Technické dáta: Teplota pri práci: -20 ° C do + 50 ° C Potrebný tlak: 5 do 8bar Spotreba vzduchu cca 180l / min Vytvorený podtlak: 0,5bar Závit pre pripojenie tlak. vzduchu: 1/4 ", rýchlospojka   Po stlačení spúšte je v nádobke vytvorený podtlak, t..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar

Táto sada je určená k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu - 22 dielov. Možný podtlak / tlak : -1 - 3 bar. Sada umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykúrovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisí a iné podobné využitie   ..

42,00 € 35,00 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 4 bar PROFI

Zariadenie je určené k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu a pomocné nádobky Sada umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykúrovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisí a iné podobné využitie Možný podtlak / tlak : -1  až  4 bar Pružná hadička : priemer 6mm / dĺžka 600 mm Kovová pumpa s kvalitným tesnením Profi trieda   Možnosť zakúpi..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Zariadenie na odvzdušnenie a výmenu brzdovej kvapaliny s alebo bez ABS ASTA

Zariadenie sa používa na výmenu brzdovej kvapaliny alebo odvzdušnenie bŕzd bez potreby prídavného tlakového vzduchu. Práci môže robiť  len jeden pracovník . Zariadenie je možné použiť pre brzdy so systémom ABS ,  EPS a i.Potrebný tlak ( pretlak) sa vytvára pomocou vlastnej pumpy.  Po pripojení k nádržke na dolievanie brzdovej kvapaliny tlak vytvorený pumpou tlačí brzdovou kvapalinu do  brzdovej sústavy a pak už stačí len vypúšťať vzduch na jednotlivých odvzdušňovacích skrutkáchObjem zásobníku : 2 lPracovný tlak : 0,7 barMax. tlak : 2 barTlakomer : rozsah 0,7 - 5 barToto zariadenie je možné použiť aj pre spojkovú kvapalinuSúčasťou balenia je univerzálny adaptér pre pripoje..

54,00 € 45,00 € bez DPH