Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2 ks

  • Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2 ks
Kód produktu:
XBB2
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 18,00 €

  • (15,00 € bez DPH)

Pneumatická sada je určená  na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdového okruhu
Pri práci je nutný zdroj tlakového vzduchu (kompresor)
Odpadá pumpovanie pedálom, na prácu stačí jedna osoba
 
Možno použiť aj na odsávanie iných prevádzkových náplní, odvzdušnenie nízkotlakového naftového okruhu, zaliatie naftového filtru po výmene a pod..
 
Technické informácie:

Teplota pri práci: -20 ° C do + 50 ° C
Potrebný tlak: 5 do 8bar
Spotreba vzduchu cca 180l / min
Objem nádržky: 0,75 l
Vytvorený podtlak: 0,5bar
Závit pre pripojenie tlakového vzduchu: 1/4 ", rýchlospojka
Kontrolná doplňovacia nádoba: 0,6 l 
Hadička: 1 m
Kapacita: cca 2 l / min
 
Po stlačení spúšte je v nádobke vytvorený podtlak, ktorý vysáva hadičkou brzdovú kvapalinu od povoleného odvzdušňovacího ventilu.
 


Sada obsahuje:
 
Nádobu na odsávanie brzdovej kvapaliny s 1 m dlhou hadičkou zakončenou gumovou koncovkou.
Nádobu na doplňovanie brzdovej kvapaliny
Adaptéry na pripevnenie doplňovacej nádoby na  kontrolnú nádobku

Upozornenie!
Ak odvzdušňuje automobil so systémom ABS, pomocou vhodného prípravku alebo pomocníka stlačte brzdový pedál (dôjde tým k otvoreniu ventilkov v systéme ABS)


 
 
 
 
 


Príbuzné produkty:

Pneumatická výmenička brzdovej kvapaliny

Výmenička umožňuje rýchlu výmenu brzdovej kvapaliny aj u vozidiel vybavených systémom ABS a aj na vyprázdňovanie inštalácii hydraul.spojky bez rizika vytvorenia emulzie (nádoba s kvapalinou oddelená pružnou membránou).  V zostave sa nachádza 6 zátok  ( do väčšiny značiek vozidiel - VAG , AUDI , Fiat , ...) a nádržiek, 2 nádrže na odsávanie kvapliny, zásobník na náradie. objem nádoby na kvapalinu: 6 l objem nádoby na vzduch: 7 l maximálny tlak kvapaliny: 2 bar maximálny tlak vzduchu: 10 bar dĺžka plniacej hadice: 3 m dĺžka spúšťacích hadíc: 1 m vstupná koncovka vzduchu: rýchlo spojka ¼" Priemer zátok :  43 , 48 , 52,5 , ..

288,00 € 240,00 € bez DPH

Pneumatická sada pre odvzdušnenie bŕzd HAZET 4969-1/3

Sada určená pre odsávanie brzdovej kvapaliny z brzdových valčekov / brzdnych strmeňov. Vhodné aj pre jednotky ABS integrovaný Venturiho systém vytvára pomocou tlakového vzduch vákuum, s ktorým je brzdny systém odvzdušňovaný vrátane univerzálnej gumenného nadstavca -pre všetky vozidlá transparentná odvzdušňovacia hadica umožňuje vizuálnu kontrolu spotreba vzduchu 180 l/min pracovný tlak 6 - 8 bar   ..

114,00 € 95,00 € bez DPH

Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny-sada

Sada umožňuje odsávanie brzdovej kvapaliny cez odvzdušňovacie skrutky.  Pripojenie na kompresor s dvoma plniacimi nádobkami.  Špeciálna gumenná koncovka pre dokonalé odsávanie.    Pre čerpanie kvapaliny je určená 1l  vakuová odsávačka brzdovej kvapaliny kónického tvaru   Sada obsahuje 2 plniace nádobky s 1ks pevnej koncovky a 1ks nastaviteľné koncovky. ..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Pneumatická odsávačka brzdových kvapalín 2l

Táto sada pneumatickej odsávačka  slúži k jednoduchému doplňovanie brzdovej kvapaliny bez pomoci druhej osoby.    prívod vzduchu: 1/4 " priemerná spotreba vzduchu: 4.5 CFM  pracovný tlak: 4.5 - 11.3 bar  teplotný rozsah: 3 ° C   -    140 ° C  maximálna kapacita : 2 litre 1 m silikónová hadica s univerzálnym adaptérom ..

120,00 € 100,00 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar SATRA

Podtlaková pumpa je určená k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu - 22 dielov. Možný podtlak / tlak : -1 - 3 bar Zariadenie umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykúrovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisí a iné podobné využitie Poznámka :Pumpa od značky SATRA je vybavená kovovým piestom. Niektoré lacnejšie produkty od iných značiek rovnakého tvaru a účelu majú piesty ..

30,00 € 36,00 € 25,00 € bez DPH

Zariadenie na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie bŕzd ASTA

Špeciálne mobilné zariadenie s manometrom a z nehrdzavejúcej ocele používané na odvzdušňenie brzdovej sústavy a výmenu brzdových kvapalín. Zásobník má objem 5 litrov  Dodáva sa kompletne s pripojovacími hadicami a káblom k autobatérii . Umožňuje rýchlu a bezpečnú výmenu celej brzdovej kvapaliny pri prvom pokuse bez rizika vytečenia kvapaliny v nádobe. Čerpadlo je napájané autobatériou 12 V s reguláciou tlaku do 2,5 baru (36 psi) Technické parametre : Automatické vypnutie pri prázdnej zbernej nádobe - bez zvýšenia tlaku. Automatické zníženie tlaku umožňuje beztlakové demontáž adaptéra z nádrže vozidla. Obsluha je možná len jednou osobou. Konštrukcia zariadenia zabr..

600,00 € 500,00 € bez DPH

Zariadenie na odvzdušnenie a výmenu brzdovej kvapaliny s alebo bez ABS ASTA

Zariadenie sa používa na výmenu brzdovej kvapaliny alebo odvzdušnenie bŕzd bez potreby prídavného tlakového vzduchu. Práci môže robiť  len jeden pracovník . Zariadenie je možné použiť pre brzdy so systémom ABS ,  EPS a i.Potrebný tlak ( pretlak) sa vytvára pomocou vlastnej pumpy.  Po pripojení k nádržke na dolievanie brzdovej kvapaliny tlak vytvorený pumpou tlačí brzdovou kvapalinu do  brzdovej sústavy a pak už stačí len vypúšťať vzduch na jednotlivých odvzdušňovacích skrutkáchObjem zásobníku : 2 lPracovný tlak : 0,7 barMax. tlak : 2 barTlakomer : rozsah 0,7 - 5 barToto zariadenie je možné použiť aj pre spojkovú kvapalinuSúčasťou balenia je univerzálny adaptér pre pripoje..

60,00 € 50,00 € bez DPH