Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2 ks

  • Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2 ks
Kód produktu:
XBB2
Dostupnosť:
skladom
  • 20,00 €
  • 18,00 €

  • (15,00 € bez DPH)

Pneumatická sada je určená na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdového okruhu.
Pri práci je nutný zdroj tlakového vzduchu (kompresor), odpadá pumpovanie pedálom, na prácu stačí jedna osoba.
 
Možno použiť aj na odsávanie iných prevádzkových náplní, odvzdušnenie nízkotlakového naftového okruhu, zaliatie naftového filtru po výmene a pod..
 
Technické parametre:
- teplota pri práci -20° C do + 50° C
- potrebný tlak 5 do 8 barov
- spotreba vzduchu cca 180l / min
- objem nádržky 0,75 l
- vytvorený podtlak 0,5barov
- závit pre pripojenie tlakového vzduchu 1/4", rýchlospojka
- kontrolná doplňovacia nádoba 0,6 l 
- hadička 1 m
- kapacita cca 2 l / min
 
Po stlačení spúšte je v nádobke vytvorený podtlak, ktorý vysáva hadičkou brzdovú kvapalinu od povoleného odvzdušňovacího ventilu.
 

Obsah sady:
- nádoba na odsávanie brzdovej kvapaliny s 1 m dlhou hadičkou zakončenou gumovou koncovkou
- nádobu na doplňovanie brzdovej kvapaliny
- adaptéry na pripevnenie doplňovacej nádoby na  kontrolnú nádobku

Upozornenie!
Ak odvzdušňuje automobil so systémom ABS, pomocou vhodného prípravku alebo pomocníka stlačte brzdový pedál
(dôjde tým k otvoreniu ventilov v systéme ABS)
 


Príbuzné produkty:

Sada pre výmenu pre výmenu brzdovej kvapaliny

Praktická súprava pre výmenu brzdovej kvapaliny vozidla. Doplňovaciu nádobu odsávačky naplňte novou brzdovou kvapalinou (nie viac ako 400 ml). Naskrutkujte na nádobu vhodný plniaci nadstavec a odsávajte brzdovou kvapalinu. ..

30,00 € 25,00 € bez DPH

Pneumatická výmenička brzdovej kvapaliny

Výmenička umožňuje rýchlu výmenu brzdovej kvapaliny aj u vozidiel vybavených systémom ABS a aj pre vyprázdňovanie inštalácii hydraulické spojky bez rizika vytvorenia emulzie (nádoba s kvapalinou oddelená pružnou membránou). Obsah sady:- 6 zátok (do väčšiny značiek vozidiel - VAG , AUDI , Fiat , ...) a nádržiek- 2 nádrže na odsávanie kvapaliny- zásobník na náradieTechnické parametre:- objem nádoby na kvapalinu 6 l- objem nádoby na vzduch 7 l- maximálny tlak kvapaliny 2 barov- maximálny tlak vzduchu 10 barov- dĺžka plniacej hadice 3 m- dĺžka spúšťacích hadíc 1 m- vstupná koncovka vzduchu: rýchlo spojka ¼"- priemer zátok: 43, 48, 52,5, 60, 65, 68,5, 25, 21,7, 44 mm- univerzálna zátka - BP2..

330,00 € 275,00 € bez DPH

Pneumatická sada pre odvzdušnenie bŕzd HAZET

Sada určená pre odsávanie brzdovej kvapaliny z brzdových valčekov alebo brzdných strmeňov. Vhodné aj pre jednotky ABS.Technické parametre:- integrovaný Venturiho systém vytvára pomocou tlakového vzduch vákuum, s ktorým je brzdný systém odvzdušňovaný- vrátane univerzálnej gumeného nadstavca -pre všetky vozidlá- transparentná odvzdušňovacia hadica umožňuje vizuálnu kontrolu- spotreba vzduchu 180 l/min- pracovný tlak 6 - 8 barov ..

114,00 € 95,00 € bez DPH

Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2l

Táto sada pneumatickej odsávačka slúži k jednoduchému doplňovanie brzdovej kvapaliny bez pomoci druhej osoby.Technické parametre:- prívod vzduchu 1/4"- priemerná spotreba vzduchu 4.5 CFM- pracovný tlak 4.5 - 11.3 barov- teplotný rozsah 3° C - 140° C- maximálna kapacita 2 litre- 1 m silikónová hadica s univerzálnym adaptérom ..

120,00 € 100,00 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar SATRA

Podtlaková pumpa je určená k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu - 22 dielov.Možný podtlak/tlak: -1 až 3 barZariadenie umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykurovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisií a iné podobné využitie.Poznámka: Pumpa od značky SATRA je vybavená kovovým piestom. Niektoré lacnejšie produkty od iných značiek rovnakého tvaru a účelu majú piesty plast..

33,00 € 27,50 € bez DPH

Zariadenie pre výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie bŕzd ASTA

Špeciálne mobilné zariadenie s manometrom a z nehrdzavejúcej ocele používané na odvzdušnenie brzdovej sústavy a výmenu brzdových kvapalín.Dodáva sa kompletne s pripojovacími hadicami a káblom k autobatérii .Umožňuje rýchlu a bezpečnú výmenu celej brzdovej kvapaliny pri prvom pokuse bez rizika vytečenia kvapaliny v nádobe.Čerpadlo je napájané autobatériou 12 V s reguláciou tlaku do 2,5 baru (36 psi).Technické parametre:- Automatické vypnutie pri prázdnej zbernej nádobe - bez zvýšenia tlaku- Automatické zníženie tlaku umožňuje beztlakové demontáž adaptéra z nádrže vozidla- Obsluha je možná len jednou osobou- Konštrukcia zariadenia zabraňuje úniku brzdovej kvapaliny - bezpečné pre životné prost..

720,00 € 600,00 € bez DPH

Zariadenie pre odvzdušnenie a výmenu brzdovej kvapaliny s alebo bez ABS ASTA

Zariadenie sa používa pre výmenu brzdovej kvapaliny alebo odvzdušnenie bŕzd bez potreby prídavného tlakového vzduchu.Práci môže vykonávať len jeden pracovník.Zariadenie je možné použiť pre brzdy so systémom ABS, EPS.Potrebný tlak (pretlak) sa vytvára pomocou vlastnej pumpy. Po pripojení k nádržke na dolievanie brzdovej kvapaliny tlak vytvorený pumpou tlačí brzdovou kvapalinu do brzdovej sústavy a potom už stačí len vypúšťať vzduch na jednotlivých odvzdušňovacích skrutkách.Technické parametre:- objem zásobníku 2 l- pracovný tlak 0,7 barov- maximálny tlak 2 bary- tlakomer rozsah 0,7 - 5 barovToto zariadenie je možné použiť aj pre spojkovú kvapalinu.Súčasťou balenia je univerzálny ada..

54,00 € 45,00 € bez DPH