Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar SATRA

  • Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar SATRA
Výrobca:
SATRA
(produkty SATRA)
Kód produktu:
S-XC1VP
Dostupnosť:
skladom
  • 36,00 €
  • 30,00 €

  • (25,00 € bez DPH)

Podtlaková pumpa je určená k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  
Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu - 22 dielov.
Možný podtlak/tlak: -1 až 3 bar

Zariadenie umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykurovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisií a iné podobné využitie.

Poznámka:

Pumpa od značky SATRA je vybavená kovovým piestom. Niektoré lacnejšie produkty od iných značiek rovnakého tvaru a účelu majú piesty plastové. V prípade, že pri odsávaní brzdovej kvapaliny (odvzdušňovanie bŕzd) dôjde k vniknutiu brzdovej kvapaliny do vnútra pumpy, tak plastový piest v krátkom čase prestane byť funkčný. Preto je veľmi potrebné po každom použití vyčistiť vnútro valca a ventilu od zvyškov odsávanej kvapaliny.
Príbuzné produkty:

Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2l

Táto sada pneumatickej odsávačka slúži k jednoduchému doplňovanie brzdovej kvapaliny bez pomoci druhej osoby.Technické parametre:- prívod vzduchu 1/4"- priemerná spotreba vzduchu 4.5 CFM- pracovný tlak 4.5 - 11.3 barov- teplotný rozsah 3° C - 140° C- maximálna kapacita 2 litre- 1 m silikónová hadica s univerzálnym adaptérom ..

120,00 € 100,00 € bez DPH

Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2 ks

Pneumatická sada je určená na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdového okruhu. Pri práci je nutný zdroj tlakového vzduchu (kompresor), odpadá pumpovanie pedálom, na prácu stačí jedna osoba.   Možno použiť aj na odsávanie iných prevádzkových náplní, odvzdušnenie nízkotlakového naftového okruhu, zaliatie naftového filtru po výmene a pod..   Technické parametre:- teplota pri práci -20° C do + 50° C- potrebný tlak 5 do 8 barov- spotreba vzduchu cca 180l / min- objem nádržky 0,75 l- vytvorený podtlak 0,5barov- závit pre pripojenie tlakového vzduchu 1/4", rýchlospojka- kontrolná doplňovacia nádoba 0,6 l - hadička 1 m- kapacita cca 2 l / min..

21,00 € 17,50 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 4 bar PROFI

Zariadenie je určené k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu a pomocné nádobky.Sada umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykurovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisií a iné podobné využitie.Technické parametre:- možný podtlak/tlak: -1 až 4 bar- pružná hadička priemer 6 mm, dĺžka 600 mm- kovová pumpa s kvalitným tesnením- profi trieda Možnosť zakúpiť náhradnú nádobku ..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Merač tlaku palivového a podtlakového systému motoru

Analógový prístroj pre kontrolu opotrebovaných a defektných častí v palivových čerpadlácha podtlakovom systéme. Je možné použiť aj na meranie tlaku brzdovej kvapaliny.Použitie:- kontrola servo - systémov - vákuové systémy karburátora - elektromagnetické ventily- netesnosti palivových čerpadiel- netesnosti ventilov - tlak brzdovej kvapalinyObsah sady: - analógový merač o priemeru 90 mm- adaptéry pre pripojenie 14/18 mm- spojovacia gumená hadica..

12,00 € 10,00 € bez DPH