Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar SATRA

  • Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar SATRA
Výrobca:
SATRA
(produkty SATRA)
Kód produktu:
S-XC1VP
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 42,00 €

  • (35,00 € bez DPH)

Podtlaková pumpa je určená k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu - 22 dielov.

Možný podtlak / tlak : -1 - 3 bar

Zariadenie umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykúrovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisí a iné podobné využitie


Poznámka :

Pumpa od značky SATRA je vybavená kovovým piestom. Niektoré lacnejšie produkty od iných značiek rovnakého tvaru a účelu majú piesty plastové. V prípade, že  pri odsávaní brzdovej kvapaliny (odvzdušňovanie bŕzd) dôjde k vniknutiu brzdovej kvapaliny do vnútra pumpy, tak plastový piest v krátkom čase prestane byť funkčný. Preto je veľmi potrebné po každom použití vyčistiť vnútro valca a ventile od zvyškov odsávanej kvapalinyPríbuzné produkty:

Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 1 l SATRA

Pneumatická sada je určená  na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdového okruhu Pri práci je nutný zdroj tlakového vzduchu (kompresor) Odpadá pumpovanie pedálom, na prácu stačí jedna osoba   Možno použiť aj na odsávanie iných prevádzkových náplní, odvzdušnenie nízkotlakového naftového okruhu, zaliatie naftového filltru po výmene a pod..   Technické dáta: Teplota pri práci: -20 ° C do + 50 ° C Potrebný tlak: 5 do 8bar Spotreba vzduchu cca 180l / min Vytvorený podtlak: 0,5bar Závit pre pripojenie tlak. vzduchu: 1/4 ", rýchlospojka   Po stlačení spúšte je v nádobke vytvorený podtlak..

20,00 € 24,00 € 16,67 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 4 bar PROFI

Zariadenie je určené k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu a pomocné nádobky Sada umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykúrovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisí a iné podobné využitie Možný podtlak / tlak : -1  až  4 bar Pružná hadička : priemer 6mm / dĺžka 600 mm Kovová pumpa s kvalitným tesnením Profi trieda   Možnosť zakúpi..

84,00 € 70,00 € bez DPH