Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2l + doplňovacia nádoba 1 l

  • Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2l + doplňovacia nádoba 1 l
Kód produktu:
R11-0200
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 60,00 €

  • (50,00 € bez DPH)

Profesionálne pneumatické zariadenie určené na výmenu alebo doplňovanie brzdovej kvapaliny bez pomoci druhej osoby.
Súprava umožňuje jednočlenné plnenie a odvzdušňovanie brzdového systému s využitím tlaku z pneumatického systému (kompresora).
Integrovaný Venturiho systém vytvára v dôsledku tlaku vzduchu podtlak, ktorý spôsobuje odvzdušnenie brzdového systému

Sada obsahuje:
2l odvzdušňovacia nádrž
sacia hadica s univerzálnou hubicou
1 litrová nádrž na doplnenie novej brzdovej kvapaliny
1/4" pripojenie

Technické parametre:
- prívod vzduchu 1/4"
- pracovný tlak 4,5 - 11,3 barov
- teplotný rozsah 3° C - 140° C
1 m silikónová hadica s univerzálnym adaptérom


Príbuzné produkty:

Pneumatická výmenička brzdovej kvapaliny

Výmenička umožňuje rýchlu výmenu brzdovej kvapaliny aj u vozidiel vybavených systémom ABS a aj pre vyprázdňovanie inštalácii hydraulické spojky bez rizika vytvorenia emulzie (nádoba s kvapalinou oddelená pružnou membránou). Obsah sady:- 6 zátok (do väčšiny značiek vozidiel - VAG , AUDI , Fiat , ...) a nádržiek- 2 nádrže na odsávanie kvapaliny- zásobník na náradieTechnické parametre:- objem nádoby na kvapalinu 6 l- objem nádoby na vzduch 7 l- maximálny tlak kvapaliny 2 barov- maximálny tlak vzduchu 10 barov- dĺžka plniacej hadice 3 m- dĺžka spúšťacích hadíc 1 m- vstupná koncovka vzduchu: rýchlo spojka ¼"- priemer zátok: 43, 48, 52,5, 60, 65, 68,5, 25, 21,7, 44 mm- univerzálna zátka - BP2..

330,00 € 275,00 € bez DPH

Pneumatická sada pre odvzdušnenie bŕzd HAZET

Sada určená pre odsávanie brzdovej kvapaliny z brzdových valčekov alebo brzdných strmeňov. Vhodné aj pre jednotky ABS.Technické parametre:- integrovaný Venturiho systém vytvára pomocou tlakového vzduch vákuum, s ktorým je brzdný systém odvzdušňovaný- vrátane univerzálnej gumeného nadstavca -pre všetky vozidlá- transparentná odvzdušňovacia hadica umožňuje vizuálnu kontrolu- spotreba vzduchu 180 l/min- pracovný tlak 6 - 8 barov ..

144,00 € 120,00 € bez DPH

Pneumatická odsávačka brzdovej kvapaliny 2 ks

Pneumatická sada je určená na výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie brzdového okruhu. Pri práci je nutný zdroj tlakového vzduchu (kompresor), odpadá pumpovanie pedálom, na prácu stačí jedna osoba.   Možno použiť aj na odsávanie iných prevádzkových náplní, odvzdušnenie nízkotlakového naftového okruhu, zaliatie naftového filtru po výmene a pod..   Technické parametre:- teplota pri práci -20° C do + 50° C- potrebný tlak 5 do 8 barov- spotreba vzduchu cca 180l / min- objem nádržky 0,75 l- vytvorený podtlak 0,5barov- závit pre pripojenie tlakového vzduchu 1/4", rýchlospojka- kontrolná doplňovacia nádoba 0,6 l - hadička 1 m- kapacita cca 2 l / min..

18,00 € 20,00 € 15,00 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 3 bar SATRA

Podtlaková pumpa je určená k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu - 22 dielov.Možný podtlak/tlak: -1 až 3 barZariadenie umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykurovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisií a iné podobné využitie.Poznámka: Pumpa od značky SATRA je vybavená kovovým piestom. Niektoré lacnejšie produkty od iných značiek rovnakého tvaru a účelu majú piesty plast..

33,00 € 27,50 € bez DPH

Podtlaková a tlaková pumpa s príslušenstvom -1 až 4 bar PROFI

Zariadenie je určené k rýchlej a bezpečnej výmene brzdovej kvapaliny vo väčšine automobiloch a to bez potreby druhej osoby, ktorá šliape na pedál brzdy, aby došlo k odvzdušnení.  Obsahuje rôzne adaptéry pre pripojenie na brzdovú sústavu a pomocné nádobky.Sada umožňuje aj overovanie tesnosti podtlakových systémov, valcov, posilňovačov riadenia, klimatizácií a vykurovacích sústav, palivových sústav, tesnenia ventilov, brzdových systémov vrátane s ABS, systémov na reguláciu emisií a iné podobné využitie.Technické parametre:- možný podtlak/tlak: -1 až 4 bar- pružná hadička priemer 6 mm, dĺžka 600 mm- kovová pumpa s kvalitným tesnením- profi trieda Možnosť zakúpiť náhradnú nádobku ..

84,00 € 70,00 € bez DPH

Zariadenie pre výmenu brzdovej kvapaliny a odvzdušnenie bŕzd ASTA

Špeciálne mobilné zariadenie s manometrom a z nehrdzavejúcej ocele používané na odvzdušnenie brzdovej sústavy a výmenu brzdových kvapalín.Dodáva sa kompletne s pripojovacími hadicami a káblom k autobatérii .Umožňuje rýchlu a bezpečnú výmenu celej brzdovej kvapaliny pri prvom pokuse bez rizika vytečenia kvapaliny v nádobe.Čerpadlo je napájané autobatériou 12 V s reguláciou tlaku do 2,5 baru (36 psi).Technické parametre:- Automatické vypnutie pri prázdnej zbernej nádobe - bez zvýšenia tlaku- Automatické zníženie tlaku umožňuje beztlakové demontáž adaptéra z nádrže vozidla- Obsluha je možná len jednou osobou- Konštrukcia zariadenia zabraňuje úniku brzdovej kvapaliny - bezpečné pre životné prost..

720,00 € 600,00 € bez DPH

Zariadenie pre odvzdušnenie a výmenu brzdovej kvapaliny s alebo bez ABS ASTA

Zariadenie sa používa pre výmenu brzdovej kvapaliny alebo odvzdušnenie bŕzd bez potreby prídavného tlakového vzduchu.Práci môže vykonávať len jeden pracovník.Zariadenie je možné použiť pre brzdy so systémom ABS, EPS.Potrebný tlak (pretlak) sa vytvára pomocou vlastnej pumpy. Po pripojení k nádržke na dolievanie brzdovej kvapaliny tlak vytvorený pumpou tlačí brzdovou kvapalinu do brzdovej sústavy a potom už stačí len vypúšťať vzduch na jednotlivých odvzdušňovacích skrutkách.Technické parametre:- objem zásobníku 2 l- pracovný tlak 0,7 barov- maximálny tlak 2 bary- tlakomer rozsah 0,7 - 5 barovToto zariadenie je možné použiť aj pre spojkovú kvapalinu.Súčasťou balenia je univerzálny ada..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Univerzálny adaptér pre tlakovú pumpu

Univerzálny pripojovací adaptér pre pripojenie k nádržke na dolievanie brzdovej kvapaliny.Adaptér je doplnkovým príslušenstvom pre zariadenie pod kódom produktu A-2LBFB.https://www.lemaxsk.eu/odvzdusnenie-brzdovej-sustavy-vymena-brzdovej%20kvapaliny-abs-asta-a-2lbfb..

18,00 € 15,00 € bez DPH

Sada pre odvzdušnenie a výmenu brzdovej kvapaliny pumpou a manometrom

Zariadenie sa používa pre výmenu brzdovej kvapaliny alebo odvzdušnenie bŕzd bez potreby prídavného tlakového vzduchu.Práci môže vykonávať len jeden pracovník.Technické parametre:Čerpadlo s tlakomerom 2 barRúrka na výstup odpadovej kvapaliny: Ø8mm x L 300mmAdaptér: M45Fľaša: 400 mlRúrka na výstup kvapaliny: Ø10,5 mm x L 600 mmVstupná trubica: Ø8mm x L 1000mm..

42,00 € 35,00 € bez DPH

Sada na výmenu brzdovej kvapaliny + adaptéry na pripojenie k expanznej nádržke

Zariadenie na výmenu brzdovej kvapaliny s adaptérmi s pomocou stlačeného vzduchuZariadenie je určené na vypúšťanie, odvzdušňovanie a výmenu kvapaliny v brzdových systémoch a hydraulických spojkách.Zariadenie umožňuje  výmenu kvapalín jednou osobou v priebehu niekoľkých minút, bez rizika vzduchových bublín v systéme. Okrem toho má zariadenie špeciálnu vysokotlakovú nádrž, ktorú je možné vopred naplniť stlačeným vzduchom. Vďaka tomu môže zariadenie pracovať bez potreby neustáleho prísunu stlačeného vzduchu.Prístroj je možné použiť s brzdovými kvapalinami DOT3, DOT4 a DOT5.1.Súčasťou je sada adaptérov na pripojenie zariadenia k expanzným nádržkámPOZNÁMKA: Nepoužívajte brzdovú kvapalinu DOT..

150,00 € 125,00 € bez DPH

Sada kľúčov na odvzdušňovanie bŕzd

Sada kľúčov na odvzdušňovanie bŕzd 12-hranné 6 ksIdeálne na odvzdušnenie brzdového systému a hydraulickej spojky.Rozmery kľúčov 7, 8, 9, 10, 11, 12 mm - farebné rozlíšenie1,2 mm silikónová hadica a spätný ventil...

45,00 € 37,50 € bez DPH