Pertlovacie kliešte pre brzdové trubky 4,75 mm DIN / SAE ASTA

  • Pertlovacie kliešte pre brzdové trubky 4,75 mm  DIN / SAE  ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-P6FT
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 36,00 €

  • (30,00 € bez DPH)

 ks
Špeciálne patentované kliešte , ktorými je možné vyrobiť  presné zakončenie brzdových rúrok o priemeru 4,75 mm  podľa normy  DIN alebo SAE u osobných vozidieľ
 
Nízka hmotnosť náradia a technické prevedenie umožňuje použitie v obmedzených pracovných priestoroch ale najmä priamo na vozidle.
Odpadá tým demontáž trubiek, vysoko časovo aj pracné upínanie trubiek do zveráka a výrobu osadenia pomocou tŕňov v štandardných pertlovacích sadách , ktoré sa navyše zvyknú lámať
 
Prípravok môže byť použitý na medené, oceľové, mosadzné a hliníkové rúrky s hrúbkou 4,75 mm a hrúbkou steny až 1,0 mm
 
Kliešte sú uložené v penovej vložke vrátane adaptérov pre výrobu osadení. 
 
Pertlovacie kliešte pre brzdové trubky 4,75 mm  DIN / SAE  ASTA A-P6FT


Príbuzné produkty:

Pertlovacia sada s hydraulickým piestom HARD ASTA

Sada prípravkov umožňuje vytvoriť pripojovacie sedlá na brzdovom potrubí svetlosti 4,75; 5 a 6 mm pre pripojenie pomocou prievlačných matíc. Pri dostatku miesta možno použiť priamo na vozidle, bez nutnosti demontáže celého potrubia. Pre vyšší komfort a efektívnosť práce je sada doplnená hydraulickým piestikom. Vhodné pre použitie najmä pre oceľové ale aj medené a hliníkové trubky. Komfortná a rýchla práca !!!! ..

132,00 € 156,00 € 110,00 € bez DPH

Prípravok na pertlovanie brzdových trubiek 4,75 mm VIGOR

Špeciálny prípravok pre výrobu lemov (pertlovanier) brzdových trubiek o priemeru 4,75 mm podľa noriem DIN a SAE (3/16") Umožňuje prácu priamo na vozidle bez potreby demontáže trubiek. Vhodné pre hliníkové , medené aj oceľové trubky. Pri práci nedochádza k poškodeniu povrchovej úpravy materiálu.   Sada obsahuje : Prípravok na výrobu lemov Lisovací adaptér DIN a SAE Mazací tuk Adaptér na vymedzenie vzdialenosti Pracovný postup : https://www.vigor-equipment.de/video/index.php?path=VIGOR\Anwendungsvideo\V4697_-_anwendungsvideo.mp4 ..

102,00 € 85,00 € bez DPH