Sorbenty - sorpčné prostriedky

Sorbenty - sorpčné prostriedky


Univerzálna rohož 40 x 50 cm 200 ks

Univerzálna rohoža slúži na zachytenie olejov a kvapalín na báze vody. Rohože sú vyrobené z jednej vrstvy vysoko kvalitných meltblownových vlákien. Rohože môžu byť dodané buď v papierovom boxe alebo igelitovom vreci. Perforácia umožňuje odtrhnúť potrebný kus textílie na polovicu. Ekonomicky efektívne. Rohože sú nehorľavé, antistatické a odolné UV žiareniu.   Rozmery výrobku: 50 cm x 40 cm Počet ks v balení: 200 Sorpčná kapacita: 120 l Hmotnosť balenia: 135 kg Druh sorpcie: univerzálne (absorbuje i vodu) Farba: sivá Materiál: polypropylén ..

do 3 - 10 dní
96,00 € 80,00 € bez DPH

Univerzálna rohož 40 x 50 cm 10 ks

Univerzálna rohoža slúži na zachytenie olejov a kvapalín na báze vody. Rohože sú vyrobené z jednej vrstvy vysoko kvalitných meltblownových vlákien. Rohože môžu byť dodané buď v papierovom boxe alebo igelitovom vreci. Perforácia umožňuje odtrhnúť potrebný kus textílie na polovicu. Ekonomicky efektívne. Rohože sú nehorľavé, antistatické a odolné UV žiareniu.   Rozmery výrobku: 50 cm x 40 cm Počet ks v balení: 10 Sorpčná kapacita: 120 l Hmotnosť balenia: 6,6 kg Druh sorpcie: univerzálne (absorbuje i vodu) Farba: sivá Materiál: polypropylén ..

do 3 - 10 dní
8,40 € 7,00 € bez DPH

Sorpčný olejový koberec 76 cm x 46 m - roľa

Olejové koberce absorbujú všetky uhľovodíky a kvapaliny na báze oleja - odpudzujú vodu.   Vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie.   Olejové koberce sú vyrobené z jednej vrstvy vysoko kvalitného polypropylénu "meltblown", ktorý má takú štruktúru, aby držal v pevnej forme.   Vzhľadom k vlastnostiam odpudzujúce vodu, sú rohože v roliach ideálne pre odstraňovanie nečistôt z povrchu -vody tečúcej, stojacej a - dokonca aj po absorbovaní maximálneho množstva oleja, rohože plávajú na hladine.   Olejové koberce sú nehorľavé, antistatické a majú UV ochranu   Ekonomicky výhodné !!!     ..

o dostupnosti sa informujte
132,00 € 110,00 € bez DPH

Sorpčný olejový koberec 38 cm x 46 m - roľa

Olejové koberce absorbujú všetky uhľovodíky a kvapaliny na báze oleja - odpudzujú vodu.   Vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie.   Olejové koberce sú vyrobené z jednej vrstvy vysoko kvalitného polypropylénu "meltblown", ktorý má takú štruktúru, aby držal v pevnej forme.   Návin je perforovaný pre  rozdelenie do menších rohoží (38cm x 42cm alebo 19cm x 42cm).   Vzhľadom k vlastnostiam odpudzujúce vodu, sú rohože v roliach ideálne pre odstraňovanie nečistôt z povrchu -vody tečúcej, stojacej a - dokonca aj po absorbovaní maximálneho množstva oleja, rohože plávajú na hladine.   Olejové koberce sú nehorľavé, antistatické..

o dostupnosti sa informujte
72,00 € 60,00 € bez DPH

Sorpčný had univerzálny 20 ks

Sorpčné hady sú schopné pohltiť  olej a všetky kvapaliny na báze vody.   Hady majú dľžku  1,2 m a 8 cm  priemer. Vonkajší  obal je tkaný , vyplnený  absorpčnými vločkami a na konci každej strany sú uzavreté kovovým štipcom. Táto absorpčná výplň dokáže pohltiť obrovské množstvo olejov a kvapalín na báze vody, rozpúšťadiel ale možno ich aj použiť na  mlieko alebo džús. Ich najväčšou výhodou je, že môžu nasať a udržať prakticky všetky kvapaliny, okrem chemikálií. Ideálne pre použitie okolo strojov, výrobných zariadení, kde zachytí prípadné úniky nebezpečných kvapalín.   Hady sú veľmi flexibilné a možno ich použiť na akomkoľvek povrc..

o dostupnosti sa informujte
120,00 € 100,00 € bez DPH