Ochranné pracovné prostriedky a podložky

Ochranné pracovné prostriedky a podložky

 

Ochranné prostriedky na automobil

 


Rukavice nitrilové MOTO - čierne 290 mm L

Špeciálne ochranné nitrilové rukavice s predĺženou manžetou a zosilneným materiálom , ktoré sú určené najmä pre autoservisné práce a automobilový priemyselMateriál je 3 x hrubší ako u iných typov rukavíc, čo zvyšuje ich mechanickú odoľnosť a minimalizuje sa riziko poraneniaTechnické informácie:Veĺkosť : L (9)Farba - čienaPočet kusov v balení : 100 ksHrúbka materiálu : 0,21 ± 0,02 mmDĺžka rukavíc : 290 mmBez púdru Univerzálne -  bez rozdielu medzi ľavou a pravouTextúra na koncoch prstov Typ manžety - valcovanýVýrobca : MercatorRukavice sú odporúčané pre:klampiarské a lakovnícké práce, opravy motorov a iných agregátov, elektromechanické práce , servis a údržba strojov , kot..

skladom
30,00 € 25,00 € bez DPH

Pracovné ochranné rukavice veľkosť 10 ASTA

Ochranné pracovné rukavice polomáčane - nylón / ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny . Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režime Tieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt  Flexibilné, dokonale padnú na ruku.    Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu   Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom   Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420         ..

na dopyt
1,20 € 1,00 € bez DPH

Pracovné ochranné rukavice veľkosť 9 ASTA

Ochranné pracovné rukavice polomáčané - nylón  ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny .Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režimeTieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt Flexibilné, dokonale padnú na ruku.  Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420 ..

na dopyt
1,20 € 1,00 € bez DPH

Profi pracovné rukavice HAZET

Profesionálne rukavice od fy HAZET, v ktorých budete cítiť aj tie najmenšie detaily rukavice potiahnuté micro-penou pre maximálnu flexibilitu a svobodu pohybu spoločne s vynikajúcou mechanickou ochranou priedušný materiál (udržujúci ruky  v suchu) vodoodolné ..

do 3 - 10 dní
4,68 € 3,90 € bez DPH

Rukavice nitrilové MOTO - čierne 290 mm M

Špeciálne ochranné nitrilové rukavice s predĺženou manžetou a zosilneným materiálom , ktoré sú určené najmä pre autoservisné práce a automobilový priemyselMateriál je 3 x hrubší ako u iných typov rukavíc, čo zvyšuje ich mechanickú odoľnosť a minimalizuje sa riziko poraneniaTechnické informácie:Veĺkosť : M (8)Farba - čienaPočet kusov v balení : 100 ksHrúbka materiálu : 0,21 ± 0,02 mmDĺžka rukavíc : 290 mmBez púdru Univerzálne -  bez rozdielu medzi ľavou a pravouTextúra na koncoch prstov Typ manžety - valcovanýVýrobca : MercatorRukavice sú odporúčané pre:klampiarské a lakovnícké práce, opravy motorov a iných agregátov, elektromechanické práce , servis a údržba strojov , ..

skladom
30,00 € 25,00 € bez DPH

Pracovné ochranné rukavice veľkosť 8 ASTA

Ochranné pracovné rukavice polomáčane - nylón / ultratenká vrstva penového typu nitrilovej peny .Určené pre bežné mechanické práce v profesionálnom ako aj bežnom pracovnom režimeTieto rukavice zabezpečujú pohodlie, obratnosť a dobrý hmatový kontakt Flexibilné, dokonale padnú na ruku.  Zvýšená odolnosť rukavíc proti opotrebovaniu a oderu Zvýšená odolnosť voči tukom a olejom Rukavice sú v zhode s normou odoľnosti :  EN388 a PN-EN420..

na dopyt
1,20 € 1,00 € bez DPH

Montážna podložka pre mechanikov HAZET

Veľká montážna podložka v tvare loga HAZET pre komfortnú prácu pre mechanikov zo špeciálnej nenasákavej peny s držadlom Rozmer : d975 x š385 x v30 mm ľahko udržovateľný  povrch odolný vôči oleju, benzínu apod. ..

skladom
36,00 € 30,00 € bez DPH

Rukavice antivibračné ATOM

Špeciálne antivibračné rukavice s certifikátom CE a spľňujú normu EN ISO 10819  Sú určené pre činnosti , kde pri práci s náradím vznikajú rázy - pneumatické a elektrické zbíjačky, kladivá a pod.. Chráni ruky a kľby pred nadmerným zaťažením a tým eliminují následný vznik chorôb spájaných s vibračnými prácami Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu a zároveň ich prevedenie umožňuje pevné uchopenie náradia Veľkosti : M, L, XL ..

do 3 - 10 dní
14,40 € 12,00 € bez DPH

Pracovná podložka pod kolená HAZET HA195-1

Pracovná podložka v tvare loga HAZET zo špeciálnej nenasákavej peny z uzatvorenými buňkami Rozmer : d450 x š210 x v30 mm ľahko udržovateľný  povrch odolný vôči oleju, benzínu apod. ..

do 3 - 10 dní
20,40 € 17,00 € bez DPH
do 3 - 10 dní
18,00 € 15,00 € bez DPH