Autoplachty na vozidlá

Autoplachty na vozidlá

Autoplachty sú určené pre ochranu vozidla v interiéri aj v exterieri. Zabezpečujú ochranu vozidla proti prachu, špine a vode. Na rube plachty je jemný materiál, ktorý chráni lak vozidla pred poškriabaním. Materiál plachiet je odolný proti UV, nepremokavý a vhodný na reklamnú potlač. Je ľahko zložiteľný a skladovateľný.

   

 


Ochranná autoplachta M 431 x 165 x 119 cm 100% WATERPROOF

Ochranná autoplachta na celé vozidlo vyrobená z veľmi odolného nepremokavého materiálu. Na vnútornej strane je opatrená vrstvou, ktoré je šetrná k laku vozidla. Plachta je ideálna proti znečisteniu vozidla, zabraňuje i  námraze. Jednoduché univerzálne upevnenie. Balené v praktickom - na zips uzatvárateľnom balení, do ktorého možno plachtu po použití ľahko zložiť a uskladniť. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa natiahne na automobil a v spodnej časti sa upevní časť so všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka. Predná i zadná časť plachty je osadená pevnými okami, pomocou ktorých je možné plachtu ešte pevnejšie upevniť.Parametre:- veľkosť M - rozmery 431 x 165 x..

na dopyt
36,00 € 30,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta KOMBI 485 x 180 x 116 cm 100% WATERPROOF

Ochranná autoplachta na celé vozidlo vyrobená z veľmi odolného nepremokavého materiálu. Na vnútornej strane je opatrená vrstvou, ktoré je šetrná k laku vozidla. Plachta je ideálna proti znečisteniu vozidla, zabraňuje i  námraze.Jednoduché univerzálne upevnenie. Balené v praktickom - na zips uzatvárateľnom balení, do ktorého možno plachtu po použití ľahko zložiť a uskladniť.Jednoduché upevnenie plachty - iba sa natiahne na automobil a v spodnej časti sa upevní časť so všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka.Predná i zadná časť plachty je osadená pevnými okami, pomocou ktorých je možné plachtu ešte pevnejšie upevniť.Parametre:- veľkosť KOMBI - rozmery 485 x 18..

na dopyt
60,00 € 50,00 € bez DPH

Ochranná plachta na motocykel a bicykel M

Priedušná plachta proti prachu a znečisteniu motocykla alebo bicykla. Jednoduché univerzálne upevnenie pomocou všitej gumy.Parametre:- veľkosť M - materiál nylon - rozmer 203 x 89 122 cm   ..

do 3 - 10 dní
15,00 € 12,50 € bez DPH

Ochranná plachta na motocykel a bicykel L

Priedušná plachta proti prachu a znečisteniu motocykla alebo bicykla.Jednoduché univerzálne upevnenie pomocou všitej gumy.Parametre:- veľkosť L - materiál nylon - rozmer 229 x 100 x 125 cm ..

do 3 - 10 dní
14,40 € 12,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta XL 533 x 178 x 119 cm 100% WATERPROOF

Ochranná plachta na celé vozidlo, vyrobená z veľmi odolného nepremokavého materiálu. Na vnútornej strane je opatrená vrstvou, ktoré je šetrná k laku vozidla. Plachta je ideálna proti znečisteniu vozidla, zabraňuje i námraze. Jednoduché univerzálne upevnenie. Balené v praktickom - na zips uzatvárateľnom balení, do ktorého možno plachtu po použití ľahko zložiť a uskladniť. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa natiahne na automobil a v spodnej časti sa upevní časť so všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka. Predná i zadná časť plachty je osadená pevnými okami, pomocou ktorých je možné plachtu ešte pevnejšie upevniť.Parametre:- veľkosť XL - rozmery 533 x 178 x 119 ..

do 3 - 10 dní
42,00 € 35,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta SUV-MPV 515 x 195 x 142 cm 100% WATERPROOF

Ochranná autoplachta na celé vozidlo vyrobená z veľmi odolného nepremokavého materiálu. Na vnútornej strane je opatrená vrstvou, ktoré je šetrná k laku vozidla. Plachta je ideálna proti znečisteniu vozidla, zabraňuje i námraze.Jednoduché univerzálne upevnenie. Balené v praktickom - na zips uzatvárateľnom balení, do ktorého možno plachtu po použití ľahko zložiť a uskladniť. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa natiahne na automobil a v spodnej časti sa upevní časť so všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka. Predná i zadná časť plachty je osadená pevnými okami, pomocou ktorých je možné plachtu ešte pevnejšie upevniť.Parametre:- veľkosť SUV-MPV - rozmery 515 x 195..

do 3 - 10 dní
54,00 € 45,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta proti krupobitiu XXL 570 x 203 x 119 cm

Ochranná autoplachta proti krupobitiu, na prekrytie celého vozidla, s vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Horná časť vystužená zosilneným materiálom, ktorý dokáže absorbovať nárazy krúp pri krupobití a tým zamedzí poškodeniu vozidla. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa nasadí na automobil, spodná časť sa upevní s všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka a predná a zadná časť plachty sa dôkladne upevní pomocou všitých popruhov sa sponami.Parametre:- veľkosť XXL - rozmery 570 x 203 x 119 cm - zosilnený materiál - vrchná strana - materiál vrchnej vrstvy EVA - šírka vrchnej vrstvy 5 mm - hmotnosť 5,5 kg - upnutie - všité gumy, popruhy ..

do 3 - 10 dní
84,00 € 70,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta proti krupobitiu XL 530 x 177 x 119 cm

Ochranná autoplachta proti krupobitiu, na prekrytie celého vozidla, s vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Horná časť vystužená zosilneným materiálom, ktorý dokáže absorbovať nárazy krúp pri krupobití a tým zamedzí poškodeniu vozidla. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa nasadí na automobil, spodná časť sa upevní s všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka a predná i zadná časť plachty sa dôkladne upevní pomocou všitých popruhov sa sponami.Parametre:- veľkosť XL - rozmery 530 x 177 x 119 cm - zosilnený materiál - vrchná strana - materiál vrchnej vrstvy EVA - šírka vrchnej vrstvy 5 mm - hmotnosť 4,7 kg - upnutie - všité gumy, popruhy ..

skladom
84,00 € 70,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta proti krupobitiu M 430 x 165 x 119 cm

Ochranná autoplachta proti krupobitiu, na prekrytie celého vozidla, s vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Horná časť vystužená zosilneným materiálom, ktorý dokáže absorbovať nárazy krúp pri krupobití a tým zamedzí poškodeniu vozidla. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa nasadí na automobil, spodná časť sa upevní s všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka a predná i zadná časť plachty sa dôkladne upevní pomocou všitých popruhov so sponami.Parametre:- veľkosť M - rozmery 430 x 165 x 119 cm - zosilnený materiál - vrchná strana - materiál vrchnej vrstvy EVA - šírka vrchnej vrstvy 5 mm - hmotnosť 3,5 kg - upnutie - všité gumy, popruhy ..

skladom
72,00 € 60,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta proti krupobitiu L 480 x 177 x 119 cm

Ochranná autoplachta proti krupobitiu, na prekrytie celého vozidla, s vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Horná časť vystužená zosilneným materiálom, ktorý dokáže absorbovať nárazy krúp pri krupobití a tým zamedzí poškodeniu vozidla. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa nasadí na automobil, spodná časť sa upevní s všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka a predná a zadná časť plachty sa dôkladne upevní pomocou všitých popruhov sa sponami.Parametre:- veľkosť L - rozmery 480 x 177 x 119 cm - zosilnený materiál - vrchná strana - materiál vrchnej vrstvy EVA - šírka vrchnej vrstvy 5 mú - hmotnosť 4 kg - upnutie - všité gumy, popruhy ..

do 3 - 10 dní
78,00 € 65,00 € bez DPH

Ochranná autoplachta L 431 x 165 x 119 cm 100% WATERPROOF

Ochranná autoplachta na celé vozidlo vyrobená z veľmi odolného nepremokavého materiálu. Na vnútornej strane je opatrená vrstvou, ktoré je šetrná k laku vozidla. Plachta je ideálna proti znečisteniu vozidla, zabraňuje i  námraze. Jednoduché univerzálne upevnenie. Balené v praktickom - na zips uzatvárateľnom balení, do ktorého možno plachtu po použití ľahko zložiť a uskladniť. Jednoduché upevnenie plachty - iba sa natiahne na automobil, v spodnej časti sa upevní časť so všitou gumou za vhodné záhyby karosérie alebo nárazníka. Predná i zadná časť plachty je osadená pevnými okami, pomocou ktorých je možné plachtu ešte pevnejšie upevniť.Parametre:- veľkosť L - rozmery 482 x 177..

na dopyt
39,60 € 33,00 € bez DPH

Ochrana dverí proti znečisteniu 70 x 50 cm 2ks

Praktická ochrana proti znečisteniu vnútorných častí dverí automobilu pri preprave psa alebo nákladu. Sada obsahuje 2 kusy chráničov pre ľavú i pravú stranu.Uchytáva sa pomocou záložky za hranu okna s fixáciou pomocou prísaviek.Veľkosť je univerzálna a vhodná pre všetky vozidlá. Pevný materiál zaisťuje dôkladnú ochranu, odpudzuje nečistoty a veľmi ľahko sa čistí.     Parametre: - rozmery chrániča 70 x 50 cm - 2 ks - umiestnenie na vnútornú výplň dverí           ..

do 3 - 10 dní
12,00 € 10,00 € bez DPH