Ochranná sada Clean Set PLUS LDPE 5 v 1 - 50 ks

  • Ochranná sada Clean Set PLUS  LDPE   5 v 1  -   50 ks
Kód produktu:
CSPLUS-50
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 42,00 €

  • (35,00 € bez DPH)

Sada ochranných návlekov na sedadlo vozidla , riadiacu páku, rúčnu brzdu, volant a ochrannú podložku na podlahu je určená pre jednorázovú komplexnú ochranu interiéru vozidla počas servisných prác alebo pri čistení interiéru a pod.. pre zachovanie hygieny a čistoty povrchových častí vozidla, kde dochádza ku kontaktu pracovníkov servisu s ovládacími prvkami vozidla

Návleky na ručnú brzdu , volant a riadiacu páku sú opatrené obvodovou gumičkou a ich použitie je velmi rýchle a praktické 


Sada obsahuje:


1. ochranný návlek na volant LDPE s obvodovými gumičkami

    priemer 40 cm 

2. ochranný návlek na riadiacu páku LDPE s obvodovou gumičkou  

3. ochranný návlek na rúčnu brzdu LDPE

    rozmer 12 x 25 cm

4. ochrana autokobercov LDPE s potlačou "stopa" s perforáciou

    rozmer 40 x 50 cm

    fólia hrúbky 55 µm

5. ochranný návlek na sedadlo LDPE 

    rozmer 81 x 130 cm

    fólia hrúbky 20 µmSada je určená pre osobné vozidlá

Základne farebné prevedenie návlekov - biela farba ( na dopyt je možná firemná potlač niektorých častí)


Balenie  50 ks (1 ks 0,84 Eur)
Celý set je vyrobený v EÚ 

Materiál LDPE je hrubší a má väčšiu pevnosť ako čínské produkty, u kterých se používá materiál MDPE , HDPEPríbuzné produkty:

Ochranná sada Clean Set PLUS LDPE 5 v 1 - 100 ks

Sada ochranných návlekov na sedadlo vozidla , riadiacu páku, rúčnu brzdu, volant a ochrannú podložku na podlahu je určená pre jednorázovú komplexnú ochranu interiéru vozidla počas servisných prác alebo pri čistení interiéru a pod.. pre zachovanie hygieny a čistoty povrchových častí vozidla, kde dochádza ku kontaktu pracovníkov servisu s ovládacími prvkami vozidlaNávleky na ručnú brzdu , volant a riadiacu páku sú opatrené obvodovou gumkou a ich použitie je velmi rýchle a praktické Sada obsahuje :1. ochranný návlek na volant LDPE s obvodovými gumičkami    priemer 40 cm 2. ochranný návlek na riadiacu páku LDPE s obvodovou gumičkou  3. ochranný návlek na rúčnu ..

78,00 € 65,00 € bez DPH

Ochranný návlek na volant s obvodovou gumičkou 40 cm - osobné vozidlá 250 ks

Ochranný návlek na volant s obvodovou sťahujúcou gumičkou 2 ksLDPE fóliaBiela farbaPriemer 40 cm Balenie 250 ks v krabiciVhodné pre ochranu volantu pri autoservisných úkonoch v interiéri u osobných vozidiel ..

36,00 € 30,00 € bez DPH

Ochranný návlek LDPE s obvodovou gumičkou na riadiacu páku 500 ks

Ochranný návlek na riadiacu páku s obvodovou sťahujúcou gumičkouLDPE fólieBiela farbaRozmer 13 x 14 cmBalenie: 500 ks ..

28,80 € 24,00 € bez DPH

Ochranný návlek LDPE s obvodovou gumičkou na ručnú brzdu 500 ks

Ochranný návlek LDPE s obvodovou sťahujúcou gumičkou na ručnú brzdu osobných vozidielLDPE fólia Biela farba Rozmer 7 x 16 cmBalenie: 500 ks. ..

34,80 € 29,00 € bez DPH

Ochranná sada Clean Set PLUS LDPE 5 v 1 - 1 ks

Sada ochranných návlekov na sedadlo vozidla , riadiacu páku, rúčnu brzdu, volant a ochrannú podložku na podlahu je určená pre jednorázovú komplexnú ochranu interiéru vozidla počas servisných prác alebo pri čistení interiéru a pod.. pre zachovanie hygieny a čistoty povrchových častí vozidla, kde dochádza ku kontaktu pracovníkov servisu s ovládacími prvkami vozidlaNávleky na ručnú brzdu , volant a riadiacu páku sú opatrené obvodovou gumičkou a ich použitie je velmi rýchle a praktické Sada obsahuje :1. ochranný návlek na volant LDPE s obvodovými gumičkami    priemer 40 cm 2. ochranný návlek na riadiacu páku LDPE s obvodovou gumičkou  3. ochranný návlek na rúčn..

0,96 € 0,80 € bez DPH