Podstavce pod auto "kobylky" 3 tony 280 - 415 mm s mechanickým blokovaním stojiny 2 ks

  • Podstavce pod auto "kobylky" 3 tony 280 - 415 mm s mechanickým blokovaním stojiny 2 ks
Kód produktu:
VRDSN2431
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 24,00 €

  • (20,00 € bez DPH)

Montážne podstavce pod auto s nosnosťou do 3 ton sú určené pre podopretie vozidla pri opravách podvozkových častí alebo klampiarskych prácach.
Odporúča sa používať tieto podstavce vždy po zdvihnutí vozidla, ak je potrebné mať vozidlo zdvihnuté dlhší čas.
Nie je z bezpečnostných dôvodov prípustné, aby vozidlo nebolo dodatočne pevne podopreté a bolo v zdvihnutom stave len napr. hydraulickým zdvihákom.
Podstavce sú vybavené doplnkovou blokovacou poistkou, ktorá zabraňuje vypadnutiu stojiny z telesa podstavca alebo samovoľnému pohybu stojiny.

Technické parametre:
- výška je nastaviteľná od 280 - 415 mm po 10 stupňoch
- hmotnosť 5 kg/pár
- rozmer podstavy 190 x 205 mmStojinu je možné doplniť gumovou podložkou, ktorá chráni pred poškodením povrchu položeného predmetu, bremena- obj. kód GP015
(nie je súčasťou balenia tohto produktu)

Príbuzné produkty:

Podstavce pod auto "kobylky" 6 ton

Nastaviteľné montážne podstavce o nosnosti 6 ton.  Technické parametre:- minimálna výška 37 cm- maximálna výška 59 cm- počet stupňov 13- rozmer podstavy 25 x 28 cmCena je za 2 ks. Pevné kvalitné prevedenie - profi trieda.     Obrázok je ilustračný. Farebné vyhotovenie sa môže líšiť podľa dodávateľa ( modrá, červená, kombinácie farieb). ..

30,00 € 25,00 € bez DPH

Gumové podložky 2 ks pre stojiny podstavcov 3t

Gumové podložky (2ks) určené pre stojiny podstavcov 3 tony - tzv. kobylky.Je možné ich použiť pre takmer všetky podstavce tejto kategórie.Použitím gumových ochranných podložiek sa chránia podvozkové časti vozidla pred mechanickým poškodením...

6,00 € 5,00 € bez DPH

Podstavce pod auto "kobylky" 3 tony 280- 415mm s gumou a blokovaním stojiny 2 ks

Montážne podstavce pod auto s nosnosťou do 3 ton sú určené pre podopretie vozidla pri opravách podvozkových častí alebo klampiarskych prácach.Odporúča sa používať tieto podstavce vždy po zdvihnutí vozidla, ak je potrebné mať vozidlo zdvihnuté dlhší čas.Nie je z bezpečnostných dôvodov prípustné, aby vozidlo nebolo dodatočne pevne podopreté a bolo v zdvihnutom stave len napr. hydraulickým zdvihákom.Podstavce sú vybavené doplnkovou blokovacou poistkou, ktorá zabraňuje vypadnutiu stojiny z telesa podstavca alebosamovoľnému pohybu stojiny.Stojina je doplnená gumovou podložkou, ktorá chráni pred poškodením povrchu položeného predmetu, bremena.Technické parametre:- výška je nastaviteľná od 280 - 41..

27,00 € 22,50 € bez DPH