Náradie pre odstraňovanie nečistôt a hrdze brzdových a palivových trubiek VIGOR

  • Náradie pre odstraňovanie nečistôt a hrdze brzdových a palivových trubiek VIGOR
Výrobca:
VIGOR
(produkty VIGOR)
Kód produktu:
V2789N
Dostupnosť:
skladom
  • 15,00 €
  • 12,00 €

  • (10,00 € bez DPH)

Špeciálne náradie určené pre technickú kontrolu kovových palivových a brzdových trubiek na podvozku vozidiel.
S týmto náradím spoľahlivo odstránite nečistoty a hrdzu, najmä v ťažko prístupných miestach.
Škrabka je vybavená 12 zárezmi pre rôzne priemery a tvary trubiek.
Dĺžka nástroja 200 mm.
Príbuzné produkty:

Sada kefiek pre čistenie štrbín, dutín, otvorov YATO

Univerzálna sada stopkových špirálových kefiek určených pre čistenie štrbín a dutín v strojárenstve, ale najmä pri prácach s motorom - čistenie vnútorných závitov, vložiek, ventilov, žhavičov.Kefky je možné použiť tak, že sa nastoknú do rukoväte zo sady alebo je možné ich upnúť do elektrickej alebo pneumatickej vŕtačky. Sada obsahuje kefky rôznej tvrdosti a priemeru: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm+ rukoväť a predlžovací adaptér 150 mm             ..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Kefka na čistenie kontaktov a pólov akumulátoru ASTA

Kefka na čistenie kontaktov a pólov akumulátoru.Špeciálne profilovaný tvar kefky umožňuje čistenie kontaktov svoriek a batérií od nečistôt.Na jednej strane je špeciálna kefka upravená na čistenie kontaktov a na druhej je určená na čistenie pólov batérie.Čistenie pólov batérie je základným ovládacím prvkom správneho fungovania nabíjacieho a napájacieho systému vozidla.Po čistení je dobré namazať kolíky a kontakty  špeciálnou pastou na podporu elektrického pripojenia.Kefky sú vyrobené z chróm-niklovej ocele, čo dáva tomuto nástroju dlhú životnosť a zabezpečuje dôkladné čistenie svoriek a kontaktov. ..

1,56 € 1,30 € bez DPH

Mini kefka medená ASTA

Malá kefka s medenými štetinami je určená najmä pre čistenie závitov zapaľovacích sviečok, žhavičov.Jej použitie je možné aj všade tam, kde nesmie dôjsť k povrchovému poškodeniu povrchu...

0,60 € 0,50 € bez DPH

Mini kefka oceľová ASTA

Malá kefka s oceľovými štetinami je určená najmä pre čistenie brzdových partií - čeľustí a bubnov od nánosov brzdného prachu a korózie...

0,60 € 0,50 € bez DPH

Mini kefka nylonová ASTA

Malá kefka s nylónovými štetinami je určená najmä pre čistenie elektrických kontaktov...

0,60 € 0,50 € bez DPH

Pilník na čistenie brzdových strmeňov - plochý úzky HAZET

Pilník určený špeciálne na čistenie brzdových strmeňov od hrdze, tvrdých nánosov brzdného prachu a špiny.Čelná časť je určená ako škrabka pre odstránenie hrubých zvyškov nečistôt.Technické parametre:- plochý úzky typ - hrúbka len 10 mm- celková dĺžka 265 mm- pracovná dĺžka 155 mm- nemecká výrobaTento typ pilníku je vhodný najmä pre brzdové strmene japonských vozidiel...

39,00 € 32,50 € bez DPH

Pilník na čistenie brzdových strmeňov - štvorcový 10 x 10 mm HAZET

Pilník určený špeciálne na čistenie brzdových strmeňov od hrdze, tvrdých nánosov brzdného prachu a špiny.Technické parametre:- štvorcový úzky typ - 10 x 10 mm- celková dĺžka 265 mm- pracovná dĺžka 155 mm- nemecká výroba..

36,00 € 30,00 € bez DPH

Pilník na čistenie brzdových strmeňov - plochý jednostranný HAZET

Pilník určený špeciálne na čistenie brzdových strmeňov kotúčových bŕzd od hrdze, tvrdých nánosov brzdného prachu a špiny.Jednostranné ozubenie bráni poškodeniu prachovej manžety na brzdovom piestiku.Čelná časť je určená ako škrabka pre odstránenie hrubých zvyškov nečistôt.Technické parametre:- plochý jednostranný typ - šírka 12 mm- celková dĺžka 260 mm- pracovná dĺžka 150 mm- jednostranné šikmé ozubenie- nemecká výroba..

39,00 € 32,50 € bez DPH

Kefa drôtená mosadzná na brzdové strmene HAZET

Úzka mosadzná drôtená kefa vhodná na čistenie hliníkových brzdových častí - brzdových sediel, hliníkových zvarov a pod. od špiny a iných nečistôt.Plastová rukoväťDĺžka 225 mmNemecká výroba..

15,00 € 12,50 € bez DPH

Pilník na čistenie brzdových strmeňov - štvorcový 9 x 9 mm VIGOR

Pilník určený špeciálne na čistenie brzdových strmeňov od hrdze, tvrdých nánosov brzdného prachu a špiny.Technické parametre:- štvorcový úzky typ - 9 x 9 mm- celková dĺžka 270 mm- pracovná dĺžka 155 mm..

30,00 € 25,00 € bez DPH