Náradie pre odstránenie nečistôt a hrdze u brzdových a palivových trubiek VIGOR

  • Náradie pre odstránenie nečistôt a hrdze u brzdových a palivových trubiek VIGOR
Výrobca:
VIGOR
(produkty VIGOR)
Kód produktu:
V2789N
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 15,00 €

  • (12,50 € bez DPH)

Špeciálne náradie  VIGOR V2789N je určené pre technickú kontrolu kovových palivových a brzdových trubiek na podvozku vozidieľ

S týmto náradím spoľahlivo je možné odstrániť nečistoty a hrdzu , najmä v neprístupných miestach.

Škrabka je vybavená 12 zárezmi prerôzne priemery a tvary trubiek

Dĺžka nástroja: 200 mm
Príbuzné produkty:

Sada kefiek pre čistenie štrbín, dutín, otvorov YATO

Univerzálna sada stopkových špirálových kefiek určených pre čistenie štrbín a dutín v strojárenstve, ale najmä pri prácach s motorom - čistenie vnútorných závitov, vložiek, ventilov, žhavičov a pod..Kefky je možné použiť tak, že sa nastoknú do rukoväte zo sady alebo je možné ich upnúť do elektrickej alebo pneumatickej vŕtačky.   Sada obsahuje kefky rôznej tvrdosti a priemeru: 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 mm + rukoväť a predlžovací adaptér 150 mm             ..

27,00 € 22,50 € bez DPH

Kefka na čistenie kontaktov a pólov akumulátoru ASTA

Špeciálne profilovaný tvar kefky umožňuje čistenie kontaktov svoriek a batérií od nečistôt. Na jednej strane je špeciálna kefka upravená na čistenie kontaktov a na druhej je určená na čistenie pólov batérie. Čistenie pólov batérie je základným ovládacím prvkom správneho fungovania nabíjacieho a napájacieho systému vozidla. Po čistení je dobré namazať kolíky a kontakty  špeciálnou pastou na podporu elektrického pripojenia. Kefky sú vyrobené z chrómniklovej ocele, čo dáva tomuto nástroju dlhú životnosť a zabezpečuje dôkladné čistenie svoriek a kontaktov. ..

1,56 € 1,30 € bez DPH

Mini kefka medená ASTA

Malá kefka s medenými štetinami je určená najmä pre čistenie závitov zapalovacích sviečok, žhavičov.Jej použitie je možné aj všade, kde nesmí dojsť k povrchovému poškodeniu povrchu..

1,20 € 1,00 € bez DPH

Mini kefka oceľová ASTA

Malá kefka s oceľovými štetinami je určená najmä pre čistenie brzdových partií - čeľustí a bubnov od nánosov brzdného prachu a korózie..

1,20 € 1,00 € bez DPH

Mini kefka nylonová ASTA

Malá kefka s nylónovými štetinami je určená najmä pre elektrických kontaktov..

1,20 € 1,00 € bez DPH