Čelové lampy

Čelové lampyČelová lampa LED 400 lm CATTARA

Výkonná čelová lampa s XM-L a 15x červenými SMD LED.   Hlavným zdrojom svetla je vysoko svietivá CREE XM-L T6 dióda s výkonom 10 W ktorá vysoký svetelný tok 400 lm. Čelová lampa tak ponúkne dosvit až do vzdialenosti 300 m. Naviac je lampa opatrená aj prisvietením pomocou 15x červených SMD a sklápacím mechanizmom, pre nastavenie sklonu svietidla.   Čelová ponúka niekoľko štandardných režimov osvetlenia, s červeným prisvietením. Medzi jednotlivými režimami sa prepína pomocou vypínacieho tlačidla na bočnej časti svietidla.   Napájanie je riešené dvoma akumulátormi pracujúcimi s napätím 3,7 V. Nameraná výdrž činí 7 hodín. Akumulátory sa umiestňujú do puz..

skladom
21,00 € 17,50 € bez DPH

Čelová lampa CREE LED 180 lm ZOOM

  Vodeodolná ľahká čelovka s  CREE XP-E dióda s výkonom 3 W , svetelným tokom až 180 lm a s dosvitom až 200 m. Teleso lampy má možnosť tzv. ZOOM-u, kedy otáčaním šošovky je možné meniť dosvitový kužel svetla a tým aj vzdialenosť dosvitu. Čím väčšia vzdialenosť dosvitu, tým je menší rozptyl svetla a naopak   Čelová má 3 režimy - plné svetlo, slabšie úsporné a blikanie.      Napájanie je cez 3x i AAA batérie a max. výdrž na plný svetelný tok je 4 hodiny. Batérie sú umietsnené v puzdre v zadnej časti , teda na tyle hlavy. Teleso lampy je možné naklápať.   Stupeň krytia IP44 a teda aj odoľnosť proti striekajúcej vode  ..

skladom
10,50 € 8,75 € bez DPH

Čelová lampa LED 80 lm Cattara CB

Štandardná vodeodolná čelová lampa, osadená tromi LED s výkonom 1 W so svietivosťou 80 lm.   Zdrojom svetla je vysoko svietivá biela dióda a dve červené diódy. Čelová lampa má niekoľko funkcií a to normálne svit, slabšie svit, osvit červených diód a blikanie červených diód.   Napájanie je riešené tromi AAA batériami a výdrž je veľkorysých 6 hodín na normálny režim, 12 hodín na slabšie osvit, a až 48 hodín pri svietení červených LED.   Lampa má navyše stupeň krytia IP44, je teda odolná proti striekajúcej vode.   Technické údaje : zdroj svetla : 3x LED svetelný tok : 80 lm napájanie : 3x 1,5 V AAA batérie (nie sú priložené) materiál : tvrdený plast..

skladom
4,20 € 3,50 € bez DPH

Čelová lampa LED 80 lm

Štandardná vodeodolná čelovka, osadená tromi LED s výkonom 1 W so svietivosťou 80 lm.   Zdrojom svetla je vysoko svietivá biela dióda a dve červené diódy. Čelovka má 4 funkcie a to bežné svietenie svit, zoslabené svieteniet, svietenie červené svetlo a blikanie červeného svetla.   Napájanie  3 x AAA batérie s dobou svietenia až 6 hodín na bežný režim, 12 hodín na slabé osvetlenie a až cca 48 hodín pri svietení červeného osvetlenia.   Stupeň krytia IP44, je tak odolná aj proti striekajúcej vode.   Technické údaje   zdroj svetla 3x LED svetelný tok 80 lm napájanie 3x 1,5 V AAA batérie (nie sú priložené) materiál tvrdený plast vodeodoln..

do 3 - 10 dní
4,20 € 3,50 € bez DPH

Čelová lampa LED 570 lm ZOOM CATTARA

Výkonná, vodeodolná čelovka s 6 W LED.Zdrojom svetla je vysoko svietivá CREE XM-L T6 dióda s výkonom 6 W ponúkajúci vysoký svetelný tok 570 lm. Čelovka tak ponúkne dosvit až do vzdialenosti 500 m a je vybavená funkciou Zoom, kedy ručným vysunutím šošovky dochádza k dosvitu do dlhších vzdialeností a naopak pri zasunutí šošovky k rozptylu svetla. Čelovka ponúka tri štandardné režimy a to plný svit, úsporný svit a blikanie. Medzi jednotlivými režimami sa prepína pomocou vypínacieho tlačidla na vrchnej časti čelovky.Naviac je lampa opatrená sklápacím mechanizmom, pre nastavenie sklonu svietidla. Napájanie je riešené dvoma akumulátormi pracujúcimi s napätím 3,7 V. Nameraná výdrž je cca ..

skladom
20,00 € 16,67 € bez DPH

Čelová lampa LED 400 lm Cattara 3 x LED

Výkonná čelová lampa je vybavená 1x XM-L a 2x XP-E LED, pozičné červené svetlo LED a laserom.   Hlavným zdrojom svetla je vysoko svietivá CREE XM-L T6 dióda s výkonom 10 W ponúkajúci vysoký svetelný tok 400 lm. Ako pomocné osvetlenie sú k dispozícii 2x XP-E LED s výkonom 2x 3W, červené pozičné LED a laserové ukazovadlo. Lampa ponúkne dosvit až do vzdialenosti 500 m. Svietidlo je vybavené sklápacím mechanizmom, pre nastavenie sklonu svietidla.   Čelová lampa ponúka niekoľko štandardných režimov osvetlenia, kombinovaných s červeným pozičným svetlom a Laserom. Medzi jednotlivými režimami sa prepína pomocou vypínacieho tlačidla na zadnej časti svietidla.   Napájanie ..

skladom
20,00 € 16,67 € bez DPH