Merače hrúbky laku

Merače hrúbky laku

Merače hrúbky laku sú prístroje určené pre zisťovanie hrúbky povlakov na oceľovom (feromagnetickom) podklade alebo zliatinovom podklade (neferomagnetickom). Dnes sú nepostradateľným pomocníkom v automobilovom sektore ale aj v priemysle. Predávame napríklad nemeckú značku Q-Nix, čo je svetová špička v tomto obore, ale aj bežné prístroje pre menej náročného užívateľa. Máme dlhoročné skúsenosti v tomto segmente.  


Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 3/2mm s káblovou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s plochou kontaktnou duálnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch a aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníka). Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú oproti integrovaným sondám viacej výhod, ale je potrebná obojručná obsluha.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku).Rozsah je prednastavený výrobcom (informácie na dopyt): 0-120 μm - zelené podsvietenie, 121-220&nb..

do 3 - 10 dní
66,00 € 55,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku na Fe/Al do 5/2mm s káblovou guľôčkovou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s guľôčkovou kontaktnou duálnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch a aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníka atď.). Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú oproti integrovaným sondám viacej výhod, ale je potrebná obojručná obsluha.Výhodou káblovej sondy je najmä to, že umožňuje meranie aj na skrytých miestach (rôznych záhyboch), kde by bolo v prípade integrovanej sondy nemožné priame odčítanie hodnôt. Káblová sonda je v..

do 3 - 10 dní
96,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 3/2mm s integrovanou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s plochou kontaktnou duálnou sondou zabudovanou v tele prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch a aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníka atď.). Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku).Rozsah je prednastavený výrobcom (informácie na dopyt): 0-120 μm - zelené podsvietenie, 121-220 μm - žlté podsvietenie, 221 a viac μm - červené podsvietenie. Táto funkci..

skladom
57,00 € 47,50 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 2mm PROFI AKUSTIK s káblovou guľôčkovou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka) podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch (kryty tlmičov, okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty). K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu oproti iným podobným prístrojom. Preto má tento prístroj široký rozsah použití.Výhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach (rôznych záhyboch), kde by nebolo možné pri použi..

do 3 - 10 dní
96,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 5/2mm s káblovou guľôčkovou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie so špeciálnou guľôčkovou sondou integrovanou do tela prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch a aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníka atď.). Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Okrem štandardných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch (kryty tlmičov, okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty). K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu oproti iným podobným prístrojom. Preto máte s týmto prístrojom široký r..

skladom
90,00 € 75,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku Fe do 1mm ASTA

Povlakomer je určený k meraniu hrúbky nemagnetických povlakov (lak, plasty, papier, guma, pozinkované vrstvy) na magnetickom podklade (oceľové materiály).Sonda je integrovaná v tele pristroja a LCD display má možnosť podsvietenia pri zhoršených svetelných podmienkach.Prístroj má široké využitie najmä pre posudzovanie či vozidlo má pôvodné alebo opravované diely karosérie, ale používa sa aj v strojárenstve, elektrotechnike, skúšobníctve a to pre rýchle orientačné meranie bez vyšších nárokov na presnosť.Rozsah prístroja 0 - 1000 mikrometrov (1 mm).Veľmi spoľahlivý, overený prístroj.Technické údaje je možné si stiahnuť:http://www.lemaxsk.eu/files/povlakomery.pdf ..

na dopyt
78,00 € 65,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 3mm s integrovanou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch ako základnom materiáli. Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku).Rozsah je prednastavený výrobcom (informácie na dopyt): 0-120 μm - zelené podsvietenie, 121-220 μm - žlté podsvietenie, 221 a viac μm - červené podsvietenie. Táto funkcia je určená najmä pre predajcov motorových v..

do 3 - 10 dní
42,00 € 35,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku eXpert Fe/NFe do 2mm s káblovou guľôčkovou sondou

Elegantný sofistikovaný merač hrúbky lakov na oceľových - magnetických (Fe) a nemagnetických (NFe) (zliatinových s obsahom hliníku) podkladoch.Použitie pre priemyselné aplikácie, auto-moto, inšpekčné a certifikačné činnosti.Tento prístroj má navyše jednu skvelú funkciu. Dokáže zistiť, či je základný materiál opatrený galvanizovanou vrstvou antikoróznej ochrany pod vrchným lakom a to až do hrúbky vrstvy 400 mikrometrov. U automobilov ide o pozinkované vrstvy.Táto funkcia nie je vždy korektná u japonských vozidiel zn. MAZDA, HONDA, NISSAN, kde sa antikorózna zinková vrstva nanáša inou technológiou ako u väčšiny ostatných značiek vozidiel. Výsledky meraní prístroj môže zapísať do..

skladom
132,00 € 110,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 2mm s káblovou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníka). Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú oproti integrovaným sondám viacej výhod, ale je potrebná obojručná obsluha.Výhodou káblovej sondy je najmä to, že umožňuje meranie aj na skrytých miestach (rôznych záhyboch), kde by bolo v prípade integrovanej sondy nemožné priame odčítanie hodnôt. Káblová sonda je vhodnejšia..

do 3 - 10 dní
72,00 € 60,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/Al do 2mm PROFI AKUSTIK s integrovanou guľôčkovou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka) podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálnu guľôčkovú sondu pre meranie na oblých podkladoch. K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu oproti iným podobným prístrojom. Preto má tento prístroj široký rozsah použití.Nový model Akustik poskytuje užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov (respektíve iných povlakov) akustickým signálom.Jedno "pípnutie" znamená pôvodný lak aleb..

do 3 - 10 dní
96,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 2mm s káblovou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie s plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch ako základnom materiáli. Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú oproti integrovaným sondám viacej výhod, ale je potrebná obojručná obsluha.Výhodou káblovej sondy je najmä to, že umožňuje meranie aj na skrytých miestach (rôznych záhyboch), kde by bolo v prípade integrovanej sondy nemožné priame odčítanie hodnôt. Káblová sonda je vhodnejšia aj pre meranie povlakov na strechá..

do 3 - 10 dní
66,00 € 55,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 2mm s integrovanou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov novej generácie so sondou integrovanou do tela prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) podkladoch ako základnom materiáli. Okrem štandardných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch (kryty tlmičov, okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty). K meraniu povrchu potrebuje sonda minimálnu plochu oproti iným podobným prístrojom. Preto tento prístroj poskytuje široký rozsah použitia.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku).Roz..

do 3 - 10 dní
42,00 € 35,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku Q-Nix 1500M

Povlakomer QuaNix 1500 M je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením zameraných hodnôt.Je vhodný pre autopredajcov, autoservisy a autolakovne.Prístroj má integrovanú duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade alebo nemagnetickom (NFe) podklade (zliatiny hliníka). Prístroj má vstavanú pamäť a dodáva sa vrátane software a pripojovacieho kábla do PC pre prenos dát.Technické parametre:- merací rozsah 0 ÷ 5000 µm - integrovaná rubínová feromagnetická a neferomagnetická sonda - automatické zapnutie a vypnutie prístroja - Q-Nix®1500 M s rozhraním RS232 pre prenos údajov do PC, vnútornou pamäťou pre 3900 nameraných ho..

na dopyt
1 188,00 € 990,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku Q-Nix 1500 Fe/NFe

Povlakomer QuaNix 1500 je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením zameraných hodnôt.Je vhodný pre autopredajcov, autoservisy a autolakovne.Prístroj má integrovanú duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade alebo nemagnetickom (NFe) podklade (zliatiny hliníka). Hodnota hrúbky povlakov je signálom pre určenie rozsahu predošlého poškodenia karosérie.Technické parametre:- merací rozsah 0 ÷ 5000 µm - integrovaná rubínová feromagnetická a neferomagnetická sonda - automatické zapnutie a vypnutie prístroja  ..

na dopyt
1 044,00 € 870,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku Q-Nix 1200 Fe

Povlakomer QuaNix 1200 Fe je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením zameraných hodnôt.Je vhodný pre autopredajcov, autoservisy a autolakovne.Prístroj má integrovanú duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade od 0 do 2000 μm. Hodnota hrúbky povlakov je signálom pre určenie rozsahu predošlého poškodenia karosérie. ..

na dopyt
750,00 € 625,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer QuaNix Handy Fe/NFe

Povlakomer QuaNix HANDY je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením nameraných hodnôt.Je vhodný pre autopredajcov, autoservisy, autolakovne.Prístroj má integrovanú duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade alebo nemagnetickom (NFe) podklade (zliatiny hliníka).Hodnota hrúbky povlakov je signálom pre určenie rozsahu predošlého poškodenia karosérie.Prístroj je dodávaný vrátane ochranného vrecka s klipom na opasok, batérií 2 x AA, kalibračným výstupným protokolom výrobcu.Záruka 3 roky (36 mesiacov) od dátumu zakúpenia (nevzťahuje sa na mechanické poškodenie).Technické parametre:- rozsah sonda Fe/NFe 0 - 500 μm (0,5 mm)- presnos..

do 3 - 10 dní
540,00 € 450,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer QuaNix 8500 PREMIUM

Špičkový prístroj na meranie povlakových vrstiev.Disponuje bezdrôtovým prenosom (technológia Bluetooth) nameraných údajov, možnosťou merať dve oddelené vrstvy povlakov (napr. základný náter a lak), vlastným software a jazykom menu v slovenčine alebo češtine.Vysoká presnosť merania a jednoduchá obsluha. Technické parametre:- pre meranie na feromagnetických (Fe) a neferomagnetických (NFe) podkladoch- merací rozsah 0 ÷ 5000 µm (podľa použitej sondy) - vymeniteľné rubínové Fe a NFe sondy s možnosťou použiť predlžovací kábel - rozlíšenie od 0,1 µm (0 ÷ 99,9 µm) - presnosť ± (1 µm + 2% hodnoty) / (0 ÷ 2000 µm) - veľký grafický displej s vysokým rozlíšením a dobrou čitateľn..

na dopyt
0,00 € 0,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer QuaNix 7500/7500M

Univerzálny prístroj, ktorý umožňuje použiť feromagnetické a neferomagnetické sondy zabudované v tele prístroja alebo externe pripojené pomocou kábla (pre neprístupné miesta).Veľký výber sond pre rôzne rozsahy a prevedenia.Technické parametre sú zhodné s prístrojom QuaNix 1500.Prístroj QuaNix 7500 M je vybavený aplikačným software a možnosťou prenosu dát do PC. Najpoužívanejší prístroj v auto-moto oblasti, a to najmä pre presné zisťovanie hrúbky laku.Vysoko presný a spoľahlivý prístroj bez potreby kalibrácie.Uvedená cena je za základný prístroj typu 7500 bez príslušenstva. Príslušenstvo: Fe sonda 0-2000 μm, Fe sonda 0-5000 μm, Fe uhlová sonda 0-20..

na dopyt
696,00 € 580,00 € bez DPH