Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 2 mm - integrovaná plochá sonda

  • Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 2 mm - integrovaná plochá sonda
Kód produktu:
MGR13AL
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 63,00 €

  • (52,50 € bez DPH)

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie s plochou kontaktnou sondou na pevne zabudovanej sonde v tele prístroja

Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) podkladoch ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.

Prístroj je určený pre rôzne priemyseľné aplikácie.


Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku). Rozsah je prednastavený výrobcom ( informácie na dopyt).

0 - 120  μm : zelené podsvietenie

121 - 220  μm  : žlté podsvietenie

221 a viac  μm  : červené podsvietenie

Táto funkcia je určená najmä pre autopredajcov a obchodníkov s motorovými vozidlami. 


Technické parametre :


Meranie lakov na oceli, pozinkovanej oceli a zliatinách hliníku

Dľžka káblovej sondy : 80 cm

Rozsah merania od 0 do 2000 μm ( 0 - 2 mm)

Rozlíšenie merania: 5 μm v rozsahu do 500 μm 

                             10 μm v rozsahu nad 500 do 2000 μm

                             

Zabudované pomocné LED svietidlo

Zvukový systém nápovedy

Napájanie :  2 x AAA 1,5 V (odporúčame alkalické batérie LR3),

Pracovný čas až 50 hodín,

Pracovná teplota od -20 ° C do 40 ° C,

Automatické vypnutie po dvoch minútach nečinnosti,

Certifikát CE


Zabezpečený záručný aj pozáručný servis

Jednoduché ovládanie, kalibrácia 


Balenie obsahuje : 

prístroj, 2 ks alkalických batérií AAA , kalibračná doštička Fe, Al , koženkový obalPoznámka : 

Podľa našich skúseností s úspešným predajom prístroja P-11-S-AL jednoznačne odporúčam gulôčkovou sondu. Ploché sondy sú "citlivé"na presné priloženie na meranú plochu a tá musí byť  rovná
Príbuzné produkty:

Merač hrúbky laku Fe do 1 mm ASTA

Povlakomer je určený k meraniu hrúbky nemagnetických povlakov (lak, plasty, papier, guma, pozinkované vrstvy, apod.) na magnetickom podklade „Fe“ (oceľové materiály) Sonda je integrovaná v tele pristroja a LCD display má možnosť podsvietenia pri zhoršených svetelných podmienkach. Uvedený prístroj má široké využitie najmä v automobilovom trhu pre posudzovanie či vozidlo má pôvodné alebo opravované diely karosérie ale aj v strojárenstve, elektrotechnike, skúšobníctve a to pre rýchle orienčné meranie bez bez vyšších nárokov na presnosť. Rozsah prístroja : 0 - 1000 mikrometrov (1 mm) Technické údaje si môžte stiahnuť zo stránky  http://www.lemaxsk.eu/files/povlakomery.pdf..

78,00 € 65,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/NFe do 2 mm PROFI AKUSTIK - integrovaná gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálnu gulôčkovú sondu, ktorá umožňuje meranie na oblých podkladoch. K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia napríklad v priemysle. Model AKUSTIK  poskytuje užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povl..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 5 mm - integrovaná gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so špeciálnou gulôčkovou sondou integrovanou do tela prístroja. Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály) podkladoch - základný materiál. Okrem štandardných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a ..

80,00 € 66,67 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe / NFe do 3 /2 mm - káblová plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou duálnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na na feromagnetických Fe  (oceľové materiály) ako aj na neferomagnetických NFe podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca oboch rúkVýhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by..

69,00 € 57,50 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 2 mm s káblovou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) podkladoch - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyseľné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca obou rúkVýhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by bolo nemožné priame.  odčítanie hodnôt.  A taktiež má káblová sonda výhodu pri meraní p..

66,00 € 55,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 2 mm - integrovaná plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so sondou integrovanou do tela prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) podkladoch - základný materiál.Okrem štandardných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a priemyseľnej oblasti.Novink..

42,00 € 35,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku FE/ Al do 2 mm - vreckový

Vreckový merač hrúbky laku pre zisťovanie hrúbky laku a iných povrchových nánosov na magnetickom FE - oceľové  podklady alebo aj nemagnetickom NFe kovovom zliatinovom podklade - hliníkové zliatinyMerací rozsah : 0 - 2 mmPresnosť: +/-  2 %..

33,00 € 27,50 € bez DPH