Digitálny merač hrúbky laku Fe / NFe do 3 /2 mm - káblová plochá sonda

  • Digitálny merač hrúbky laku  Fe / NFe  do 3 /2  mm - káblová plochá sonda
Kód produktu:
DX13SAL
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 69,00 €

  • (57,50 € bez DPH)

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou duálnou sondou na pevne pripojenom kábli.

Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na na feromagnetických Fe  (oceľové materiály) ako aj na neferomagnetických NFe podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.

Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.

Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca oboch rúk

Výhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by bolo nemožné priame.  odčítanie hodnôt.  A taktiež má káblová sonda výhodu pri meraní povlakov na strechách SUV a vyšších vozidiel alebo iných konštrukcií a apod.


Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku). Rozsah je prednastavený výrobcom ( informácie na dopyt).

0 - 120  μm : zelené podsvietenie

121 - 220  μm  : žlté podsvietenie

221 a viac  μm  : červené podsvietenie

Táto funkcia je určená najmä pre autopredajcov a obchodníkov s motorovými vozidlami. 


Technické parametre : 


Meranie na oceli, pozinkovanej oceli a zliatin hliníku

Automatické rozlíšenie podkladu ( Fe alebo NFe)

Rozsah merania Fe sonda : od 0 do 3000 μm ( 0 - 3 mm)

                       

Rozsah merania NFe sonda : od 0 do 2000 μm ( 0 - 2 mm)

Rozlíšenie merania: 2 μm v rozsahu do 500 μm,

                             10 μm v rozsahu nad 500 μm

Zabudované pomocné LED svietidlo

Dľžka kábla sondy : 80 cm

Zvukový systém menu

Napájanie :  2 x AAA 1,5 V (odporúčame alkalické batérie LR3),

Pracovný čas až 50 hodín,

Pracovná teplota od -20 ° C do 40 ° C,

Automatické vypnutie po dvoch minútach nečinnosti

Možnosť osobitnej kalibrácie 

Certifikát CE


Zabezpečený záručný aj pozáručný servis

Jednoduché ovládanie, kalibrácia 


Balenie obsahuje : 

prístroj, 2 ks alkalických batérií AAA , kalibračné doštičky Fe a Al, obal

Príbuzné produkty:

Digitálny povlakomer QuaNix Handy Fe/NFe

Povlakomer QuaNix HANDY je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením nameraných hodnôt. Je vhodný najmä pre potreby autopredajcov, autoservisov, ale aj napr. pre autolakovne. Prístroj má integrovanou duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade alebo nemagnetickom (NFe) podklade (napr.zliatiny hliníka). Hodnota hrúbky povlakov je signálom pre určenie rozsahu predošlého poškodenia karosérie haváriou alebo inak. Prístroj je dodávaný vrátane ochranného vrecka s klipom na opasok a batérií 2 x AA + kalibračný výstupný protokol výrobcu Záruka :  3 roky ( 36 mesiacov) od dátumu zakúpenia  (  nevzťahuje sa na mechanické..

540,00 € 450,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer QuaNix 4500 Fe / NFe / 3-5 mm

Povlakomer QuaNix 4500 je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením nameraných hodnôt. Je vhodný najmä pre potreby autopredajcov, autoservisov, ale aj napr. pre autolakovne a aj priemyseľné aplikácie. Prístroj má integrovanou duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade alebo nemagnetickom (NFe) podklade (napr. zliatiny hliníka). Hodnota hrúbky povlakov je signálom pre určenie rozsahu predošlého poškodenia karosérie haváriou. Rozsah : 3 / 3 mm  Fe/NFe   cena uvedená !!              5 / 3 mm  Fe/NFe    cena na vyžiadanie   Veľmi presné prístroje určen..

924,00 € 770,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer QuaNix 8500 PREMIUM

Absolútne špičkový prístroj na meranie povlakových vrstiev. Disponuje bezdrôtovým prenosom (technol. Bluetooth) nameraných údajov, možnosťou merať dve oddelené vrstvy povlakov (napr.zákl.náter + lak), vlastným software a jazykom menu aj v slovenčine alebo češtine. Vysoká presnosť merania a jednoduchá obsluha.  Umožňuje merať dve na sebe nezávislé vrstvy povlakov na základnom podklade  , napr zákl. náter + vrchný náter (len u duálnej sondy Fe/NFe) Cenu prístroja je potrebné dopytovať osobitne podľa požadovanej konfigurácie príslušenstva   Základne technické údaje : Pre meranie na Fe a NFe podkladoch. Merací rozsah 0 ÷ 5000 µm (podľa použitej son..

0,00 € 0,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer Fe/NFe do 2 mm PROFI - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod.. K meraniu povrchu sona potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej priemyseľnej oblasti. Velmi rýchla a jednoduchá kalibrácia.&nb..

102,00 € 85,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/NFe do 2 mm PROFI AKUSTIK - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a priemyseľn..

96,00 € 120,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/NFe do 2 mm PROFI AKUSTIK - integrovaná gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálnu gulôčkovú sondu, ktorá umožňuje meranie na oblých podkladoch. K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia napríklad v priemysle. Model AKUSTIK  poskytuje užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povl..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 5 mm - integrovaná gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so špeciálnou gulôčkovou sondou integrovanou do tela prístroja. Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály) podkladoch - základný materiál. Okrem štandardných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a ..

80,00 € 66,67 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/ Al do 5 / 2 mm - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer novej generácie - merač hrúbky suchých povlakov  so špeciálnou gulôčkovou sondou integrovanou do tela prístroja. Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Okrem štanadrdných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístr..

90,00 € 75,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 3 mm - káblová plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály) podkladoch - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca oboch rúkNovinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku). Rozsah je prednastavený výrobcom ( informácie na dopyt).0 - 120  μm : zelené podsvietenie121 - 220  μm  : žlté podsvieteni..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku na Fe / Al do 5 /2 mm - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov s guľôčkovou kontaktnou duálnou sondou na pevne pripojenom kábli. Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) materiáloch ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné).Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú viac výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca obidvoch rúk.Výhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach (napr. rôzne záhyby), kde by pri použití integrovanej sondy bolo nemožné priame odčítanie hodnôt. Káblová so..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 5 mm - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie s gulôčkovou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály) podkladoch - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyseľné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca obou rúkVýhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by bolo nemožné priame.  odčítanie hodnôt.  A taktiež má káblová sonda výhodu pri mer..

90,00 € 75,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe do 2 mm s káblovou plochou sondou

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) podkladoch - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyseľné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca obou rúkVýhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by bolo nemožné priame.  odčítanie hodnôt.  A taktiež má káblová sonda výhodu pri meraní p..

66,00 € 55,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 2 mm - káblová plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie s plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) podkladoch ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyseľné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca obou rúkVýhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by bolo nemožné priame odčí..

72,00 € 60,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 2 mm - integrovaná plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie s plochou kontaktnou sondou na pevne zabudovanej sonde v tele prístrojaPrístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) podkladoch ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyseľné aplikácie.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku). Rozsah je prednastavený výrobcom ( informácie na dopyt).0 - 120  μm : zelené podsvietenie121 - 220  μm  : žlté podsvietenie221 ..

63,00 € 52,50 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 3 /2 mm - integrovaná plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou duálnou sondou zabudovanou v tele prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na na feromagnetických (oceľové materiály) ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku). Rozsah je prednastavený výrobcom ( informácie na dopyt).0 - 120  μm : zelené podsvietenie121 - 220  μm  : žlté podsvietenie221 a v..

60,00 € 50,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku eXpert Fe / NFe / Zn do 2 mm - káblová gulôčková sonda

Elegantný sofistikovaný merač hrúbky lakov na oceľových - magnetických ( Fe) a zliatinových s obsahom hliníku - nemagnetických (NFe) podkladochPoužitie pre priemyselné aplikácie , auto-moto oblasť, inšpekčné a certifikačné činnosti a pod..Tento prístroj má však skvelú funkciu navyše. Dokáže zistiť , či je základný materiál opatrený galvanizovanou vrstvou antikoróznej ochrany pod vrchným lakom a to až do hrúbky vrstvy 400 mikrometrov. U automobilov teda ide o pozinkované vrstvyTáto funkcia  však nie je vždy korektná u japonských vozidiel zn. MAZDA , HONDA, NISSAN, kde sa antikorózna zinková vrstva nanáša inou technológiou ako u väčšiny ostaných značiek vozidiel Výsled..

132,00 € 110,00 € bez DPH