Digitálny povlakomer Fe / NFe AKUSTIK

 • Digitálny povlakomer Fe / NFe AKUSTIK
Kód produktu:
MGR 11-S-AL
Dostupnosť:
skladom
 • 78,00 €
 • 60,00 €

 • (50,00 € bez DPH)

 ks

Digitálny povlakomer - merač hrúbky laku  pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch.

NOVINKA  modelu AKUSTIK 

je schopnosť poskytnúť užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povlakov akustickým signálom.

Jedno "pípnutie" :  pôvodný lak alebo jeden náter ( 0 - 170 mikrometrov)

 Dve  "pípnutie"  po sebe :   dve vrstvy na sebe  ( 170 - 350 mikrometrov )

Jedno dlhšie neprerušené "pípnutie" : niekoľko vrstiev na sebe ako sú gity + laky  ( 350 - 1499 mikrometrov) 

Technické údaje :

 • Rozsah merania :  1990 mikrometrov pre obe sondy
 • Odčítanie hodnôt : po 10 mikrometroch
 • Dĺžka prípojného káblika : 80 cm
 • Pamäť  :  30 nameraných hodnôt
 • Podsvietený displej 
 • LED diódové prisvetlenie na zadnej strane obalu merača
 • Napájanie : 2 x AA baterie 1,5 V ( cca 100 hodín kapacita)
 • Pracovná teplota : - 20 až + 40 st.CPríbuzné produkty:

Digitálny povlakomer Fe / NFe BT 1500

Digitálny povlakomer - merač hrúbky laku  pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály)  alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch Prístroj automaticky rozlíši typ podkladu a zmerá príslušnú hodnotu hrúbky povlaku. Veľmi rýchla a jednoduchá kalibrácia  !!! Technické parametre : Rozsah merania :  1500 mikrometrov pre obe sondy ( oceľ / zliatiny hliníka) Odčítanie hodnôt : po 10 mikrometroch Dĺžka prípojného káblika : 80 cm Pamäť  :  30 nameraných hodnôt Podsvietený displej  Batéria 9V , kalibračné doštičky a sú súčasťou balenia  Batéria ni..

72,00 € 60,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer Fe/NFe PROFI

Profesionálny digitálny povlakomer s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod.. K meraniu povrchu sona potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej priemyseľnej oblasti. Velmi rýchla a jednoduchá kalibrácia. ..

102,00 € 85,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer Fe/NFe PROFI AKUSTIK - káblova sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a priemyseľn..

102,00 € 120,00 € 85,00 € bez DPH