Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 2 mm AKUSTIK - káblová plochá sonda

 • Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 2 mm AKUSTIK - káblová plochá sonda
Kód produktu:
MGR11SAL
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
 • Cena: 72,00 €

 • (60,00 € bez DPH)

Digitálny povlakomer - merač hrúbky laku  pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) alebo neferomagnetických (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch.

NOVINKA  modelu AKUSTIK 

je schopnosť poskytnúť užívateľovi informáciu o možnom počte jednotlivých vrstiev lakov, resp.iných povlakov akustickým signálom.

Jedno "pípnutie" :  pôvodný lak alebo jeden náter ( 0 - 170 mikrometrov)

 Dve  "pípnutie"  po sebe :   dve vrstvy na sebe  ( 170 - 350 mikrometrov )

Jedno dlhšie neprerušené "pípnutie" : niekoľko vrstiev na sebe ako sú gity + laky  ( 350 - 1990 mikrometrov) 

Technické údaje :

 • Rozsah merania :  1990 mikrometrov pre obe sondy
 • Odčítanie hodnôt : po 10 mikrometroch
 • Dĺžka prípojného káblika : 80 cm
 • Pamäť  :  30 nameraných hodnôt
 • Podsvietený displej 
 • LED diódové prisvetlenie na zadnej strane obalu merača
 • Napájanie : 2 x AA baterie 1,5 V ( cca 100 hodín kapacita)
 • Pracovná teplota : - 20 až + 40 st.CPríbuzné produkty:

Digitálny povlakomer Fe/NFe do 2 mm PROFI - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod.. K meraniu povrchu sona potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej priemyseľnej oblasti. Velmi rýchla a jednoduchá kalibrácia.&nb..

102,00 € 85,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/NFe do 2 mm PROFI AKUSTIK - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a priemyseľn..

96,00 € 120,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 2 mm - káblová plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie s plochou kontaktnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) podkladoch ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyseľné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca obou rúkVýhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by bolo nemožné priame odčí..

72,00 € 60,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe / Al do 3 /2 mm - integrovaná plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou duálnou sondou zabudovanou v tele prístroja.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na na feromagnetických (oceľové materiály) ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Novinkou série 13 je farebné rozlíšenie displeja prístroja podľa hrúbky laku (povlaku). Rozsah je prednastavený výrobcom ( informácie na dopyt).0 - 120  μm : zelené podsvietenie121 - 220  μm  : žlté podsvietenie221 a v..

60,00 € 50,00 € bez DPH