Merač hrúbky laku eXpert Fe / NFe / Zn do 2 mm - káblová gulôčková sonda

  • Merač hrúbky laku eXpert  Fe / NFe / Zn  do 2 mm - káblová gulôčková sonda
Kód produktu:
E12SAL
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 132,00 €

  • (110,00 € bez DPH)

Elegantný sofistikovaný merač hrúbky lakov na oceľových - magnetických ( Fe) a zliatinových s obsahom hliníku - nemagnetických (NFe) podkladoch

Použitie pre priemyselné aplikácie , auto-moto oblasť, inšpekčné a certifikačné činnosti a pod..


Tento prístroj má však skvelú funkciu navyše. 

Dokáže zistiť , či je základný materiál opatrený galvanizovanou vrstvou antikoróznej ochrany pod vrchným lakom a to až do hrúbky vrstvy 400 mikrometrov. U automobilov teda ide o pozinkované vrstvy

Táto funkcia  však nie je vždy korektná u japonských vozidiel zn. MAZDA , HONDA, NISSAN, kde sa antikorózna zinková vrstva nanáša inou technológiou ako u väčšiny ostaných značiek vozidiel 


Výsledky meraní prístroj môže zapísať do 10 blokov po 100 hodnotách. Všetky merania v týchto blokoch umožňuje prístroj preniesť do výstupu na PC ( USB kábel) a v prehľadnej tabuľke je možné ich vytlačiť vo formáte Pdf. Software a ovládače si môžete stiahnúť zo stránky výrobcu


Telo prístroja je vyrobené z hliníku , káblová sonda je veľmi dobre ohybná a gulôčková sonda zabezpečuje dobrý kontakt hlavy sondy s meraným podkladom.


Prístroj ako zdroj používa vstavanú LiPo akumulátor s kapacitou  1000 mAh , ktorá sa nabíja cez USB kábel 


Technické špecifikácie :


Automatická identifikácia podkladov ( oceľ, galvanizovaná oceľ , hliníkové zliatiny)

Gulôčková kontaktná sonda  na 80 cm kábli

Možnosť pripojenia k počítaču a vygenerovanie správy o meraní vo formáte pdf

Odolné hliníkové púzdro

Pamäť: 1 000 meraní (10 blokov po 100 meraní)

Funkcia automatickej kalibrácie

Merací rozsah od 0 do 2000 µm

Rozlíšenie merania: 1 µm alebo 10 µm ( je možné nastaviť v MENU)

Veľký, jasný displej

Vstavaná LED lampička 

Zvuková signalizácia 

Napájanie: vstavaná batéria 

Nabíjanie cez USB kábel

Výdrž batérie až 10 hodín,

Pracovná teplota od -20 ° C do 40 ° C,

Automatické vypnutie po dvoch minútach nečinnosti ( je možné nastaviť aj iný čas)

Ochranný obal 


Poznámka :

V súčasnosti je MENU výrobku v poľskom jazyku, pri kúpe Vám radi poradíme ako s prístrojom pracovať. 


Príbuzné produkty:

Digitálny povlakomer QuaNix Handy Fe/NFe

Povlakomer QuaNix HANDY je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením nameraných hodnôt. Je vhodný najmä pre potreby autopredajcov, autoservisov, ale aj napr. pre autolakovne. Prístroj má integrovanou duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade alebo nemagnetickom (NFe) podklade (napr.zliatiny hliníka). Hodnota hrúbky povlakov je signálom pre určenie rozsahu predošlého poškodenia karosérie haváriou alebo inak. Prístroj je dodávaný vrátane ochranného vrecka s klipom na opasok a batérií 2 x AA + kalibračný výstupný protokol výrobcu Záruka :  3 roky ( 36 mesiacov) od dátumu zakúpenia  (  nevzťahuje sa na mechanické..

540,00 € 450,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer QuaNix 4500 Fe / NFe / 3-5 mm

Povlakomer QuaNix 4500 je univerzálny merací prístroj s digitálnym zobrazením nameraných hodnôt. Je vhodný najmä pre potreby autopredajcov, autoservisov, ale aj napr. pre autolakovne a aj priemyseľné aplikácie. Prístroj má integrovanou duálnu sondu, ktorá umožňuje merať hrúbku povlakov na základnom magnetickom (Fe) podklade alebo nemagnetickom (NFe) podklade (napr. zliatiny hliníka). Hodnota hrúbky povlakov je signálom pre určenie rozsahu predošlého poškodenia karosérie haváriou. Rozsah : 3 / 3 mm  Fe/NFe   cena uvedená !!              5 / 3 mm  Fe/NFe    cena na vyžiadanie   Veľmi presné prístroje určen..

924,00 € 770,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer QuaNix 8500 PREMIUM

Absolútne špičkový prístroj na meranie povlakových vrstiev. Disponuje bezdrôtovým prenosom (technol. Bluetooth) nameraných údajov, možnosťou merať dve oddelené vrstvy povlakov (napr.zákl.náter + lak), vlastným software a jazykom menu aj v slovenčine alebo češtine. Vysoká presnosť merania a jednoduchá obsluha.  Umožňuje merať dve na sebe nezávislé vrstvy povlakov na základnom podklade  , napr zákl. náter + vrchný náter (len u duálnej sondy Fe/NFe) Cenu prístroja je potrebné dopytovať osobitne podľa požadovanej konfigurácie príslušenstva   Základne technické údaje : Pre meranie na Fe a NFe podkladoch. Merací rozsah 0 ÷ 5000 µm (podľa použitej son..

0,00 € 0,00 € bez DPH

Digitálny povlakomer Fe/NFe do 2 mm PROFI - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod.. K meraniu povrchu sona potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej priemyseľnej oblasti. Velmi rýchla a jednoduchá kalibrácia.&nb..

102,00 € 85,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/NFe do 2 mm PROFI AKUSTIK - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  s duálnou sondou na externom kábliku pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého povlaku na feromagnetických Fe (oceľové materiály)  podkladoch  alebo na neferomagnetických NFe (zliatiny hliníka a pod.)  podkladoch. Okrem bežných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístrojom máte široký rozsah použitia aj v inej činnosti a priemyseľn..

96,00 € 120,00 € 80,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe/ Al do 5 / 2 mm - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer novej generácie - merač hrúbky suchých povlakov  so špeciálnou gulôčkovou sondou integrovanou do tela prístroja. Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľové materiály) ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Okrem štanadrdných vlastností má prístroj špeciálne vyvinutú sondu pre meranie na vypuklých a vydutých podkladoch - ako napr. kryty tlmičov , okolie VIN čísiel, rôzne záhyby, lišty  a pod..  K meraniu povrchu sonda potrebuje minimálnu plochu narozdiel od iných podobných prístrojov a preto s týmto prístr..

90,00 € 75,00 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku Fe / NFe do 3 /2 mm - káblová plochá sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov  novej generácie so plochou kontaktnou duálnou sondou na pevne pripojenom kábli.Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na na feromagnetických Fe  (oceľové materiály) ako aj na neferomagnetických NFe podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné) - základný materiál.Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú aj viacej výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca oboch rúkVýhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach ( rôzne záhyby napr.) , kde pri použití integrovanej sondy by..

69,00 € 57,50 € bez DPH

Digitálny merač hrúbky laku na Fe / Al do 5 /2 mm - káblová gulôčková sonda

Profesionálny digitálny povlakomer - merač hrúbky suchých povlakov s guľôčkovou kontaktnou duálnou sondou na pevne pripojenom kábli. Prístroj je určený pre presné meranie hrúbky vrstiev laku alebo iného suchého pevného povlaku na feromagnetických (oceľových) materiáloch ako aj na neferomagnetických podkladoch (zliatiny hliníku alebo iné).Prístroj je určený pre rôzne priemyselné aplikácie.Káblové sondy majú viac výhod oproti integrovaným, ale je potrebná spolupráca obidvoch rúk.Výhodou káblovej sondy je najmä to, že je možné meranie aj na skrytých miestach (napr. rôzne záhyby), kde by pri použití integrovanej sondy bolo nemožné priame odčítanie hodnôt. Káblová so..

96,00 € 80,00 € bez DPH

Merač hrúbky laku FE/ Al do 2 mm - vreckový

Vreckový merač hrúbky laku pre zisťovanie hrúbky laku a iných povrchových nánosov na magnetickom FE - oceľové  podklady alebo aj nemagnetickom NFe kovovom zliatinovom podklade - hliníkové zliatinyMerací rozsah : 0 - 2 mmPresnosť: +/-  2 %..

33,00 € 27,50 € bez DPH