Magnetický stojan s odchýlkomerom - 3 smerný

  • Magnetický stojan s odchýlkomerom - 3 smerný
Kód produktu:
ST-MAHO2UPG
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 36,00 €

  • (30,00 € bez DPH)

Univerzálne zariadenie pre automobilový a strojársky priemysel.
Kontaktný bod zisťuje najmenšiu odchýlku zaznamenanú na analógovom merači.
Stojan s magnetickým podstavcom má 2 kľbové nastavenia a 1 otočné a tak je možné prispôsobiť odchýlkomer v rôznych polohách, čo umožňuje lepšie usadenie a presnosť (viď priložený obrázok)
 
Prístroj sa používa okrem iného na meranie zohýbaných brzdových kotúčov, hriadeľov, remeníc, nábojov.

Technické parametre:
rozsah merania 0-10 mm
- presnosť 0,01 mm
- tŕň Ø 8 mm
 
Obsah sady:
- magnetický podstavec (statív pre snímač) ON/OFF
- analógový merač - odchýlkomer 0-10 mm/0,01 mm
 
Balenie: plastový boxPríbuzné produkty:

Analógový indikátor pre nastavenie hornej úvrati s ryskami SATRA

Presný analógový indikátor pre meranie tzv. "mŕtveho" bodu hornej úvrati piestu alebo nerovnosti náboja a iné merania.Indikátor má na obvodu posuvné ryskyPoužitie aj pre nastavenie vstrekovačov, čerpadiel, osovej výchylky a iné meraniaDelenie stupnice 0,01  ..

24,00 € 20,00 € bez DPH

Magnetický stojan s odchýlkomerom

Univerzálne zariadenie pre automobilový a strojársky priemysel.Kontaktný bod zisťuje najmenšiu odchýlku zaznamenanú na analógovom merači.Kĺbový stojan s magnetickým podkladom umožňuje lepšie usadenie a presnosť. Prístroj sa používa okrem iného na meranie zohýbaných brzdových kotúčov, hriadeľov, remeníc, nábojov.Technické parametre:- rozsah merania 0-10 mm- presnosť 0,01 mm- tŕň Ø 8 mm Obsah sady:- magnetický podstavec (statív pre snímač) ON/OFF- analógový merač - odchýlkomer 0-10 mm/0,01 mm Balenie: plastový box ..

27,00 € 22,50 € bez DPH

Stojan pre uhlové brúsky s otočným zverákom + 5 x rezný kotúč 125 x 1,0 mm

Profesionálny stojan pre uhlové brúsky s kotúčom i 115 a 125 mm ( v ktorých sú rukoväte nastavené v uhle 90o).Stojan umožňuje presné rezanie kovových profilov.Držak je vyrobený z hliníka a plastových dielov.  Súčasťou stojanu je otočný zverák pre horizontálne polohovanie a umožňuje nastavenia uhla rezu od 0 do 45 Stojan je možné pevne uchytiť na pracovnú dosku dielenské stola, vozíka a apod.Technické parametre:- rozmery stojana : 268 x 251 x 251 mm- použitie: jednoručné uhlové brúsky ø 115/125 mm- hmotnosť: 2,2 kgBalenie stojana pozostáva:Stojan, statív, držiak uhlovej brúsky pre kotúče o priemeru 115 - 125 mm a 5 rezných kotúčov 125 x 1,0 mm..

20,00 € 16,67 € bez DPH

Magnetická vodováha na meranie uhla odklonu kola

Jednoduché zariadenie na meranie a nastavenie uhla odklonu pred a po výmene teleskopického tlmiča tak, aby mal rovnaký odklon. Je to dôležité najmä pri opravách súvisiacich s výmenou tlmičov alebo iných komponentov ovplyvňujúcich geometriu kolies. Meradlo sa upevňuje priamo na náboj alebo na brzdové kotúče pomocou magnetu v podstave. Použitie pre osobné aj nákladné autá.Nastavenie úrovne od -5 stupňov do 5 stupňov prostrednictvom regulačnej skrutkyS pomocou tohto merača je možné upraviť alebo skontrolovať správnu geometriu kolies Materiál: hliník, silný ferromagnet, sklenená vodováhaBalenie: kartónový obal+penová vložka..

20,00 € 16,67 € bez DPH

Indikátor analógový pre nastavenie hornej úvrati, vychýlenia disku 0 - 10 mm

Presný analógový indikátor pre meranie hornej úvrati piestu alebo nerovnosti náboja a iné podobné merania.Použitie aj pre nastavenie vstrekovačov, čerpadiel, osovej výchylky.Rozsah 0-10 mmDelenie stupnice 0,01 ..

15,00 € 12,50 € bez DPH