Reklamné , informačné a organizačné  produkty

Reklamné , informačné a organizačné produkty

Široká ponuka produktov určených pre prezentačné účely predmetov alebo služieb ako napr. stojany a  držiaky prospektov, zábranové systémy, presklenné vitríny, elektrostatické fólie a apod.

Klaprámy a zákaznícke pútače
Zákaznícke stojany a pútače

 


Informačné vitríny
Informačné vitríny
Organizačné produkty
Organizačné produkty
Zábranové systémy
Zábranové systémy
Zakladacie obaly na reklamné účely
Zakladacie obaly na reklamné účely
Informačné nosiče
Informačné nosiče
Zástavky, strapce a vlajky
Zástavky, strapce a vlajky
Nájazdové podstavce-rampy
Nájazdové podstavce-rampy
Akrylové stojančeky
Akrylové stojančeky

Nájazdové rampy do 2 ton / 2 ks + zdviháky

Nájazdové servisné podstavce (rampy) sú určené pre rýchle zdvihnutie vozidla kdekoľvek na rovnom podklade. Výhodou je možnosť prizdvihnutia vozidla pomocou hydraulických zdvihákov - tzv. panenky, ktoré sú súčasťou balenia. Technické parametre: Nosnosť: 2 tony Maximálny zdvih / výška: 380 mm Minimálna výška: 225 mm Dĺžka: 1,14 m Šírka: 320 mm Rozmery balenia: 141 x 36 x 31 cm Hmotnosť 39 kg   Balenie obsahuje jeden pár, teda dve rampy + hydraulické zdviháky (panenky).     ..

skladom
138,00 € 115,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 s magnetickým klipom PROFI MG

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. V prevedení "PROFI MG" se vrecko na prednej strane uzatvára na magnetický kontakt Farebné prevedenie : modrá , zelená , červená , sivá, černá, žltá Minimálne množstvo odberu : 10 ks Rozmer dosky : 23,5 x 33 cm (š x v) ..

skladom
4,80 € 5,52 € 4,00 € bez DPH

Kľúčenky plastové - jednorázové 1000 ks biele / žlté

Najpoužívanejšie kľúčenky na Slovensku! Jednorázové použitie, veľmi pevný materiál (papierplast) odolný voči mechanickému namáhaniu. Balenie 1000 ks Farba: biela alebo žltá ( uveďte prosím do poznámky k objednávke) ..

skladom
51,00 € 42,50 € bez DPH

Vitrína na letáky pre exteriér

Vitrína pre exteriér s ESG bezpečnostným sklom a ABS plastovými hranami.Zadná stena je z ohýbaného plechu, na ktorej sú pántami upevnené rámové dvere vitríny. Zámky sú z dvoma klúčmi.  ..

o dostupnosti sa informujte
276,00 € 230,00 € bez DPH

Elektrostatické zakladacie obaly na letáky, prospekty DIN A4 - strieborný rámček

Zakladacie elektrostatické fólie "Pricing pocket" sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku na hladkú priehľadnú plochu, ako napr. sklo, akryl. sklo (plexisklo) a pod., bez použitia lepidla, lepiacej pásky alebo iných podobných pomôcok. Majú elegantný dizajn s oblými rohmi. Jedinečná technológia spracovania fólie umožňuje prakticky neobmedzenú dobu použitia a tým značne usporiť čas a napokon aj finančné prostriedky. Aplikácia obalov na vhodný povrch nemá vplyv na prípadné elektronické zabezpečovacie systémy a po jej odstránení nie je potrebné žiadne dodatočné čistenie podkladu. Vhodné najmä pre použitie vo výkladoch, presklenných dverách (cestovné kancelárie, realitn..

skladom
90,00 € 75,00 € bez DPH

Zástavky SPECTRUM 30 x 45 cm / 30 m

Zástavky vyrobené z pevnej vodovzdornej fólie. 2 farebné vyhotovenia: A: pestré B: červeno / modro / biele Rozmer zástaviek: 30 x 45 cm Dĺžka: 30 m ..

o dostupnosti sa informujte
24,00 € 20,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 JUMBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "JUMBO" je možné vložiť aj hrubšiu knižku - napr. servisnú knihu a pod.. Predná záložka sa uzatvára na zadnej strane dosky na suchý zips.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzatvára na suchý zips Prevedenie dosiek JUMBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuj..

do 3 - 10 dní
6,60 € 5,50 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 TURBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "TURBO" je možné vložiť aj hrubší knižku - napr. servisnú knihu a pod.. V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzátvara na suchý zips Prevedenie dosiek TURBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuje sa dlhou životnosťou a mechanickou odoľnosťou  Farebné preved..

do 3 - 10 dní
5,88 € 6,36 € 4,90 € bez DPH

Vitrína Prémium Exteriér

Vitrína v hliníkovom ráme v prevedení strieborný elox s bezpečnostným ESG sklom je určené pre exteriérové využitie. Vitrína je uzamykateľná, 2 kľúče. Zadná stena je magnetická a popisovatelná fixkami.   Vitríny je možné dodať aj v inej farbe profilu :  biela RAL 9003                                                                     červená RAL 3020                                           &..

o dostupnosti sa informujte
252,00 € 210,00 € bez DPH

Strapce Metalex STANDART

Strapce s metalickým leskom, 9 základných jednofarebných prevedení + pestré prevedenie. Sú vhodné ako optický upútavač pre autobazáre, odstavné plochy, zábavné parky, na plašenie vtákov vo viniciach a iné  Materiál je pevný a stabilný , životnosť cca 2-4 roky Dĺžka 18 - 20 m.Cena sa stanovuje podľa počtu balíkov ( metrov) na zakázku     ..

zákazková výroba
1,20 € 1,00 € bez DPH

Strapce Metalex EXCLUSIVE 18 m

Špeciálna fólia s kovovým leskom, vysoká hustota strapcov, dĺžka 18 m, zrkadlový efekt, striedanie farieb po 40 cm, veľmi trvanlivé, možnosť nadväzovať.  Strapce s metalickým leskom sú vhodné ako optický upútavač pre autobazáre, odstavné plochy, zábavné parky, na plašenie vtákov vo viniciach a na iné účely, na ktoré je potrebné na väčšiu vzdialenosť upútať pozornosť Niektoré farebné kombinácie nemusia byť dostupné - je potrebné sa informovať      Vyrábame na objednávku aj iné farebné kombinácie !!     ..

zákazková výroba
36,00 € 30,00 € bez DPH

Plastový klip - prísavka + zvierka 2,2 cm

Pomocou tejto užitočnej pomôcky povedie k jasnej organizácii v oblasti skladovania a prepravy, ako aj vo všetkých výrobných , obchodných a iných  oblastí. Zvýšite tak logistickú  produktivitu čo povedie aj k zníženiu nákladovosti na pracovný proces. S presným označením sa zamestnanci skladu, objednávatelia a obsluha vysokozdvižných vozíkov rýchlo presmerujú na správne miesto. Okrem toho sú tieto prvky vhodné aj na označovanie cien v obchodných prevádzkach na označovanie tovarov.   Typ : prísavka - klipová zvierka Rozmery : prísavka 4,5 cm / zvierka 2,2 cm Materiál : akryl - kov Farba : transparent     ..

skladom
1,50 € 1,25 € bez DPH

Plánovacia tabuľa T-CARD

Týždenný T-Card plánovač slúži na prehľadné zobrazenie programu dňa. Umožňuje okamžitý prehľad o plánovanej činnosti. Štandartná farba rastra strieborná (šedá). Rám z eloxovaného hliníka, plastové rohy Štandartne příslušenstvo pre zavesenie na stenu. V cene je aj 300 ks základných kartičiek + 50 doplnkových v bielej farbe (indexový stĺpec) Výhoda kartičiek je v tom, že umožňujú vypisovať aj iné dodatočné údaje a poznámky. Tabule sa dodávajú v rôznych kombináciach stĺpcov a počtov riadkov E908900006 : 5 stĺpcov + 1 index, 20 riadkov vr. 300 kartičiek veľkých a 50 ks malých v bielej farbe , rozmer tabuľe : 455 x 464mm ( š x v) E9089000..

do 7 - 14 dní
90,00 € 75,00 € bez DPH

Kľúčenky PLAST 35 x 50 mm -žlté 200 ks

Rozmer popisnej časti: 3,5 x 5 cm Farba : žltá Balenie 200 ks vrátane krúžkov a 2 fixiek ..

skladom
32,40 € 27,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa 30 x DIN A4

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 alebo A5 od nemeckého výrobcu sú vyhotovené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu  a predstavujú profesionálne organizačnú pomôcku  pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné použitie. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých priehradok sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu..

do 2 - 4 týždňov
270,00 € 225,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa 20 x DIN A4

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 alebo A5 od nemeckého výrobcu sú vyhotovené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu a predstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku  pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné použitie. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých prepážok sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, naj..

do 2 - 4 týždňov
216,00 € 180,00 € bez DPH

Závesný držiak prospektov A4

Elegantný, hliníková konštrukcia držiaka v dvojfarebnom prevedení: strieborno-čierna alebo strieborná farba. Držiak je možné osadiť až 4 kapsami formátu A4. ..

do 3 - 10 dní
168,00 € 140,00 € bez DPH

Závesný držiak na prospekty 3 x A4

Akrylový držiak na prospekty formátu A4 s možnosťou umiestnenia na stenu - 3 priečinky. ..

do 3 - 10 dní
43,92 € 36,60 € bez DPH