Zakladacie obaly na reklamné účely

Zakladacie obaly na reklamné účely


Reklamné elektrostatické zakladacie obaly "Easy Pocket"

Zakladacie obaly „EASY POCKET“ sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku na hladkú priehľadnú plochu, ako napr. sklo, akryl. sklo (plexisklo), a pod., bez použitia lepidla, lepiacej pásky alebo iných podobných pomôcok. Jedinečná technológia spracovania fólie umožňuje prakticky neobmedzenú dobu použitia a tým značne usporiť čas a napokon aj finančné prostriedky. Naviac aplikácia obalov na vhodný povrch nemá vplyv na prípadné elektronické zabezpečovacie systémy a po jej odstránení nie je potrebné žiadne dodatočné čistenie podkladu. Formát A4. Vysoká tepelná odolnosť! Farebné lemovanie (červené, zelené, žlté, strieborné) Na želanie je možné vyrobiť aj iné formáty a r..

zákazková výroba
5,40 € 4,50 € bez DPH

Elektrostatické zakladacie obaly na letáky, prospekty DIN A4 - strieborný rámček

Zakladacie elektrostatické fólie "Pricing pocket" sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku na hladkú priehľadnú plochu, ako napr. sklo, akryl. sklo (plexisklo) a pod., bez použitia lepidla, lepiacej pásky alebo iných podobných pomôcok. Majú elegantný dizajn s oblými rohmi. Jedinečná technológia spracovania fólie umožňuje prakticky neobmedzenú dobu použitia a tým značne usporiť čas a napokon aj finančné prostriedky. Aplikácia obalov na vhodný povrch nemá vplyv na prípadné elektronické zabezpečovacie systémy a po jej odstránení nie je potrebné žiadne dodatočné čistenie podkladu. Vhodné najmä pre použitie vo výkladoch, presklenných dverách (cestovné kancelárie, realitn..

skladom
90,00 € 75,00 € bez DPH

PASPART POCKET

Špeciálna fólia v tvare kapsy sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku alebo iného oznamu. Kapsu je možné používať samostatne - napríklad s použitím magnetky umiestniť na magnetickú tabuľu alebo inak pripevniť na iné plochy.               ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

Orámovaný papier PASPART FRAME

Farebne orámovaný papier určený k priamej tlači reklamných letákov alebo cenových tabuliek a ponúk. Rámovanie zvýrazní textový formát.  Papier sa dodává v týchto farebných prevedeniach : červený, zelený, žltý, modrý sivý - strieborný , rôznofarebný Balenie : 50 ks Ide o špeciálny papier 120g / m2   vysokej belosti a kvalitnej sieťotlači farebného rámovania   Papierové rámiky je  používať samostatne - napríklad s použitím magnetky umiestniť na magnetickú tabuľu alebo inak pripevniť na iné plochy Alebo je možné papier vložiť do špeciálneho plastového držiaku a umiestniť celý komplet za okná vozidiel v autobazároch alebo autosalónoch    ..

zákazková výroba
0,00 € 0,00 € bez DPH

EASYFIX POCKET

Zakladacie obaly „EasyFix POCKET“ sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku alebo iného oznamu na hladkú plo­chu, ako napr. sklo, plexisklo, plech, drevotriesku a pod., bez použitia lepidla alebo dodatočnej lepiacej pásky alebo iných podobných pomôcok. Kapsa je vybavená dvoma lepiacimi páskami, ktorá nezanechávajú po odstránení stopy po lepidle na podklade a tým umožňujú výrazne usporiť čas na dodatočné čistenie. S pomocou tohto produktu získate aj lacný a estetický spôsob ako umiestniť na hladkú plochu oznam určený pre zákazníkov a apod.. Obaly je možné použiť aj opakovane po prvom odstránení, ale samozrejme, že pri opätovnej aplikácii sa priľnavosť na ten istý alebo..

do 3 - 10 dní
24,00 € 20,00 € bez DPH