Nájazdové podstavce-rampy

Nájazdové podstavce-rampy

Nájazdové podstavce - rampy , sú určené na prezentáciu automobilov v interiéroch ako aj exteriéroch . Sú vynikajúcim prvkom pre upútanie potenciálnych zákazníkov. Nájazdové podstavce je možné vyrobiť vo farebnosti podľa RAL alebo najviac sa používá prevedenie - lesklý  zinok, ktorý dodá rampe odlesk a tým sa ešte viac stane pútavým prvkom. Ďalej sú samozrejmosťou nájazdové podstavce v povrchovej úprave - pochrómovanie, ktoré patrí k veľmi luxusným dizajnovým reklamným prvkom a je možné ich vidieť najmä v autosalónoch po celom Slovensku

 

Nájazdové podstavce

 


Nájazdové montážne podstavce do 2 ton / 2 ks + zdviháky

Montážne servisné podstavce určené pre rýchle zdvihnutie vozidla prakticky kdekoľvek na rovném podkladu. Výhodou je možnosť prizdvihnutia vozidla pomocou hydraulických zdvihákov - tzv. panenky , ktoré sú súčasťou balenia Technické parametre : Nosnosť: 2 tony Maximálny zdvih / výška: 380 mm Minimálna výška : 225 mm Dĺžka: 1,14 m Šírka: 320 mm Rozmery balenia: 141 x 36 x 31 cm Hmotnost 39kg   Balenie obsahuje dva nájazdy + hydraulické zdviháky (panenky)     ..

do 3 - 10 dní
138,00 € 115,00 € bez DPH

Nájazdové podstavce MINIRAL - pár (2ks)

Rampy sú určené na vystavenie vozidla v showroome, obchodných domoch a iných reprezentačných akciách. Stabilná oceľová konštrukcia moderného dizajnu. Povrchová úprava : zinok  + RAL farba podľa želania Vysoko efektné prevedenie rozmery: 160 x 30 cm (dĺžka x výška kolesa nad zákl. úrovňou) nosnosť: 1 500 kg/pár • rúrková stabilná konštrukcia ( hrubostené rúrky bezšvové) • gumenné podložky • vhodné pre interiér aj exteriér • elegantný design ( plynulý ohyb bez deformácie rúrky v ohybe) Hmotnosť jedného kusu je cca 18 kg a preto náklady na dopravu sú vyššie ako pri bežných balíkoch Cena nie stanovená nakoľko na sklade držíme len pozinkované nájazdy a ..

zákazková výroba
336,00 € 280,00 € bez DPH

Nájazdová rampa MINICHROM 25

- rozmery: 170 x 25 cm (dĺžka x výška kolesa nad zákl. úrovňou) - nosnosť: 1 500 kg/pár Cena je za pár ! • vhodné iba pre interiér, krátkodobo pre exteriér • povrchová úprava – dekoračný chróm Cena je orientačná VHODNÉ PRE VOZIDLA S PREDNÝM AJ ZADNÝM NÁHONOM ..

zákazková výroba
636,00 € 530,00 € bez DPH

Nájazdová rampa MINICHROM 15 NRCHR15

- rozmery: 165 x 15 cm (dĺžka x výška kolesa nad zákl. úrovňou) - nosnosť: 1 500 kg/pár Cena je za pár ! • vhodné iba pre interiér, krátkodobo pre exteriér • povrchová úprava – dekoračný chrómCena je orientačná POZOR: nevhodné pre vozidlá so zadným náhonom (BMW, a pod.) ..

zákazková výroba
636,00 € 530,00 € bez DPH

Nájazdová prezentačná rampa MINZINK - pár (2ks)

Rampy určené na vystavenie vozidla v showroome, obchodných domoch a iných reprezentačných akciách. Stabilná oceľová konštrukcia moderného dizajnu a v povrchovej úprave - lesklý zinok Vysoko efektné prevedenie Výhodou pozinkovaného prevedenia je možnosť povrchovú úpravu kedykoľvek opakovať alebo rampy nastriekať na inú farbu (prášková farba alebo iná technológia)  rozmery: 160 x 30 cm (dĺžka x výška kolesa nad zákl. úrovňou)  nosnosť: 1 500 kg/pár • trubková stabilná konštrukcia • gumenné podložky • vhodné pre interiér aj exteriér • elegantný design ( plynulý ohyb bez deformácie trubky v ohybe) Hmotnosť jedného kusu je cca 18 kg a preto náklady n..

zákazková výroba
300,00 € 250,00 € bez DPH