Notice: session_start(): ps_files_cleanup_dir: opendir(/var/lib/php/sessions) failed: Permission denied (13) in /data/www/lemaxsk.eu/web/system/library/session.php on line 12 Informačné vitríny
Informačné vitríny

Informačné vitríny

Presklenné vitríny sú velmi elegantným dizajnovým prvkom určeným do všetkých priestorov, kde treba poskytnúť informácie alebo prezentovať tovar  ako napr. v hoteloch, úradoch, školy, kancelárie, obchodné a pracovné priestory a apod. Vitríny sú zasklenné a prepracované do všetkých technických detailov tak, aby bolo maximálne zabránené odcuzeniu dokumentov, príp. zničeniu, resp. rýchla a snadná oprava poškodených dielov. Vitríny sú určené do exteriéru ako aj do interiéru a sú vyrábané v širokom sortimente rozmerov a prevedení. Vitríny sú vyhotovené z eloxovaných hliníkových profilov, bezpečnostného skla alebo plexiskla.

Krátke dodacie lehoty umožňujú pružne reagovať na potreby zákazníkov !!!


Informačné vitríny - exteriér
Informačné vitríny - exteriér
Informačné vitríny - interiér
Informačné vitríny - interiér

Vitrína Prémium Exteriér

Vitrína v hliníkovom ráme v prevedení strieborný elox s bezpečnostným ESG sklom je určené pre exteriérové využitie. Vitrína je uzamykateľná, 2 kľúče. Zadná stena je magnetická a popisovatelná fixkami.   Vitríny je možné dodať aj v inej farbe profilu :  biela RAL 9003                                                                     červená RAL 3020                                           &..

o dostupnosti sa informujte
252,00 € 210,00 € bez DPH

Vitrína na letáky pre exteriér

Vitrína pre exteriér s ESG bezpečnostným sklom a ABS plastovými hranami.Zadná stena je z ohýbaného plechu, na ktorej sú pántami upevnené rámové dvere vitríny. Zámky sú z dvoma klúčmi.  ..

o dostupnosti sa informujte
276,00 € 230,00 € bez DPH

Vitrína na dokumenty - interiér / exteriér

Vitrína s hliníkovým rámom typu "slim" vo farbe strieborný elox. Je vybavená odolným plexisklom s UV filtrom, uzamykateľná na kľúč. Má magnetickú lakovanú zadnú stenu vhodnú k popisovaniu alebo pripevneniu dokumentov magnetickými prvkamiPoužitie vhodné v interiéri ako aj exteriéri ..

do 3 - 10 dní
108,00 € 90,00 € bez DPH

Vonkajšia menu vitrína

Elegantná hliníková menu vitrínka určená až pre 4 strany formátu A4. Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie. Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu. Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

o dostupnosti sa informujte
70,68 € 58,90 € bez DPH

Vonkajšia farebná vitrína SCT

Prémiová vonkajšia vitrína rady "T" dostupná v štyroch základných farbách (biela, čierna, červená a modrá). Použité je bezpečnostné ESG sklo a popisovateľná zadná plechová stena. Väčšie rozmery vitrín majú piesty na otváranie.    ..

do 3 - 10 dní
324,00 € 270,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-magnet

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie. Hľbka len 26 mm.Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia.  ..

o dostupnosti sa informujte
50,40 € 42,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-korok

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Hľbka len 26 mm. Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia. ..

o dostupnosti sa informujte
48,00 € 40,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s plechovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je plechová lakovaná na bielo. Vitrína je uzamykateľná.   ..

o dostupnosti sa informujte
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s korkovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je korková Vitrína je uzamykateľná.  ..

o dostupnosti sa informujte
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína Prémium Extra

Robustná vitrína v hliníkovom ráme v striebornom prevedení - prírodný elox. Je určená pre exteriér. Je vybavená špeciálným tvrdeným sklom a bočným uzamykaním. Zadná stena je popisovateľná,magnetická. Vitrína sa dodáva s dvoma kľúčmi ..

o dostupnosti sa informujte
461,40 € 384,50 € bez DPH

Uzamykateľný klaprám

Je určený pre vonkajšie použitie s veľmi odolnou polykarbonátovou prednou ochrannou doskou umiestnenou na pátoch v uzamykateľných dverách rámu. Zámky sú s dvoma kľúčmi.   ..

do 3 - 10 dní
71,76 € 59,80 € bez DPH

Montážne podstavy pre vitríny SCT/SCL

Stojanové podstavy pre vitríny rady SCT a SCL.  Ide o hliníkové profily 60x40 mm. Dodávame s 200x200 mm päticami pre priskrutkovanie alebo voľne pre zabetónovanie. Uvedené ceny sú za 2 ks postav !! ..

o dostupnosti sa informujte
204,00 € 170,00 € bez DPH

Menu vitrína LED

Elegantná hliníková menu vitrínka osvetlením 12/24V LED diódami určená až pre 4 strany formátu A4. Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie. Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu. Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

o dostupnosti sa informujte
210,00 € 175,00 € bez DPH