Informačné vitríny

Informačné vitríny

Informačné presklenné vitríny sú velmi elegantným dizajnovým prvkom určeným do všetkých priestorov, kde treba poskytnúť informácie alebo prezentovať tovar  ako napr. v hoteloch, úradoch, školy, kancelárie, obchodné a pracovné priestory a apod. Vitríny sú zasklenné a prepracované do všetkých technických detailov tak, aby bolo maximálne zabránené odcuzeniu dokumentov, príp. zničeniu, resp. rýchla a snadná oprava poškodených dielov. Vitríny sú určené do exteriéru ako aj do interiéru a sú vyrábané v širokom sortimente rozmerov a prevedení. Vitríny sú vyhotovené z eloxovaných hliníkových profilov, bezpečnostného skla alebo plexiskla.Informačné vitríny - exteriér
Informačné vitríny - exteriér
Informačné vitríny - interiér
Informačné vitríny - interiér

Vitrína na dokumenty - interiér / exteriér

Vitrína s hliníkovým rámom typu "slim" vo farbe strieborný elox. Je vybavená odolným plexisklom s UV filtrom, uzamykateľná na kľúč. Má magnetickú lakovanú zadnú stenu vhodnú k popisovaniu alebo pripevneniu dokumentov magnetickými prvkamiPoužitie vhodné v interiéri ako aj exteriéri ..

do 3 - 10 dní
108,00 € 90,00 € bez DPH

Vonkajšia menu vitrína

Elegantná hliníková menu vitrínka určená až pre 4 strany formátu A4. Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie. Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu. Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

na dopyt
70,68 € 58,90 € bez DPH

Vonkajšia farebná vitrína SCT

Prémiová vonkajšia vitrína rady "T" dostupná v štyroch základných farbách (biela, čierna, červená a modrá). Použité je bezpečnostné ESG sklo a popisovateľná zadná plechová stena. Väčšie rozmery vitrín majú piesty na otváranie.    ..

do 3 - 10 dní
324,00 € 270,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-magnet

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie. Hľbka len 26 mm.Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia.  ..

na dopyt
50,40 € 42,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-korok

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Hľbka len 26 mm. Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia. ..

na dopyt
48,00 € 40,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s plechovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je plechová lakovaná na bielo. Vitrína je uzamykateľná.   ..

na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s korkovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je korková Vitrína je uzamykateľná.  ..

na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína Prémium Extra

Robustná vitrína v hliníkovom ráme v striebornom prevedení - prírodný elox. Je určená pre exteriér. Je vybavená špeciálným tvrdeným sklom a bočným uzamykaním. Zadná stena je popisovateľná,magnetická. Vitrína sa dodáva s dvoma kľúčmi ..

na dopyt
461,40 € 384,50 € bez DPH

Vitrína Prémium Exteriér

Vitrína v hliníkovom ráme v prevedení strieborný elox s bezpečnostným ESG sklom je určené pre exteriérové využitie. Vitrína je uzamykateľná, 2 kľúče. Zadná stena je magnetická a popisovatelná fixkami.   Vitríny je možné dodať aj v inej farbe profilu :  biela RAL 9003                                                                     červená RAL 3020                                           &..

na dopyt
252,00 € 210,00 € bez DPH

Vitrína na letáky pre exteriér

Vitrína pre exteriér s ESG bezpečnostným sklom a ABS plastovými hranami.Zadná stena je z ohýbaného plechu, na ktorej sú pántami upevnené rámové dvere vitríny. Zámky sú z dvoma klúčmi.  ..

na dopyt
276,00 € 230,00 € bez DPH

Uzamykateľný klaprám

Je určený pre vonkajšie použitie s veľmi odolnou polykarbonátovou prednou ochrannou doskou umiestnenou na pátoch v uzamykateľných dverách rámu. Zámky sú s dvoma kľúčmi.   ..

do 3 - 10 dní
71,76 € 59,80 € bez DPH

Montážne podstavy pre vitríny SCT/SCL

Stojanové podstavy pre vitríny rady SCT a SCL.  Ide o hliníkové profily 60x40 mm. Dodávame s 200x200 mm päticami pre priskrutkovanie alebo voľne pre zabetónovanie. Uvedené ceny sú za 2 ks postav !! ..

na dopyt
204,00 € 170,00 € bez DPH

Menu vitrína LED

Elegantná hliníková menu vitrínka osvetlením 12/24V LED diódami určená až pre 4 strany formátu A4. Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie. Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu. Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

na dopyt
210,00 € 175,00 € bez DPH