Informačné vitríny

Informačné vitríny

Informačné presklenné vitríny sú velmi elegantným dizajnovým prvkom určeným do všetkých priestorov, kde treba poskytnúť informácie alebo prezentovať tovar  ako napr. v hoteloch, úradoch, školy, kancelárie, obchodné a pracovné priestory a apod. Vitríny sú zasklenné a prepracované do všetkých technických detailov tak, aby bolo maximálne zabránené odcuzeniu dokumentov, príp. zničeniu, resp. rýchla a snadná oprava poškodených dielov. Vitríny sú určené do exteriéru ako aj do interiéru a sú vyrábané v širokom sortimente rozmerov a prevedení. Vitríny sú vyhotovené z eloxovaných hliníkových profilov, bezpečnostného skla alebo plexiskla.Informačné vitríny - exteriér
Informačné vitríny - exteriér
Informačné vitríny - interiér
Informačné vitríny - interiér

Vonkajšia menu vitrína

Elegantná hliníková menu vitrínka určená až pre 4 strany formátu A4.Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie.Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu.Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

Na dopyt
70,68 € 58,90 € bez DPH

Vonkajšia farebná vitrína SCT

Prémiová vonkajšia vitrína rady "T" dostupné v štyroch základných farbách (biela, čierna, červená a modrá).Bezpečnostné ESG sklo.Popisovateľná zadná plechová stena.Väčšie rozmery vitrín majú piesty na otváranie.  ..

do 3 - 10 dní
324,00 € 270,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-magnet

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Technické parametre:- hĺbka len 26 mm- lakovaná zadná magnetická stena- vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia. ..

Na dopyt
50,40 € 42,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-korok

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Technické parametre:- hĺbka len 26 mm- lakovaná zadná magnetická stena- vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia ..

Na dopyt
48,00 € 40,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s plechovou zadnou stenou-interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitie.Zadná stena je plechová, lakovaná na bielo.Vitrína je uzamykateľná. ..

Na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s korkovou zadnou stenou-interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitie.Zadná stena je korková. Vitrína je uzamykateľná.  ..

Na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína Premium Extra

Robustná vitrína v hliníkovom ráme v striebornom prevedení - prírodný elox.Je určená pre exteriér.Je vybavená špeciálnym tvrdeným sklom a bočným uzamykaním.Zadná stena je magnetická a  popisovateľná.Vitrína sa dodáva s dvoma kľúčmi. ..

Na dopyt
461,40 € 384,50 € bez DPH

Vitrína Premium exteriér

Vitrína v hliníkovom ráme v prevedení strieborný elox s bezpečnostným ESG sklom pre exteriérové využitie.Vitrína je uzamykateľná, má 2 kľúče.Zadná stena je magnetická a popisovateľná fixkami.Vitríny je možné dodať aj v inej farbe profilu - biela RAL 9003, červená RAL 3020, modrá RAL 5010. ..

Na dopyt
252,00 € 210,00 € bez DPH

Vitrína na letáky exteriér

Exteriérová vitrína s ESG bezpečnostným sklom a ABS plastovými hranami.Zadná stena je z ohýbaného plechu, na ktorej sú pántami upevnené rámové dvere vitríny.Zámky sú z dvoma kľúčmi.  ..

Na dopyt
276,00 € 230,00 € bez DPH

Vitrína na dokumenty interiér/exteriér

Vitrína s hliníkovým rámom typu "slim" vo farbe strieborný elox.Vybavená odolným plexisklom s UV filtrom, uzamykateľná na kľúč.Magnetická lakovaná zadná stena vhodná k popisovaniu alebo pripevneniu dokumentov magnetickými prvkami.Použitie v interiéri aj exteriéri. ..

do 3 - 10 dní
108,00 € 90,00 € bez DPH

Uzamykateľný klaprám

Uzamykateľný klaprám je určený pre vonkajšie použitie s veľmi odolnou polykarbonátovou prednou ochrannou doskou umiestnenou na pántoch v uzamykateľných dverách rámu.Zámky sú s dvoma kľúčmi. ..

do 3 - 10 dní
71,76 € 59,80 € bez DPH

Montážne podstavy pre vitríny SCT/SCL

Stojanové podstavy pre vitríny rady SCT a SCL. Hliníkové profily 60 x 40 mm.Dodávame s 200 x 200 mm päticami pre priskrutkovanie alebo voľne pre zabetónovanie.Uvedená cena je za 2 ks postav. ..

Na dopyt
420,00 € 350,00 € bez DPH

Menu vitrína LED

Elegantná hliníková menu vitrínka osvetlením 12 V/24 V LED diódami určená až pre 4 strany formátu A4.Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie.Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu.Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

Na dopyt
210,00 € 175,00 € bez DPH