Informačné vitríny - interiér

Informačné vitríny - interiér


Vitrína na dokumenty - interiér / exteriér

Vitrína s hliníkovým rámom typu "slim" vo farbe strieborný elox. Je vybavená odolným plexisklom s UV filtrom, uzamykateľná na kľúč. Má magnetickú lakovanú zadnú stenu vhodnú k popisovaniu alebo pripevneniu dokumentov magnetickými prvkamiPoužitie vhodné v interiéri ako aj exteriéri ..

do 3 - 10 dní
108,00 € 90,00 € bez DPH

Vonkajšia menu vitrína

Elegantná hliníková menu vitrínka určená až pre 4 strany formátu A4. Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie. Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu. Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

na dopyt
70,68 € 58,90 € bez DPH

Vitrína XS Economik-magnet

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie. Hľbka len 26 mm.Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia.  ..

na dopyt
50,40 € 42,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-korok

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Hľbka len 26 mm. Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia. ..

na dopyt
48,00 € 40,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s plechovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je plechová lakovaná na bielo. Vitrína je uzamykateľná.   ..

na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s korkovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je korková Vitrína je uzamykateľná.  ..

na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH