Informačné vitríny - interiér

Informačné vitríny - interiér


Vonkajšia menu vitrína

Elegantná hliníková menu vitrínka určená až pre 4 strany formátu A4.Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie.Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu.Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

Na dopyt
70,68 € 58,90 € bez DPH

Vitrína XS Economik-magnet

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Technické parametre:- hĺbka len 26 mm- lakovaná zadná magnetická stena- vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia. ..

Na dopyt
50,40 € 42,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-korok

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Technické parametre:- hĺbka len 26 mm- lakovaná zadná magnetická stena- vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia ..

Na dopyt
48,00 € 40,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s plechovou zadnou stenou-interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitie.Zadná stena je plechová, lakovaná na bielo.Vitrína je uzamykateľná. ..

Na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s korkovou zadnou stenou-interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitie.Zadná stena je korková. Vitrína je uzamykateľná.  ..

Na dopyt
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína na dokumenty interiér/exteriér

Vitrína s hliníkovým rámom typu "slim" vo farbe strieborný elox.Vybavená odolným plexisklom s UV filtrom, uzamykateľná na kľúč.Magnetická lakovaná zadná stena vhodná k popisovaniu alebo pripevneniu dokumentov magnetickými prvkami.Použitie v interiéri aj exteriéri. ..

do 3 - 10 dní
108,00 € 90,00 € bez DPH