Informačné vitríny - interiér

Informačné vitríny - interiér


Vitrína na dokumenty - interiér / exteriér

Vitrína s hliníkovým rámom typu "slim" vo farbe strieborný elox. Je vybavená odolným plexisklom s UV filtrom, uzamykateľná na kľúč. Má magnetickú lakovanú zadnú stenu vhodnú k popisovaniu alebo pripevneniu dokumentov magnetickými prvkamiPoužitie vhodné v interiéri ako aj exteriéri ..

do 3 - 10 dní
108,00 € 90,00 € bez DPH

Vonkajšia menu vitrína

Elegantná hliníková menu vitrínka určená až pre 4 strany formátu A4. Je možné ju využiť vonku aj vo vnútri reštaurácie. Horný nadpis je možné vyrobiť na zákazku tlačou na vinylovú fóliu. Stránky sú pripevňované magnetmi. ..

o dostupnosti sa informujte
70,68 € 58,90 € bez DPH

Vitrína XS Economik-magnet

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie. Hľbka len 26 mm.Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia.  ..

o dostupnosti sa informujte
50,40 € 42,00 € bez DPH

Vitrína XS Economik-korok

Ultratenká vitrína pre interiérové využitie.Hľbka len 26 mm. Lakovaná zadná magnetická stena. Vybavená elegantnými plastovými rohmi, ktoré znižujú riziko zranenia. ..

o dostupnosti sa informujte
48,00 € 40,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s plechovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je plechová lakovaná na bielo. Vitrína je uzamykateľná.   ..

o dostupnosti sa informujte
240,00 € 200,00 € bez DPH

Vitrína s posuvnými dverami s korkovou zadnou stenou - interiér

Elegantná vitrína so špeciálnymi zasúvacími dverami vhodná pre interiérové použitieZadná stena je korková Vitrína je uzamykateľná.  ..

o dostupnosti sa informujte
240,00 € 200,00 € bez DPH