Plagátové klaprámy

Plagátové klaprámy


Klaprám 25mm

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v rôznych rozmeroch (DIN A5 - DIN A0, na objednávku formáty podľa želania) pre štandardné formáty plagátov a tlačovín v dvoch prevedeniach: s guľatými (G) alebo ostrými rohmi (R) Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilnej proti UV žiareniu. Zadná stena je vyrobená z nárazuodolného plastu. Profily majú striebornú elexovú úpravu EV1. Na Vaše želanie je možné dodať rám vo farbe podľa škály RAL.       ..

do 3 - 10 dní
18,00 € 15,00 € bez DPH

Plagátový klaprám 15mm

Objednávajte mailom na [email protected] alebo telefonicky na 0903 / 506 047. Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v rôznych rozmeroch (DIN A5 - DIN A0, na objednávku formáty podľa želania) pre štandardné formáty plagátov a tlačovín v dvoch prevedeniach: s guľatými alebo ostrými rohmi. V našej ponuke si môžete vybrať zo siedmich typov profilov, ktoré sa líšia tvarom, aj šírkou (od 15 do 45 mm). Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilnej proti UV žiareniu. Zadná stena je vyrobená z nárazuodolného plastu. Profily majú striebornú elexovú úprav..

do 3 - 10 dní
18,48 € 15,40 € bez DPH

Klaprám uzamykateľný

Uzamykateľný klaprám, ktorý v sebe spája výhody klasického klaprámu pre prezentáciu plakátov a iných reklamných oznamov a zároveň zabezpečenie proti vonkajším pokusom o znehodnotenie ..

do 3 - 10 dní
72,00 € 60,00 € bez DPH
do 3 - 10 dní
24,12 € 20,10 € bez DPH

Klaprám 40mm

Výnimočný design profilu 40 mm. Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v rôznych rozmeroch (DIN norma alebo  na objednávku formáty podľa želania) pre štandardné formáty plagátov a tlačovín.Iba v prevedení s ostrými rohy Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilnej proti UV žiareniu. Zadná stena je vyrobená z nárazuodolného plastu. Profily majú striebornú elexovú úpravu EV1. Na Vaše želanie je možné dodať rám vo farbe podľa škály RAL. ..

do 3 - 10 dní
25,32 € 21,10 € bez DPH

Klaprám 37mm COMPASSO Back Line

Designový klaprám 37mm v elegantnej kombinácii čiernej a striebornej farby. Prevedenie ostrý roh (G) alebo plus zvýšená ochrana pre poveter.vplyvy..

do 3 - 10 dní
23,64 € 19,70 € bez DPH

Klaprám 37mm COMPASSO

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v rôznych rozmeroch (DIN norma alebo  na objednávku formáty podľa želania) pre štandardné formáty plagátov a tlačovín. Klaprám COMPASSO je ponúkaný v dvoch verziách : Ostrý roh  G Zvýšená ochrana pre poveter.vplyvy  :  symbol WR Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antirefle..

do 3 - 10 dní
23,16 € 19,30 € bez DPH

Klaprám 32mm SECURITY

Klaprámy v prevedení SEC - Security majú okrem základných vlastností ešte jednu a to, že nie je snadné ich otvoriť a to preto lebo majú oblý klapový profil a zvýšený počet pružín.Je možné ich otvárať aj s pomocou špeciálného kľúča, ktorý sa dodáva ako príslušenstvo ..

do 3 - 10 dní
23,40 € 19,50 € bez DPH

Klaprám 32mm

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v rôznych rozmeroch (DIN A3 - DIN A0, na objednávku formáty podľa želania) pre štandardné formáty plagátov a tlačovín v dvoch prevedeniach: s guľatými (G) alebo ostrými rohmi (R) Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilnej proti UV žiareniu. Zadná stena je vyrobená z nárazuodolného plastu. Profily majú striebornú elexovú úpravu EV1. Na Vaše želanie je možné dodať rám vo farbe podľa škály RAL. ..

do 3 - 10 dní
21,00 € 17,50 € bez DPH

Klaprám 30mm

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v rôznych rozmeroch (DIN A5 - DIN A0, na objednávku formáty podľa želania) pre štandardné formáty plagátov a tlačovín v dvoch prevedeniach: s guľatými (G) alebo ostrými rohmi (R) Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilnej proti UV žiareniu. Zadná stena je vyrobená z nárazuodolného plastu. Profily majú striebornú elexovú úpravu EV1. Na Vaše želanie je možné dodať rám vo farbe podľa škály RAL. ..

do 3 - 10 dní
22,32 € 18,60 € bez DPH

Klaprám 25mm COLOR/GOLD

Klaprámy je možné objednať v týchto farebných prevedeniach : RAL 9005   čierna RAL 9003   biela RAL 3020   červená RAL 5010   modrá GOLD          zlatá Iné farby sú možné - individuálna kalkulácia..

do 3 - 10 dní
17,28 € 14,40 € bez DPH
do 3 - 10 dní
18,48 € 15,40 € bez DPH

Klaprám 20mm

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v rôznych rozmeroch (DIN A5 - DIN A0, na objednávku formáty podľa želania) pre štandardné formáty plagátov a tlačovín v dvoch prevedeniach: s guľatými (G) alebo ostrými rohmi (R) Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilnej proti UV žiareniu. Zadná stena je vyrobená z nárazuodolného plastu. Profily majú striebornú elexovú úpravu EV1. Na Vaše želanie je možné dodať rám vo farbe podľa škály RAL.   Skladom : Klaprám A1 , ostrý roh , profil 20 mm ..

do 3 - 10 dní
15,00 € 12,50 € bez DPH

Klaprám 16mm SECURITY

Klaprámy v prevedení SEC - Security majú okrem yákladných vlastností ešte jednu a to, že nie je snadné ich otvoriť a to preto lebo majú oblý klapový profil a zvýšený počet pružín.Je možné ich otvárať aj s pomocou špeciálného kľúča, ktorý sa dodáva ako príslušenstvo Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilnej proti UV žiareniu. Zadná stena je vyrobená z nárazuodolného plastu. Profily majú striebornú eloxovú úpravu EV1. Na Vaše želanie je možné dodať rám vo farbe podľa škály RAL. ..

do 3 - 10 dní
18,48 € 15,40 € bez DPH