Zákazkové servisné dosky A4 s magnetickým klipom PROFI MG

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. V prevedení "PROFI MG" se vrecko na prednej strane uzatvára na magnetický kontakt Farebné prevedenie : modrá , zelená , červená , sivá, černá, žltá Minimálne množstvo odberu : 10 ks Rozmer dosky : 23,5 x 33 cm (š x v) ..

skladom
4,80 € 5,52 € 4,00 € bez DPH

Kľúčenky PROFI II 100 ks

Plastové kľúčenky  s identifikačným štítkom sa dodávajú v baleniach po 100 kusoch. Ide o obojstranný plastový identifikačný štítok s rozmermi popisnej časti 80 x 35 mm. Kľúčenky sú primárne určené  na jednorazové použitie. Štítok sa dá popísať fixkou. Dodávajú sa v červenej, modrej, šedej, fialovej, zelenej a žltej farbe.   obj.č.:   E920800635 - červená      E920800648 - šedá          E920800273 - zelená        E920800274 - žltá              E920800647 - modrá       E920800649 - fialová     Na sklade nie sú vždy v..

skladom
14,40 € 18,00 € 12,00 € bez DPH

Kľúčenky plastové - jednorázové 1000 ks biele / žlté

Najpoužívanejšie kľúčenky na Slovensku! Jednorázové použitie, veľmi pevný materiál (papierplast) odolný voči mechanickému namáhaniu. Balenie 1000 ks Farba: biela alebo žltá ( uveďte prosím do poznámky k objednávke) ..

skladom
51,60 € 43,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 PLUS

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "PLUS" je možné formát listu A4 - cca 2-5 ks. V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzátvara na suchý zips. Desky sú vyrobené kvalitne - pevné a suchý zip je naváraný Prevedenie dosiek PLUS je určené pre bežné používanie a vyznačuje sa dlhou životnosťou a mechanick..

na objednávku (zákazková výroba)
4,80 € 4,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 TURBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "TURBO" je možné vložiť aj hrubší knižku - napr. servisnú knihu a pod.. V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzátvara na suchý zips Prevedenie dosiek TURBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuje sa dlhou životnosťou a mechanickou odoľnosťou  Farebné preved..

skladom do 3 - 10 dní
5,88 € 6,36 € 4,90 € bez DPH

Zakladacie servisné dosky KOMBI

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. V prevedení "KOMBI" je možné pre uchytenie pracovného listu použiť prednú klipovú mechaniku alebo dokument vložiť pod PVC záložku. V prednej časti je aj "uško" pre uchytenie ceruzky a apod.. Dosky je možné používať i v iných profesiách k o..

skladom do 3 - 10 dní
4,80 € 4,00 € bez DPH

Plastové kľúčenky jednorázové - značkovače 1000 ks

Plastové jednorázové kľúčenky - označkovače  sa dodávajú ako pásik v balení po  1000 kusov. Ide o úzky  plastový pásik o rozmere 160 x 12,7 mm s 2 otvory na koncoch. Pásik dá popísať fixkou. Dodávajú sa v modrej, červenej, zelenej, červenej, oranžovej, žltej a bielej farbe.   obj.č.: E921900105 - modrá E921900106 - zelená E921900107 - červená E921900108 - oranžová E921900109 - žltá E921900110 - biela   ..

skladom do 2 - 4 týždňov
36,00 € 30,00 € bez DPH

Kľúčenky PROFI I 200 ks

Kľúčenky PROFI I  sú vyrobené z tvrdeného plastu a sú určené pre permanentné používanie  v profesionálnom prostredí. Sú dodávané v niekoľkých farbách (biela, oranžová, modrá a žltá) a v jednom balení je 200 ks. Z našich skúseností môžu byť použité jednorázovo, ale pri opatrnej manipulácii s klipom aj viackrát.   ..

o dostupnosti sa informujte
37,56 € 31,30 € bez DPH

Kľúčenky CLICK 70 x 38 mm 50 ks

transparentné PVC papierová etiketa opakované použitie 8 farebných prevedení v jednom balení rozmer kľúčenky 70 x 38 mm (bez krúžkov) etiketa 50 x 30 mm jedno balenie obsahuje : 50 kľúčeniek + 100 etikiet ..

skladom do 2 - 4 týždňov
48,00 € 40,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa DIN A4 6/10/15 priehradok

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 sú vyhotovené zo špeciálnej hmoty na báze polypropylénu  a predstavujú profesionálne organizačnú pomôcku  pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné použitie. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých priehradok sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, najmä dosky na zákazky atď . Na ..

o dostupnosti sa informujte
456,00 € 380,00 € bez DPH

Dielenská plánovacia tabuľa 20 x DIN A4

Plánovacie tabule pre dokumenty formátu A4 alebo A5 od nemeckého výrobcu sú vyhotovené zo špeciálnej umelej hmoty na báze polypropylénu a predstavujú profesionálnu organizačnú pomôcku  pre autoservisy, pneuservisy, karosárne, lakovne, ale aj pre iné použitie. Umožňujú stály prehľad o práci a využiteľnosti konkrétnych pracovníkov, lepšiu organizáciu zákaziek, zvýšenie efektívnosti danej prevádzky a optimalizáciu zákazníckeho servisu. Plánovacie tabule používajú tisíce európskych autoservisov. Odporúčajú je aj výrobcovia automobilov. V katalógu odporúčaného vybavenia ich má napríklad aj koncern Volkswagen. Do jednotlivých priehradok sa veľmi ľahko umiestňujú dokumenty formátu A4, n..

skladom do 2 - 4 týždňov
216,00 € 180,00 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 JUMBO

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "JUMBO" je možné vložiť aj hrubšiu knižku - napr. servisnú knihu a pod.. Predná záložka sa uzatvára na zadnej strane dosky na suchý zips.  V zadnom vrecku je možné uložiť kľúče od vozidla, doklady a iné. Zadné vrecko je vyhotovené z pevnej  špeciálnej fólie a je prispôsobené požiadavkám užívateľa - do vrecka je možné uložiť okrem kľúčov aj iné, ako rôzne prívesky, a pod. Vrecko sa uzátvara na suchý zips Prevedenie dosiek JUMBO je určené pre extenzívne používanie a vyznačuje s..

skladom do 3 - 10 dní
6,60 € 5,50 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 / A5 BASIC

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel väčšinou v autoservisoch. Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka. V prevedení "BASIC" nie je zadné vrecko na kľúče prípadne iné . V prednej časti je aj "uško" pre uchytenie ceruzky a apod.. Dosky je možné používať i v iných profesiách k organizačným účelom - zdravotníctvo, administratíva, priemyselná výroba a pod.. Sú vyrobené tak, aby ich životnosť bola úmerná spôsobu používania. Dosky sú vyrobené v EÚ. Farebné prevedenie  A4 : modrá (aj A5)  , červená                    &nb..

skladom do 3 - 10 dní
4,32 € 3,60 € bez DPH

Zákazkové servisné dosky A4 Robust

Zakladacie zákazkové dosky sa používajú k organizácii pracovných úkonov v súvislosti s "pohybom" vozidiel napr. v autoservisoch ale aj v iných prevádzkach v rôznych pracovných oblastiach.  Na prednej strane sa zakladá servisný list, objednávka a v prevedení "ROBUST" je možné formát založiť list A4 - cca 2-5 ks. Desky sú vyrobené kvalitne - uvedené prevedenie je vyrobené pre maximálne pracovné zaťaženie. Doska je vyhotovená z pevného jadra a krycia transparentná fólia je spevnená po obvode pretkávaným PVC vo farbe dosky. Doska nemá zadné vrecko a je určená len pre založenie dokumentov vo formáte DIN A4 Farebné prevedenie  DIN A4 : modrá , zelená ..

o dostupnosti sa informujte
7,20 € 6,00 € bez DPH

Univerzálny stojan pre uchytenie všech typov dielenských tabúľ

Univerzálny stojan pre uchytenie všetkých typov dielenských tabúľ. Vhodné pre školenia a inú prezentáciu, kde je vhodné využite plánovacie systému. Je vhodný aj pre iné použitie. Stojan je vybavený 4 kolieskami (2 s aretáciou) Výška 220 cm Farba - svetlo sivá ..

o dostupnosti sa informujte
252,00 € 210,00 € bez DPH

Samolepka - číslo pre magnetické klobúky

samolepky k magnetickým klobúkom cena je za 1ks - na jeden klobúk sú potrebné 3ks číselná rada môže byť podľa  Vášho želania  farebné prevedenie : čierný symbol na žltom podklade ..

o dostupnosti sa informujte
0,96 € 0,80 € bez DPH

PP plánovacia tabuľa na formát DIN A4,A5

Inovatívny plánovač alebo aj držiak prospektov  vyrobený z ekologického polypropylénu so 6 priehradkami pre horizontálne a vertikálne uloženie formátov A4 a A5 vo vertikálnej polohe. Plánovač  môže byť upevnený aj na stenu alebo na dvere. Dodáva sa  • vrátane materiálu pre montáž na stenu • vrátane háčikov na zavesenie na dvere • ľahká údržba polypropylén • antracitová farba   Je možné objednať nasledujúce prevedenia :   E908900001   :  rozmery  900 x 250 mm ,   A4 na výšku , viditelná časť 12,5 cm E908900002   :  rozmery  900 x 340 mm ,   A4 na  šírku , viditeľná časť   ..

skladom do 3 - 10 dní
72,00 € 60,00 € bez DPH

Podložka pod tabulku s evidenčným číslom

Plastová podložka pod tabulky s evidenčným číslom pre vozidlá v SR s odnímatelným plastovým pásikkom pre možnosť potlače   Potlač pásiku : individuálna cenová kalkulácia Minimálny počet : 100 ks pre potlač ..

do 2 - 4 dní
1,44 € 1,20 € bez DPH