Generátor dymu pre detekciu únikov ASTA

  • Generátor dymu pre detekciu únikov  ASTA
Výrobca:
ASTA
(produkty ASTA)
Kód produktu:
A-SLD501
Dostupnosť:
do 3 - 10 dní
  • Cena: 270,00 €

  • (225,00 € bez DPH)

Generátorom dymu je možné odhaliť úniky a netesnosť  rôznych systémov. Pomocou generovaného dymu, ktorý sa zavádza napríklad do nasávacieho systému motora automobilu je  možné zistiť aj malé úniky, ktoré spôsobujú napríklad stratu výkonu motora. Toto zariadenie je určené všade, kde je potrebné skontrolovať tesnosť uzavretých systémov, napríklad palivových potrubí, nasávacích systémov, nádrží a pod.

Široké uplatnenie v automobilovom a priemyselnom odvetví.


Generátor dymu je ľahko ovládateľný prístroj, ktorý je plnený bežným technickým olejom. Dodáva sa vrátane sondy a zátok

Napájanie 12V Príbuzné produkty:

UV lampa pre zisťovanie úniku chladiva z klimatizácie

Sada UV lampičky s ochrannými okuliarami zo žltým filtrom sa používa na zistenie úniku chladiaceho média v klimatizačných systémov vo vozidlách. Balenie obsahuje hliníkovou lampičku s UV svetlom o vlnovej dĺžke 395 nm a okuliare, ktoré chránia zrak pred účinky UV žiarenia.Sadu je možné použiť aj napríklad k overovaniu pravosti bankoviek.Niektoré klimatizačné systémy môžu vyžadovať aj použitie iných detekčných médií.Poznámka: Na obrázku vidíte ako lampa svieti v našom sklade, ak sú batérie v poriadku.  Ak tak lampa nesvieti , potom je batéria vadná a radi Vám ju vymeníme...

6,90 € 8,40 € 5,75 € bez DPH

Pracovná nabíjacia lampa LED COB 10W Slim 620 lm + UV svetlo ASTA

Pracovná dielenská lampa úzkého typu vhodná k osvetleniu stiesnených priestorov. Je navyše vybavená UV svetlom, ktoré je vhodné najmä k detekci úniku prevádzkových plynovTeleso lampy má v spodnej časti základňu so silným magnetom a tým je možné reflektor naklápať vo všetkých smeroch. Lampu je možné zavesiť aj na háčikIntenzita hlavného svetla sa nastavuje otočným regulačným gombíkom , UV svetlo má vlastný prepínač na bočnej strane telesa lampyTechnické informácie:Sklopný háčik 360 ° na oboch koncoch lampyNabíjacia zásuvka USB , nabíjačka , nabíjací kábelMagnetická základňa - otočná o 360 °Výkon LED 620 lmNabíjačka 5,0 V 2000 mAh / AC 100 ~ 240 V 50/60 HzČas nabíjania 3,5 hodinyAktívny č..

60,00 € 50,00 € bez DPH