Elektrostatické zakladacie obaly "Pricing pocket"

  • Elektrostatické zakladacie obaly "Pricing pocket"
Kód produktu:
PP A4
Dostupnosť:
skladom
  • Cena: 3,96 €

  • (3,30 € bez DPH)

 ks

Zakladacie elektrostatické fólie "Pricing pocket" sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku na hladkú priehľadnú plochu, ako napr. sklo, akryl. sklo (plexisklo) a pod., bez použitia lepidla, lepiacej pásky alebo iných podobných pomôcok. Majú elegantný dizajn s oblými rohmi. Jedinečná technológia spracovania fólie umožňuje prakticky neobmedzenú dobu použitia a tým značne usporiť čas a napokon aj finančné prostriedky. Aplikácia obalov na vhodný povrch nemá vplyv na prípadné elektronické zabezpečovacie systémy a po jej odstránení nie je potrebné žiadne dodatočné čistenie podkladu. Vhodné najmä pre použitie vo výkladoch, presklenných dveriach (cestovné kancelárie, realitné kancelárie, úrady, nemocnice, a pod..) alebo aj v autosalónoch pri umiestnení vozidiel vo vnútorných priestoroch. ( mateteriál fólie neodoláva vysokým sálavým teplotám, ktoré vznikajú najmä v letných mesiacoch vo vnútri vozidiel)

 

Základný formát : DIN A4

Minimálne balenie : 25 ks

Farebné lemovanie

                              červené :      na objednávku

                         sivé       :        skladom

                         žlté       :       na objednávku

                        zelené    :      na objednávku

               transparentné :      na objednávku

 

 Príbuzné produkty:

Reklamné elektrostatické zakladacie obaly "Easy Pocket"

Zakladacie obaly „EASY POCKET“ sú určené pre rýchle a ľahké umiestnenie reklamného letáku na hladkú priehľadnú plochu, ako napr. sklo, akryl. sklo (plexisklo), a pod., bez použitia lepidla, lepiacej pásky alebo iných podobných pomôcok. Jedinečná technológia spracovania fólie umožňuje prakticky neobmedzenú dobu použitia a tým značne usporiť čas a napokon aj finančné prostriedky. Naviac aplikácia obalov na vhodný povrch nemá vplyv na prípadné elektronické zabezpečovacie systémy a po jej odstránení nie je potrebné žiadne dodatočné čistenie podkladu. Formát A4. Vysoká tepelná odolnosť! Farebné lemovanie (červené, zelené, žlté, strieborné) Na želanie je možné vyrobiť aj iné formáty a r..

5,40 € 4,50 € bez DPH

Orámovaný papier PASPART FRAME

Farebne orámovaný papier určený k priamej tlači reklamných letákov alebo cenových tabuliek a ponúk. Rámovanie zvýrazní textový formát.  Papier sa dodává v týchto farebných prevedeniach : červený, zelený, žltý, modrý sivý - strieborný , rôznofarebný Balenie : 50 ks Ide o špeciálny papier 120g / m2   vysokej belosti a kvalitnej sieťotlači farebného rámovania   Papierové rámiky je  používať samostatne - napríklad s použitím magnetky umiestniť na magnetickú tabuľu alebo inak pripevniť na iné plochy Alebo je možné papier vložiť do špeciálneho plastového držiaku a umiestniť celý komplet za okná vozidiel v autobazároch alebo autosalónoch    ..

0,00 € 0,00 € bez DPH